Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите преди и след това-213тема

  • 38 587
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
# 31
# 32
  • Мнения: 6 546


Последна редакция: пн, 04 май 2015, 14:16 от sabina_k

# 33
  • Мнения: 6 546


Скрит текст:
Director and actors...
- Режисьор и актьори. От туита на Вероник.

# 34
# 35
  • Мнения: 6 546
  Още от Вероник:





само двете снимки.

  Пак:


Скрит текст:
Crew working
- работен екип.

Последна редакция: пн, 04 май 2015, 14:11 от sabina_k

# 36
  • Мнения: 6 546




  Питат се, от къде е тази снимка, но и аз не знам. Thinking

Последна редакция: пн, 04 май 2015, 14:34 от sabina_k

# 37
  • Мнения: 4 224




  Питат се, от къде е тази снимка, но и аз не знам. Thinking



Саби,това в Филиз -от ПЛ

Мерси на теб и Линка за снимките от 45 еп
Личи си, че Ел не е в кондиция. Дано Комисаря да се усети за това

Последна редакция: вт, 05 май 2015, 08:32 от kanti

# 38
  • Мнения: 6 546
  канти, но Чиче каза на доктора "...и да не оставя следи". Е, това, как става (за колко часа имам предвид)? Laughing

# 39
# 40
  • Мнения: 9 993
Сабинка  Hug като гледам колко снимки излизат от сета на ТП, си правя извода, че си права за обувната фабрика, че там Фето държи Хюсеин.  Peace
И какви са тези посещения на затвора на Пелин и Левент, а затворничката Елиф липсва?  newsm78

Внимателно прочетох предположенията ти за роднински връзки и... не ги проумях.  Sick Но това е от липса на сериален опит. Признавам, че не съм гледала нито една латиноамериканска сапунка.  Embarassed

Затова не вярвам на съживявания, кръстосани роднински връзки и т.н. Предполагам обаче, че СЦ знаят за тези врътки и могат да ги използват.   Mr. Green

Надин  Hug в ТТ попаднах на няколко поста, които са се сетили, като теб, за ОХ и ТБ и много приятни картинки за отбелязване на ОХ









И понеже в "Закуска в Тифани" има емблематичен герой - един котарак  Simple Smile да ви сложа нещо, което ми хареса, пак от ТТ, разбира се...  Mr. Green Blush Twisted Evil

Скрит текст:

Сабинка  Hug

Скрит текст:
Скрит текст:
Ходи ли да нагледаш фатметата? От както Тим написа, че вероятно ще си правят колективно сепуко след 44 епизод, ги наблюдавам и съм обезпокоена... Да, ще си правят... ooooh!

# 41
  • Мнения: 6 546
  Линка, ийч не ходя отдавна Hug В туитър съм ти пуснала, къде трябва да ходим, за да няма групови с....а. Joy
  Моите предположения не са от ЛА сериали, а професионална деформация. Joy Фалит, сватба Омер-Елиф, дали наистина е богата на хотели и чифлици Леля, от къде взе тогава 9 млн., на кого звъня и какъв план(изкочи)...и т.н. Но са мои гадаения. Не знам, какво са измислили. Чакам и връзката на Хюсеин с Чиче. Дават снимки от сета на Леля при Чиче, ама може просто да са от нейната "загриженост" за Елиф, а не да са в един бизнес. Чиче си е башка бизнесмен и друг не дава да припари. Naughty Орташката работа не си е работа. Stop Joy

https://www.facebook.com/video.php?v=371731429677804

# 42
  • Мнения: 5 727
Здравейте дами Hug,

Рина за новата тема


Ще се усъмни ли Йомер в Елиф,ще повярва ли на това което вижда,ще
разбере ли,че това е постановка, много въпроси, които чакат отговор.

За отмора , заповядайте

Поздравче за дамите
Скрит текст:


Сабина waveyЛина wavey
Ако ,съм ви я пускала  извинявам се.

# 43
  • Мнения: 9 993



трейлър 3

# 44
  • Мнения: 6 546
  Вичи, сложи музиката. Wink За къде бързаш? Има трей. Очакваме превод, че има думички. Hug

Общи условия

Активация на акаунт