Re: Инвитро в клиника "Селена"- Пловдив, тема N 11

  • 81 482
  • 751
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 040
Марси, възглавничка под дупето и две но-шпата преди това  Peace

# 706
  • Мнения: 105
Момичета, да ви попитам теста в селена след колко време излиза?

# 707
  • Мнения: 1 366
Час/час и половина. Аз си го изчаквам в кафето направо. А, да, и съм пред лабораторията още в 7.45,че да прередя всички  Joy

# 708
  • Мнения: 105
Шоши, благодаря. И аз мисля да се наредя по-раничко  Laughing

# 709
  • Мнения: 1 366
Марси, отиваш рано рано, даваш кръв, отиваш в кафето, удряш едно мляко с какао (божествено го правят), цъкаш час и 15 минути във форума, и след това слизаш в лабораторията, да даваш зор, ако още не е готов. Щото принципно изследването е бързо, но в лабораторията се мотат докато съберат повече проби, пък да ги свалят долу, пък после да проверят, пък пак да слязат до долу, да ги вземат... Аз затова винаги давам зор по любезен начин, та мацката е много отзивчива!
Стискам палци!

# 710
  • Мнения: 369
Марси стискам палци Peace Hug а иначе някакви симптоми имаш ли😘

# 711
  • Мнения: 2 615
Марси, айде зарадвай ни Hug.Аз пък само давах кръв и си тръгвах, след час ми се обаждаха за кажат резултата.

# 712
  • Мнения: 105
Момичета, благодаря ви  Hug иначе мисля да си го изчакам и аз в кафенцето с ММ  Laughing. Искра, а иначе за симтоми имам само леки придърпвания, но страшно болезнени гърди последните дни.

Последна редакция: вт, 31 май 2016, 13:52 от marsi_pz

# 713
  • Мнения: 485
Хайде,Марси,тез гърди да не се успокоят месеци наред  Mr. Green

# 714
  • Мнения: 1 040
Марси, добре звучиш, хайде утре само доказателството :*
Шоши, баш така и аз процедирам  Mr. Green

# 715
  • Мнения: 105
Момичета, благодаря ви за стиснатите палчета, че май ще са ми нужни. Не смея да си призная /както написах в другата тема/, че Шоши ще ми се накара  ooooh! Naughty Simple Smile сутринта си направих пиклив и нямаше нищо. Дано утрешния ми резултат не е същия. baby_neutral

# 716
  • Мнения: 2 615
Марси, стискам палци да е показал неправилно уринарния и да ни изненадаш утре с тлъсто ЧХГ.

# 717
  • Мнения: X
Марси, Честит Рожден Ден !!!
Да си много здрава и щастлива мама на двама ти пожелавам !!! Hug Heart Eyes
Как са днес резултатите?

# 718
  • Мнения: 105
Жане, много ти благодаря  Hug резулта ми е ЧГХ 5  Sad. Доктора е казал в петък да повторим, въпреки, че с този резултат надали ще покаже нещо повече, но....продължавам си с хапчетата и каквото е писано.

# 719
  • Мнения: X
Не бързай да губиш надежда, макар че аз също бих изгубила при този резултат  Sad Hug
Силно гуш и ще чакаме пак да пишеш в петък  Hug Hug Hug

Змийче, ти до къде я докара?  Hug

Общи условия

Активация на акаунт