Жените и деловото облекло!

  • 21 661
  • 340
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 7 519
На кростренажора можеш и по терлици  Mr. Green

# 301
  • София
  • Мнения: 16 217
Това са ежедневните са ходене: http://www.skechers.com/style/13985/skechers-gowalk-3-revive/wht
Сандалите не ги открих онлайн, за да ги постна,  купих ги от Ница миналото лято. За мен сандал, който мога да сложа под дълга копринена рокля минава за официален, Маноло Бланик е за който може да стои 5 часа на тънък ток, аз не съм от тях, не мисля, че обувка заслужава да ме боли. А съм 179, като се покатеря на ток, 99% от мъжете получават комплекс за малоценност, а това не помага в бизнеса  Rolling Eyes. На мен също ми отичат краката, особено силно лятото  (от първата бременност насам, т.е. вече 27 години) и на официални мероприятия в по-топло време предпочитам да съм на ниска или плоска подметка с нещо, което да не подчертава отоците и да не прави кървави пришки. По отношение на цените, скечърсите са в евтиния диапазон, за мен са предпочитани заради удобството - както се вижда от линка, ежедневните са изключително грозни.

 Ако се върнем към заглавието на темата, "cool business" казва нещо, но не забелязах на някой да му направи впечатление, взехме да си говорим за маратонки за тичане...

# 302
  • Мнения: 41 801
Я,има и други фенове на Асикс обувките за бягане!Учудвам се,мислех,че не са много популярни.Аз ги ползвам на кростренажор.Навън не бягам.Навън само карам колело и тенис на корт играя.А и мразя да бягам.Пък на кростренажор като си пусна един филм и не усещам времето.Правя основно кардио тренировки от по 45 до 60 мин.За тенис само Уилсън,Баболат и Диадора.

Минала съм през Пума, Адидас, Рийбок, Найк, Соломон и Асикс и съм фенка на последните две марки.
Иначе аз не бягам - на години съм и ми се отразява зле на коленете. За сметка на това много ходя и съм установила, че най-доброто за ходене са маратонките за планинско бягане. Те са с по-голяма стабилност и по-здрава подметка с много добро сцепление. Ако ходиш по паважи с маратонка за маратонско бягане ще ти се набият краката от камъчетата и неравностите, докато относително тежките планински маратонки са супер за ходене. Вече трети сезон летните ми маратонки са ей тези на картинката по-долу (Gel Trabuco 14). Догодина ще мисля за нов модел.

# 303
  • София
  • Мнения: 11 517
Благодаря, че ми направи реклама на една от темите по-горе (моя е, другата - не). Та какво за облеклото викате ? Сега на шести май като стане 32 градуса, леле-мамалеее, какви хормони ще забушуват из форума  Joy

# 304
  • Мнения: 4 569
...На мен също ми отичат краката, особено силно лятото  (от първата бременност насам, т.е. вече 27 години) и на официални мероприятия в по-топло време предпочитам да съм на ниска или плоска подметка с нещо, което да не подчертава отоците и да не прави кървави пришки. ...
Стига бе! Бременна си 27 години!  Shocked
Шегувам се, разбрах те.  Peace

# 305
  • Мнения: 7 519
Това са ежедневните са ходене: http://www.skechers.com/style/13985/skechers-gowalk-3-revive/wht
Сандалите не ги открих онлайн, за да ги постна,  купих ги от Ница миналото лято. За мен сандал, който мога да сложа под дълга копринена рокля минава за официален, Маноло Бланик е за който може да стои 5 часа на тънък ток, аз не съм от тях, не мисля, че обувка заслужава да ме боли. А съм 179, като се покатеря на ток, 99% от мъжете получават комплекс за малоценност, а това не помага в бизнеса  Rolling Eyes. На мен също ми отичат краката, особено силно лятото  (от първата бременност насам, т.е. вече 27 години) и на официални мероприятия в по-топло време предпочитам да съм на ниска или плоска подметка с нещо, което да не подчертава отоците и да не прави кървави пришки. По отношение на цените, скечърсите са в евтиния диапазон, за мен са предпочитани заради удобството - както се вижда от линка, ежедневните са изключително грозни.

 Ако се върнем към заглавието на темата, "cool business" казва нещо, но не забелязах на някой да му направи впечатление, взехме да си говорим за маратонки за тичане...
Това са бабешки обувки с които да отидеш до махлянския магазин за хляб и мляко. Ако на ден вървиш по 15-20км и това в рамките на работния ти ден, ти трябва много повече от бабешки обувки. И пак ти казвам че скечерс нямат официални сандали.

# 306
  • Мнения: X
Официални нямат, но имат разни нелоши с платформи. Не знам дали и те са така удобни.

# 307
  • Мнения: 7 519
Аз знам какво имат, но тук се твърдеше, че са си купили официални сандали , освен ако представите ни за официални, не се разминават тотално Wink.

# 308
  • София
  • Мнения: 16 217
Аз съм ги кръстила ежедневни, с тях не ходя на работа, а трамбовам 5те здравословни километра разходка из квартала. Работя в офис,  и не, не ми се налага да ходя 15-20 км на ден, фитбита отчита само 1 км на ден вътре в офиса Grinning. "Официални" сандали обясних какво съм кръстила. Излизам от темата, гледам тя всъщност не ви интересува.

# 309
  • Мнения: 7 519
Е да де, ама нито едни от сандалите им не стават за копринена рокля Simple Smile.

# 310
  • Мнения: 2 265
Я,има и други фенове на Асикс обувките за бягане!Учудвам се,мислех,че не са много популярни.

И аз съм фен на Асикс. Всъщност са доста популярни и са едни сред най-добрите обувки за бягане.

# 311
  • Мнения: 7 519
Всичко е индивидуално, на един му пасват асикс, на друг Найк а на трети гуменки от 10 лв. На всеки човек краката са различни и всеки ги ползва за различни нужди.

Последна редакция: нд, 03 май 2015, 23:25 от kikamora

# 312
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Какви сте само спортни гърли, да ви завиди човек Rolling Eyes
Глезен в обиколка 17 cm над кокалчетата, през тях - 19 cm.
В 'Пепеляшка' някоя такава като моя милост явно е увековечил авторът.
Имам голям проблем с намирането на спортни обувки, във всички възможни модели изглеждам като посадена в саксия.
Съвсем сериозно приемам съвети къде да си потърся нещо, с балеринки по планините няма как да се ходи.

# 313
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Аз пък никога повече няма да нося офис-обувки. 8-ми ден не мога да заспя като хората. Схвана ми се нерв и ми се реве.

# 314
  • София
  • Мнения: 1 594
Маратонките ги избистрихме (аз съм Найк фен, ако някой се вълнува и да, нося си ги в офиса понякога), ама дайте сега за анцузите да си поговорим. Е ли анцугът подходящ за офис, ако е марков и скъп (има модели от по 400+ лв)?  Laughing

kikamora, какъв е този вашият офис, където си по цял ден на крак и в движение  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт