Ремонтът - кое след кое?

  • 7 658
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 708
И аз за да спазя правилната последоватебност търся електротехник, понеже стаята е с един единствен контакт, но никой не ми препоръча майстор досега. Може и на лични.

# 31
  • Мнения: 2 141
Не казвате за кой град ви трябва

# 32
  • София
  • Мнения: 8 655
На мен за София, предполагам, че и на съфорумката също, защито пише София под аватара.
Ние сме доволни от електротехника от фирмата, която ни прави ремонта. Фирмата е Пепе груп, а електротехникът се казва Захари. Но само мъжът ми му има телефона, ще го питам.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 742
И аз за да спазя правилната последоватебност търся електротехник, понеже стаята е с един единствен контакт, но никой не ми препоръча майстор досега. Може и на лични.
За панелка ли става въпрос

# 34
  • София
  • Мнения: 3 708
Здравейте, става въпрос за София, не е панелка, а старо строителство с високи тавани. Когото е строен блока не са слагали по много контакти в стаите, но сега в съвременните жилища са необходими такива. Искаме специалист, който да ни даде съвети дали трябва да се подмени инсталацията и ако да как да се направи, а също и как да се добавят контакти в стаята, като вероятно няма кабелни канали и ще се наложи изграждане на такива.

Общи условия

Активация на акаунт