Денят е пъстър и засмян-празнуваме моминското парти на One11-Бъдещи мами над 35

  • 28 948
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 529
Е що пък в 12 ще го пиете това кафе? Аз към 17 часа ще съм в този район .... несериознички, значи!

# 46
  • София
  • Мнения: 670
Цоп и аз на парти!  Hug Hug Hug
Уанче,  пожелавам ви да остареете заедно все така влюбени!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Поздравявам те с моето обяснение в любов на ММ от преди няколко години (в подписа ми) Simple Smile

Танзу, на бебко очите трябваше по поръчка да са като моите, ама на цвят не го докарахме  Laughing

Честито на победителката в играта Лени ! Аз, колкото и да съм от дъжд на вятър, познах цели три девойки!

Честито на Креми за добрите новини!

Гледам, че има поне няколко мацки в Младост, нещо среща по младостки да направим ли, що ли?!

Пожелавам на всички един прекрасен и стремителен ден!

Последна редакция: пн, 11 май 2015, 11:01 от piafff

# 47
  • Мнения: 2 497
Поздрав и от нашето море - съвсем мъничко по на юг от на Патето Wink

# 48
  • Мнения: 1 207
Ех, море....  Рансън как ви се работи с тази гледка  Whistling
Пиаф не знаех, че и ти си в Младост.Аз съм съгласна за среща на мацките от Младост, а защо не и от други квартали - нали имаме метро вече.Ако може другата седмица, че тази ми е много натоварена пък много искам да дойда  Crossing Arms

# 49
  • София
  • Мнения: 670
Ех, море....  Рансън как ви се работи с тази гледка  Whistling
Пиаф не знаех, че и ти си в Младост.Аз съм съгласна за среща на мацките от Младост, а защо не и от други квартали - нали имаме метро вече.Ако може другата седмица, че тази ми е много натоварена пък много искам да дойда  Crossing Arms

То и без това тази май е дъждовна. Ако се навият и другите момичета, аз без бебе мога след 19ч. С бебе - през деня по паркове и градинки Wink

# 50
  • Мнения: 2 497
Ава, ми... не ми се работи Tired Особено лятото хич не ми се работи, а сега ме е хванала една късна пролетна умора - само искам да лежа и дори да не мисля... ама нямам шанс Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 13 945
Момичета, съжалявам, че ще разваля настроението, но резултата ми е отрицателен. Зацапа ми и отидох да си направя тест.
Креми, чудесни новини  Hug

# 52
  • Мнения: 2 497
Амини  Hug Пиклив ли прави?

# 53
  • Мнения: 1 207
Амини не е ли рано още? Нали каза края на седмицата.Това зацапване да не е другото зацапване  newsm78 Кръвен ли прави?
Много силно се моля за теб.

За срещата за мога  вечер след работа след 18.30.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Амини....  Cry Hug

# 55
  • Мнения: 13 945
Кръвен правих. 1,11 ми е резултата.

# 56
  • Мнения: 7 201
Амини,  hug

# 57
  • Мнения: 1 679
Amini-  newsm45 spoko
И аз да се включа към Младостката Група,ама може ли в късната следваща седмица или по-късно? Ако всички могат другата ще се наложи да повторим,че все нещо не мога да дойда,с ега сме в Правец заради безводието в Младостите, дето мен лично ме влудява Rolling Eyes
Пате, и към Бургас ще дойда ама след Юни. Така ми липсва гледката тамммм Party Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 1 512
Амини  Hug  дано да е било рано  Praynig
Надеждата умира последна

# 59
  • София
  • Мнения: 670
Амини, дано да има грешка!  Hug Пожелавам ти скорошно малко чудо!  Praynig Praynig Praynig

Креми, ти кажи кога, аз съм си тука. Чак през август ще летуваме в с.Крапец...

Общи условия

Активация на акаунт