Денят е пъстър и засмян-празнуваме моминското парти на One11-Бъдещи мами над 35

  • 29 012
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 406
Амини, вярно не е ли рано за тест?  Ох, така ми се искаше да е положителен резултата  Close
Гушкам те силно  Hug

# 61
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Амини  Hug Това на кой ден е от траснфера?

Креми, тази тема сама по себе си доказва, че има чудеса  Peace

Лени, значи от малки сте го свалила ТМ Party  Blush

Морски момичета, най-неблагородно ви завиждам  Embarassed


Пиаф, ние сигурно ще отскочим до Крапец или Шабла в края на август  Naughty Вече май се пристрастявам към тамошното море. А и сега има една нова къща в едно затънтено селце, приказка ....

Аз казах ли, че бях вчера на преглед. Доктрката ни пита за стволови клетки, та днес ще търсим фирма да изберем.
В неделя ще ми правят преглед за разкритие, вторник влизам.

Вчера една колежка реши да почерпи с яренце и дроб-сърма на лозето, мммм, беше мечта ...

# 62
  • София
  • Мнения: 670

Пиаф, ние сигурно ще отскочим до Крапец или Шабла в края на август  Naughty Вече май се пристрастявам към тамошното море. А и сега има една нова къща в едно затънтено селце, приказка ....

В неделя ще ми правят преглед за разкритие, вторник влизам.


И ние за след 20-ти се каним, така че може да се засечем Wink Дай телефон на лични, ако искаш.

Успех и прекрасна скорошна среща с бебка!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 2 501
Амини, дано да е рано! А и тези зацапвания понякога са добър знак.

# 64
  • Мнения: 3 535
Амини  Hug

# 65
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Амини  Hug

# 66
# 67
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Амини дано се случи чудо  Hug Hug Hug Hug !

# 68
  • Мнения: 13 973
11 ти ден ми е, кръвния резултат е повече от ясен, а и цикъла ми дойде въпреки лекарствата.

# 69
# 70
  • Мнения: 8 533
докато четях се надявах да е рано за теста на Амини .....

Перу, ти първо вземи роди ......... тя море планира вече ... егати жената!

лудница ми е .. ММ пак замина на Берковица .... гаджето дето мислех да го виждам в събота, няма да идва в Сф .... гадост ......

# 71
  • Инсбрук
  • Мнения: 591
Амини  Hug и аз се надявах да ти е рано за тест.

Уанче трябва да направиш албумче със сватбени снимки, я колко шаферки сме се събрали, да оплакнем окото  Simple Smile

# 72
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Тарторинка ще трябва при толкова много шаферки и толкова много хубави послания Hug , дано този ми брак е дългосрочен и щастлив  Heart Eyes .

Амини  Hug Hug Hug

Даре той няма ли да се прибере за уикенда?

# 73
  • Мнения: 3 758
Амини, звънни питй на спешния дали да спираш лекарствата. 11 ден на тридневни ембриончета може и да е рано. Има случаи на по-късна имплантация   Praynig Не ги спирай на своя глава   Hug

# 74
  • Мнения: 8 533
Ще се прибере, обаче заминава със съученици за СтЗагора. Мислех да ме кара до Пд, обаче моите пък състуденти няма да са там. Сега ми се скапа и заради Амини ......... Изобщо ........ дъждовно ....

Уанче, ще купонясвам на твоето моминско парти като го няма Simple Smile

Ама това със сватбения албум е много готино. Направихме за децата, може да си направим и такъв. Какво ще кажете?

Пате, докато не са минали 24 часа от темата - добави и разнотеката на първа страница.

Общи условия

Активация на акаунт