Кои мами ходят на фитнес?

  • 2 312
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 636
Моми4ета кога, бе, кога намирате време????Три пъти седми4но, по 2-3 часа - вие направо ме разбивате. ИЛИ има кой да ви гледа децата, не ходите на работа и си имате домашна помошница ИЛИ денонощието ви е 48 часа. Ина4е не виждам как. Аз от работа, тичам да взема малкия от яслата, по пътя пазаря /нали няма да ви обяснявам какво е пазарене с 3 годишно диване   /, прибираме се и от там я мятам, храна, евентуално пране или простиране, малко да се поиз4исти. Моя прекрасен див син заспива след 11ч. Аз обикновено съм готова още в 9 да си легна, но уви...Работата ми е на бюро, движение нулево. Цял живот съм спортувала, а сега...какво?Кога, кажете ми кога, как си нареждате деня. На мен ли ми се вижда невъзможно или...

P.S. Sorry  ако малко спамя темата
И аз се включвам към това мнение - ОТ КЪДЕ ВРЕМЕ?И аз съм така-на работа седя,прибираме се от детската градина,домакинска работа и деня минал!

# 46
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
И аз ходя на фитнес 3 пъти в седмицата имам индивидуална програма и тренирам под наблюдението на тртеньор + режим на хранене. Една тренировка ми продължава м/у 2 часа и 30 минути и 3 часа. Ходя вече 2-ри месец.

По колко изкарваш на пътечката?
15мин загрявам и на финала преди да си тръгна 40мин. Наколна ми е на 8, а скоростта 5,5-6 максимум
Деяна, а къде ходиш на фитнес newsm78

# 47
  • Мнения: 5 647
Моми4ета кога, бе, кога намирате време????Три пъти седми4но, по 2-3 часа - вие направо ме разбивате. ИЛИ има кой да ви гледа децата, не ходите на работа и си имате домашна помошница ИЛИ денонощието ви е 48 часа. Ина4е не виждам как. Аз от работа, тичам да взема малкия от яслата, по пътя пазаря /нали няма да ви обяснявам какво е пазарене с 3 годишно диване   /, прибираме се и от там я мятам, храна, евентуално пране или простиране, малко да се поиз4исти. Моя прекрасен див син заспива след 11ч. Аз обикновено съм готова още в 9 да си легна, но уви...Работата ми е на бюро, движение нулево. Цял живот съм спортувала, а сега...какво?Кога, кажете ми кога, как си нареждате деня. На мен ли ми се вижда невъзможно или...

P.S. Sorry  ако малко спамя темата
И аз се включвам към това мнение - ОТ КЪДЕ ВРЕМЕ?И аз съм така-на работа седя,прибираме се от детската градина,домакинска работа и деня минал!

Ами, и при мен е горе-долу така, като изключим това, че не чистя и готвя. А за да ходя на фитнес през работната седмица /2 пъти, събота или неделя-1 път/ оставям малката на баща й или бабата и дядото. През седмицата ходя на фитнес вечер към 8ч. Стига да искаш, време се намира.

# 48
  • Мнения: 5 475
Години наред практикувам йога и се чувствам прекрасно!  Peace

# 49
  • В офиса
  • Мнения: 4 018
Цитат
Стига да искаш, време се намира.

Абе, не е точно така. Аз ходя сутрин, след като метна девойката на градина и преди работа, демек крада от сън и работно време. Няма да казвам, че спя не повече от 6-7 часа, то се подразбира. Изобщо не мога да си позволя 2-3 часа, максимум един. Нямам специална програма и не искам да имам. Целта ми не е да свалям кг, а за тонус и удоволствие. Редувам групите мускули, то за цялото тяло в една тренировка няма време. Единствено кардио-то ми е постоянно - 20 мин кростренажор (или каквото е свободно) за разгрявка и 10-15 мин степер за финал.

# 50
  • Мнения: 277
За мен фитнесът е част от битието ми от години, също както миенето на зъби. Ходя по 3 пъти седмично, около 1 ч., тренировка за цялото тяло. Веднъж в седмицата съм на йога и сауна след това. И така беше до шестия месец на бременността (не съм спирала и през първия триместър и нямах проблеми Слава Богу). Сега вече ми тежи и не ми е удобно, но сама си направих комплекс от упражнения, предимно йога, които правя у дома. Сауната вече много ми липсва, нея я зарязах още като разбрах, че съм бременна. сега ме тормозят въпроси от типа кога най-рано ще мога да вляза пак в залата след като родя. А заради зрението има голяма вероятност да съм секцио и това съвсем отлага момента... Сега обаче поне два пъти седмично правя и 5-6 часови разходки (тормозя я мъжу, я свеки да тропат с мен и всички се оплакват, че ги боли туй-онуй, а аз бременна съм като пич Mr. Green).
Спортът е страхотно нещо!!!

# 51
2 месеца ходех 3 седмично на фитнес. Имам кг. за сваляне, спазвах диета, тренирах с инструктор,но..започнаха да ми се  увеличават обиколките и смятаам да спра.Ще търся алтернатива.

# 52
  • Мнения: 287
2 месеца ходех 3 седмично на фитнес. Имам кг. за сваляне, спазвах диета, тренирах с инструктор,но..започнаха да ми се  увеличават обиколките и смятаам да спра.Ще търся алтернатива.
Ха, да не би с много тежести да си тренирала?

# 53
  • Мнения: 419
Аз ходех на фитнес преди да забременея,и сега животи здраве смятам пак да ходя(все пак съм качила до момента 16 кг).Тренирах общо взето 3 пъти седмично за по час и половина и глеах да тренирам цялото тяло.

Общи условия

Активация на акаунт