Жените и деловото облекло!

  • 21 647
  • 340
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 7 519
С обувките, ако ти Се налага да ходиш навън си държите резерни обувки с които да излизате навън Wink.

# 331
  • Мнения: 8 938
Да, и аз се преобувам в офиса. В движение ползвам удобни обувки с по-широк ток, а в офиса слагам други  Peace
Не знам за лятото, но зимата не мога да си представя да седя цял ден в ботуши  Shocked

# 332
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Да, и аз се преобувам в офиса. В движение ползвам удобни обувки с по-широк ток, а в офиса слагам други  Peace
Не знам за лятото, но зимата не мога да си представя да седя цял ден в ботуши  Shocked
Да, абсолютен ужас е. И аз си нося зимата обувки за работа. Така де, те ми стоят на работа  Laughing

# 333
  • Мнения: X
Зимата добре, за лятото и специално за много горещо време не разбрах. Какви точно обувки ще си носиш за преобуване? Сандали, с които да ходиш по институциите или да ги сложиш в офиса като в същото време си в делово облекло? А чорапогащник в жегите? Тук гледам, че на бос крак носят обувки дами с костюми и папки в ръце, но аз не мога да обуя обувка така, а не става с открити пръсти и пети. Абе гадост. 

# 334
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Зимата добре, за лятото и специално за много горещо време не разбрах. Какви точно обувки ще си носиш за преобуване? Сандали, с които да ходиш по институциите или да ги сложиш в офиса като в същото време си в делово облекло? А чорапогащник в жегите? Тук гледам, че на бос крак носят обувки дами с костюми и папки в ръце, но аз не мога да обуя обувка така, а не става с открити пръсти и пети. Абе гадост. 
Ами, не знам, Чек. Аз по принцип мразя чорапогащници и ги избягвам.
На работа и през лятото нося сандали навън. В офиса нося затворени обувки, тип балеринки. Много ми е удобно. Ако трябва да съм на висок ток, гледам да е затворена обувка, но пак не я нося с чорапогащник.

# 335
  • Мнения: 3 634
Тук гледам, че на бос крак носят обувки дами с костюми и папки в ръце, но аз не мога да обуя обувка така, а не става с открити пръсти и пети. 

Скрит текст:






Има от памук, бамбук, коприна...

# 336
  • Мнения: X
Знам ги тези чорапки и имам няколко чифта, но по някое време се подават от обувката и е много грозно. Постоянно трябва да следя и да ги оправям.

# 337
  • Мнения: 7 519
Добре че не работя в офис Simple Smile то големи мъки наистина Simple Smile.

# 338
  • София
  • Мнения: 11 492
Мили жени, в офиса - на бос крак, само със затворени обувки! Peace

# 339
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Ракетни специалисти създадоха идеалните високи токчета

Сега остава да започнат и да се произвеждат масово  Wink

# 340
  • Мнения: 6 214
Знам ги тези чорапки и имам няколко чифта, но по някое време се подават от обувката и е много грозно. Постоянно трябва да следя и да ги оправям.
На мен са ми бабешки направо.  Peace

Нямаме достъп до качествени обувки, това е истината. Качествената обувка не трябва да е неудобна и да се налагат чорапчета и подплънчици разни извътре.

Общи условия

Активация на акаунт