Кои мами ходят на фитнес?

  • 2 309
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 255
Не ти ли идва много сауната и парната ланя?  newsm78

Не. Сауната не е за всеки ден. Максимум 2 пъти.

# 16
  • Мнения: 527
От две седмици не съм ходила, няма кой да гледа малкия. Докато ходех се чувствах супер, явно съм имала нужда от раздвижване. Тренирах всеки път с инструктор, момчето беше много запалено с такива като мен, които искат да си върнат фигурите. Два пъти в седмицата ходех на фитнес и един път на Тоник Джим /вид аеробика/. Мисля да подновя тренировките, но само във фитнес залата.

# 17
  • Мнения: 1 446
Преди да забременея ходех редовно. От 1 месец осещава фитнес и сауна 2 пъти седмично. Има ефект.

# 18
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Ходех на фитнес... силно казано редовно, по- редовно ходех на тае- бо.
От месец насам обаче съм в залата три пъти седмично, за приблизително два часа и половина- три, зависи по колко време съм на кардио уредите. Съчетавам го с хранителен режим.
Свалям килограми отпреди забременяването, резултат определено има.

# 19
  • Мнения: 208
Фитнеса ми е много ску4ен, затова ходя да плувам( 2 пъти), на йога( 2 пъти по 2 часа) и пилатис ( 3 пъти )

# 20
  • София
  • Мнения: 2 958
Ходя 2 пъти седмично на комбинирана гимнастика/степ аеробика и гимнастика /в Славия Спортес.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
И аз ходя на фитнес 3 пъти в седмицата имам индивидуална програма и тренирам под наблюдението на тртеньор + режим на хранене. Една тренировка ми продължава м/у 2 часа и 30 минути и 3 часа. Ходя вече 2-ри месец.

По колко изкарваш на пътечката?
15мин загрявам и на финала преди да си тръгна 40мин. Наколна ми е на 8, а скоростта 5,5-6 максимум

# 22
  • Мнения: 80
  GrinningИ аз съм от мамите, ходещи на фитнес, започнах го миналата година, когато отслабвах след раждането. С хранителен режим и фитнес се свалят кг  и то без връщане. Сега зимата малко почивах, но скоро пак започвам. Grinning

# 23
  • София
  • Мнения: 10 858
А за ходещите на Йога - разкажете малко подробности за йогата....

# 24
И на мен фитнеса ми е скучен, но ходя на комбинирана гимнастика и спининг. От спининга имам много добри резултати, хем си тренирам редовно от няколко години и съм във форма. Аз лично спортувам повече за удоволствие, но заедно с това си върнах и формата. Особенно дъщеря ми като беше бебе само чаках таткото да се прибере от работа и аз бегом към залата.  Laughing
Сега ходя след работа + комбинирам със събота и неделя.

# 25
  • Мнения: 2 529
Вече втори месец ходя 3 пъти седмично. Тренирам по индивидуална програма като редувам горна и долна част на тялото. На пътечката тичам 15 минути за загрявка на скорост 8.7 и завършвам пак с тичане 20-25 минути на скорост между 8.5 и 8.7. Другите упрежнения ги правя в серии - 3-4 серии с по 15-20 повторения и разбира се тежестите си нагласявам.

# 26
  • Мнения: 5 647
И аз ходя на фитнес 3 пъти в седмицата имам индивидуална програма и тренирам под наблюдението на тртеньор + режим на хранене. Една тренировка ми продължава м/у 2 часа и 30 минути и 3 часа. Ходя вече 2-ри месец.

По колко изкарваш на пътечката?
15мин загрявам и на финала преди да си тръгна 40мин. Наколна ми е на 8, а

скоростта 5,5-6 максимум

Аз пък обратното. В началото на пътечката около 30 мин.- все пак съм още в началото и ми идва малко нанагорно. Завършвам или със степер или с крос-тренажор.

# 27
  • Мнения: 809
 Вече ще стане близо година - 2 пъти в седмицата в Боевски. Резултат определено има. Но всичко зависи от хранителния режим. Само фитнесът е за стягане, не за отслабване. Когато е комбиниран с ограничения на храната, определено дава резултат. LaughingНо си трябва и постоянство, де. Не съм пропуснала и седмица без упражнения, с изключение на морето, но там си правих домашни упражнения.

# 28
  • Мнения: 6 390
ходя редовно от преди да забременея, сега като сме с беба заедно по цял ден съм се запалила по разни боди стайлинг, тае бо, пилатес и е такива, фитнеса ми изисква повече време, а аз нямам  Rolling Eyes

Някъде прочетох че ходи мама и на сауна и на парна баня, може ли да попитам каква е разликата  newsm78

# 29
  • Мнения: 817
Аз ходя на " фет - бърнинг йога" - 2-3 пътиседмично.Това е смесица между класическа йога и нещо като тае -бо Rolling Eyes но ми действа много добре.Станала съм по - гъвкава и подвижна а и много тонизирана.
Ходила съм но почти всичко - фитнес ,пилатес ,спининг ,класическа йога ,тае- бо ,и на бейли денс ,но в момента съм фен на това Flutter Peace
А иначе в домашна обстановка си правя нещо като кардио тренировка ,на пътечката и после на колелото и леки упражнения с гирички Laughing

Общи условия

Активация на акаунт