Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите преди и след това-213тема

  • 38 597
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
# 46
# 47
# 48
  • Мнения: 4 535
 

Да отбележа и другата допирна точка на Туба и Одри за нашата тема Grinning Хасрет и прототипът и Лайза Дулитъл.

# 49
  • Мнения: 9 994
Мале, мале!  Joy Joy Joy

Както научавам от трейлъра и резюмето, Комисарио е на път да наруши принципите си!  ooooh! ooooh! ooooh!

Тоя път ще има масово сепуко!   Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Пък аз отдавна чакам да се случи, че най-сетне да повярвам в неговата безусловна любов!  Wink
Да, принципите са хубаво нещо, хубаво е да ги спазваш, но ако не ги нарушаваш за любимите си хора, значи не си човек, а желязо... Павлик Морозов и т.н. знайни и не знайни герои, паднали жертва на принципите си.  Confused

Разбира се, ако си честен човек, а не Хюсеин, ще се бориш да докажеш невинността на този, когото защитаваш. А ако е виновен, ще му позволиш да понесе наказанието си. Сигурна съм, че Йо ще постъпи точно така.  Peace Знаете, че през цялото време твърдо стоях зад идеята, че принципи и любов са несъвместими понятия... Че ако дори не ти минава през ума да нарушиш принципите си, за любов  не може да се мисли, че борбата в съзнанието ти - между принципа и чувствата, вече е показател за любов...

Е, как да не харесваш сериал, който отговаря на това, което сам мислиш за хората, за ценностите, за любовта...

Обожавам този сериал! Браво на СЦ!  Hug

# 50
  • Мнения: 41 690
Благодаря за споделеното! Hug Hug Hug





# 51
  • Мнения: 9 994
Аз да се върна на мойта си мисъл!  Laughing
Като се сетя, как ме обвиняваха, че искам да жертва едно невинно дете заради Елиф, с което абсолютно се измества акцента на нещата...
Не, не исках да жертва невинно детенце, исках тази мисъл да му мине през главата...
Но чак сега той узря за тази идея, чак сега е готов да извърши престъпление, но да спаси своята любима... Браво, комисарю! Браво!  Heart Eyes
Разбира се, Елиф не е Светлана, да приеме идеята и да я осъществи. Елиф няма да се качи на самолета. Тя ще предпочете да понесе наказание за нещо, за което няма спомен да го е извършила, но не и да избяга и да постави своя комисар под прицел. Нашето Елифче не е такъв човек. От самото начало нейната любов е безусловна - пренебрегна всички видове условности - среда, пари, роднини... Пренебрегна гордостта си (аз не бих могла, признавам)...
Да те изоставят в булчинска рокля, да те предадат по този долен начин, да те унижат, е, как се забравя, как се пренебрегва... Но  Елиф успя - защото обича, защото любовта й е безусловна.  Peace
Сега и комисаря - приземи го тази история, болезнено научи някои истини, но е умен, взе си поука, разбра какво значи да обичаш, да поставиш другия човек над всичко - не само над себе си, но и над това, в което вярваш, което ти е опора в живота.

Не зная как ще завърши тази история, обещаха ни щастлив край, но дали да вярваме на тези обещания, след толкова много лъжи и смърт?  newsm78
Но както и да завърши, безусловната любов победи и винаги ще побеждава. Когато хората се обичат и подкрепят и целия свят да е против тях, няма да ги сломи!  Peace

# 52
  • Мнения: 9 994
И да довърша, и няма вече да ви досаждам.  Embarassed
Споделям тук, където знам, че ме разбират от половин дума, и не е необходимо да се обяснявам.

Чудя се, защо феновете на Енго не харесват сериала.  newsm78
Имам едно обяснение - ревнуват. Те са още във Фатмагюл и не могат да приемат друга партньорка. Трудно е, знам.  Peace Но когато си фен на мъж актьор, трябва да можеш да приемеш и други партньорки. Та няма да играе с една и съща, я!  Mr. Green
По-лесно е за феновете на жени - актриси. Приемаш нормално всеки следващ партньор, с разбиране, и му даваш шанс да се докаже. Когато го направи - супер, става ти поредния любимец, и с края на проекта го забравяш и преминаваш на следващия. Нормално.

Ако обаче си широко скроен фен на мъж актьор, би трябвало да се радваш на неговия успех, да не го принизяваш, да не го омаловажаваш. Иначе фенството ти е сбъркано, както си признават някои.  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Този сериал е за героя Йомер - неговото израстване, неговата любов, неговата метаморфоза... Как не го разбират фенките му, не знам. Елиф от самото начало си беше такава - смела, интелигентна, разкрепостена, лишена от комплекси. Струпаха й се супер много нещастия, но тя се бори - къде сама, къде с помощта на Йо, но не се остави, не се предаде . Силна, смела героиня, и нашата Туба ни я показа точно такава, превъзходно  я изигра, по своя не натрапчив, интелигентен начин.  Heart Eyes

Трудно приех Енгин - много експанзивен, преиграващ, натрапчив. Странното е, че така се съиграха с Туба, че точно този (отрицателен в началото) маниер на игра и на представяне на героя, така добре се допълваше от маниера на игра и представяне на героинята на Туба, че направиха двойката единствена, неповторима, убедителна и прекрасна!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Когато гледах Фатмагюл имах усещане за доминиране на екрана на Керим - все едно той присъстваше във всяка сцена, дори да го нямаше там. Отдавах го на актьора - но всъщност се оказа, че това е образа на героя. Какво да направи Берен, като нейната героиня е статична и не се развива толкова стремително, като Керим? Губеше се, особено втори сезон. Но не е виновна актрисата.  Naughty Такъв е образа.  Peace

Нашето Елифче, дори да я няма на екрана, присъства невидимо във всеки кадър. Достоен партньор на главния герой. Истинска половинка. Борбата й, мъките й, любовта й, като нишка минават през всяка сцена! Както и Йомер. Експанзивността му, комплексите му, трудностите му, всичко го прави жив и органичен, от плът и кръв. И Енгин го представи отлично. Паснаха си с Туба като ръка и ръкавица! Прекрасен тандем, прекрасни актьори! Радвам се, че и се забавляват, и явно са приятели и в живота. Да са живи и здрави да радват феновете си дълги години. Peace

Признавам на Сц, че въпреки някои недомислици, твърде много черни краски, твърде много нелогични неща, съвпадения  и клишета, успяха да запазят и развият логично образите , особено на ГГ, успяха да поддържат темпото, динамиката, интереса. Професионалистки са, признавам.  Peace
Не съм гледала друг техен сериал, и не мисля да гледам, освен ако Туба не играе в него  Wink, но им признавам обиграността, рутината, интелекта.  Peace

Още мога да пиша, но мисля да спра до тук.
Сигурна съм, че сте ме разбрали.  Hug

# 53
# 54
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте, момичета!  Hug

Ей, ама  Crazy ошашавихте ме днес!  Crazy

Толкова много нови снимки и за КПА, и за Роклята, и за Джунглата...  Crazy, че и фрагман и резюме... боже, боже  Simple Smile - това се казва да попаднеш на любимец  Simple Smile



А пък аз нали съм и любопитка, та...  Wink надзърнах в Инстагам ( Онуров  Simple Smile) и какво видях там -

https://instagram.com/p/2Q3U11OtEB/?taken-by=aosonursaylak

... снимка, която е пуснал днес с... адрес във фейсбук и нали съм си следотърсач  Wink - хоп, ето го  Simple Smile

https://www.facebook.com/bitarts.tr?fref=ts

http://www.bitarts.info/

Та... това май е продуцентската къща зад ''Джунглата'', там има линк и за сайт под същото име, които проучих и...  къщата е нова от 2015 година и Thinking ми се върти една мисъл - дали случайно не е собственост на Онур Сайлак.  newsm78

Саби  Hug последните ти две снимки ги има в този сайт, на първият отбелязан там проект Simple Smile

# 55
  • Мнения: 659
 Добра нощ в теменужената тема! Hug

Рина, Hug
Много е нежна темата в този теменужен цвят и с белите лалета, като шевица! Благодаpя! newsm51 smile3501 smile3525

Благодаpя на теб, Рина и на Меpиам, Лили и Алекс за превода!




А днес празнували Ирина, Ирена /На 5 май имен ден празнуват всички, които носят името Ирена, Ирина (означава - мир), Иринка, Ириней, Мирослав, Мирчо, Мирослава, Мира./
Честито на именниците!   bouquet

Време е за сън. Peace
 Лека нощ!
"Красотата е обещание за щастие..." Стендал
Красиви сънища! ♥

# 56
  • Мнения: 4 224
По стар обичай преди да си легна, се отбих У ДОМА  Heart Eyes

Изчетох ви с интерес, и изгледах снимките от предстоящия епизод, Джунглата и Роклята  Peace
Благодаря ви   smile3525
Рали Hug малко след теб се появявам, ама докато видя о изчета всичко в двете теми и то станало никое време ooooh!

Линка   bouquet днес те е била споходила музата. Прекрасни постове си написала за КРА, Енгин и Туба.  Peace

Цитат
Та... това май е продуцентската къща зад ''Джунглата'', там има линк и за сайт под същото име, които проучих и...  къщата е нова от 2015 година и  Thinking ми се върти една мисъл - дали случайно не е собственост на Онур Сайлак newsm78
Цвети  Peace да знаеш, че може и да се окажеш права
Вместо притча тази вечер ви слагам един прекрасен клип с едни момчета, които си личи колко се кефят на песента, която изпълняват. И докато ги гледах  ми подействаха много позитивно Peace Надявам се и вас да ви заредят така сутринта, защото драмата в 45 еп на КРА ще е на макс. Не би било турски сериал ако след един хубав и изпълнен с много нежни моменти епизод  не последва поне един драматичен изпълнен с  newsm50 newsm50 . Аз очаквам поне 2 по-тежки. Но мисля, че ще има и някой и друг хубав момент с ГГ Peace

https://www.facebook.com/fundacaoculturaldecuritiba/videos/10153266490239096/



Лека нощ и от мен

Последна редакция: вт, 05 май 2015, 02:36 от kanti

# 57
  • Мнения: 5 728
Здравейте Hug
Привет на нощната смяна newsm03 wavey

"Родена съм с огромната нужда да бъда обичана и
ужасното желание да раздавам любов."
Одри Хепбърн



Поредица от изпитания отново на главите на Елиф и Йомер,колко хора неистово се борят против тази любов.Може би са водени от факта,че има някакви роднински взаимоотношения,свързани с много пари и тези които
се борят против тази любов не искат да загубят парите.Жалко най вече за Елиф, на два пъти е отвличаха, накараха я да пере пари ,в затвора беше и отново и предстои влизане и всеки път нещо по различно и по жестоко.

За начало на деня   

# 58
  • Мнения: 9 994
Добро утро един ден преди срядата!  Hug



Някак ми е трудно да правя предположения как ще се развиват нещата в сериала, освен ако се касае до действията на Елиф.  Laughing Нашето смело нещастно щастливо момиче... Дали няма да свикне с адреналина, и когато всичко свърши и остава само да се гушка със своя комисар, да й стане скучно...
Ето начин да продължат сериала!  Wink Sunglasses Embarassed

Не че го искам, де...
Нека свърши, нека актьорите започнат нови проекти.
Но от това, което чета по форумите, се предполага, че Туба ще почива от сериалите поне една година.  ooooh! ooooh! ooooh! Съгласна съм, само ако снима няколко филма през тази една година почивка!  Naughty В края на краищата сега е на върха, а и по-млада няма да стане!  Naughty Трябва да се възползва от великолепния старт, който направи с номинацията на Еми. Надявам се да е достатъчно умна, за да го направи.  Peace



Приятен ден!  Hug

# 59
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug

Вичи, Линка  Hug

И на нощната смяна  Wink - Рали, Канти  Hug

На всички ни да е прекрасен денят - много усмихнат, слънчев и най-вече спорен!  Peace

Само ден ни дели от чаканата сряда с пореден КПА епизод - с подсказки и предположения очакванията ни са едни, ама...  Wink знаем и как все успяват да ни изненадат, та...  Praynig дано и сега стане и то не само в посока на драмата.  Peace

От някои кадри във фрагмана ми се струва и че ще ни повдигнат поне лекичко завесата около случилото се бараката, а и това от резюмето за разкритата тайна на халата...
Иначе виждам и други са съгласни, че нашето Елифче няма да замине, криейки се без да поеме вината си и злепоставяйки така Йомер и девремите му




Общи условия

Активация на акаунт