Re: Инвитро в клиника "Селена"- Пловдив, тема N 11

  • 81 486
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 615
Марси, едно голямо ГУШ Hug

# 721
  • Мнения: 1 040
Момичета, днес пуснах FSH, миналата година беше 6-7, исках да видя след крутите мерки (храна, добавки и движение) какъв е резултата. И щях да падна - 3,71 при референтни 3,85-8,78  Laughing
Де да беше ММ толкова стриктен  Tired

# 722
  • Мнения: 105
Мистика, това е много добре. Не знаех, че на ФСХ може да се въздейства. Преди 1 год. ми беше 10.2, а сега ако се наложи пак да подаваме документи за фонда се бях притеснила, че може даже и да е вече над границата и да не ни одобрят  Sad Моля те, ако може сподели какво си правила, че си постигнала толкова добър резултат  Heart Eyes може и на лично, да не занимаваме всички.

# 723
  • Мнения: 485
Змийчето пие,пуши и чака да й дойде.След това на преглед и евентуално другия месец пак на старта...Тъжно ми е,философски си казвам,че следващия път ще е моя...Ми то нямам много избор.

# 724
  • Мнения: X
Ееееее, стига дееее  Sad пак ли... Confused
Прегръщам ви много силно, момичета, бъдете силни и вярвайте в положителния резултат в края на пътя...!!! Hug Hug Hug

# 725
  • Мнения: 1 040
Марси, пуснах ти един ферман на лични   Mr. Green
Змийче, какво да се прави, трябва да сме оптимисти  Whistling

# 726
  • Мнения: 485
Естествено!То аз от оптимизъм кипя,няма предаване Simple SmileНо е гадно,боли,и като не успее някой друг ми иде да отида у тях и да гуша и утешавам,докато не станат нещата...

# 727
  • Мнения: 1 040
Естествено!То аз от оптимизъм кипя,няма предаване Simple SmileНо е гадно,боли,и като не успее някой друг ми иде да отида у тях и да гуша и утешавам,докато не станат нещата...
Точно...защото знаеш какво е... силна емпатия изпитват само много духовните хора  Heart Eyes
Между другото, кой ще направи нова тема? В тази не ми върви  Crossing Arms

# 728
  • Мнения: 55
Благодаря! Пожелавам на всички късмет! love001 : Simple Smile

# 729
  • Мнения: 105
Момичета, моят първи опит завърши ЧГХ на 14 ден 0,99 Sad/щеше да е твърде хубаво да стане от първия път) Но явно така е трябвало да стане  Heart Eyes. Стискам палци на чакащите всичко да е наред и сбъднат мечтите си, а на отрицателните тестчета да не губим кураж, надежда винаги има  Hug Пуснахме си документите към фонда за втори опит и дано ни е на късмет. Целувки и прегръдки на всички, които бяхте с мен през цялото време  Hug Heart Eyes Hug Хайде Жане, сега ще чакаме тебе след някой месец да ни се похвалиш  Praynig. Змийче, и теб те чакам, останаха ти ембриончета нали?  Hug

Последна редакция: пт, 03 юни 2016, 16:39 от marsi_pz

# 730
  • Мнения: X
Марси,  Hug силно гуш  Hug
Имаш ли замразени ембриончета ?

Аз днес бях на преглед и в понеделник ще махаме полипа, живот и здраве през септември ще се готвим за трансфер, дано вече тогава да ни е късмет,че ми писна от отлаганици  Confused Praynig

# 731
  • Мнения: 392
Момичета здравейте! Имам един малко тъп въпрос, но ме е срам да се обадя на док и да го питам за това! Др. Минев ми изписа лепенки климара на 5 дни по 4 лепенки от 2 ден на цикъла, но се чудя как да броя дните? Примерно залепих на 02.06 след това на 6.06 или на 7.06 трябва да са следващите? Аз мисля на 6 и след това на 10 или се бъркам.... Моля помогнете...  Hug

# 732
  • Мнения: 186
Момичета здравейте! Имам един малко тъп въпрос, но ме е срам да се обадя на док и да го питам за това! Др. Минев ми изписа лепенки климара на 5 дни по 4 лепенки от 2 ден на цикъла, но се чудя как да броя дните? Примерно залепих на 02.06 след това на 6.06 или на 7.06 трябва да са следващите? Аз мисля на 6 и след това на 10 или се бъркам.... Моля помогнете...  Hug
Слагаш на 02,06 сутринта и броиш 1 ден -02,06 , 2 ден - 03,06 , 3 ден -04,06 , 4 ден - 05,06 , 5 ден - 06,06 и на 07,06 сутринта сменяш.

# 733
  • Мнения: 392
Момичета здравейте! Имам един малко тъп въпрос, но ме е срам да се обадя на док и да го питам за това! Др. Минев ми изписа лепенки климара на 5 дни по 4 лепенки от 2 ден на цикъла, но се чудя как да броя дните? Примерно залепих на 02.06 след това на 6.06 или на 7.06 трябва да са следващите? Аз мисля на 6 и след това на 10 или се бъркам.... Моля помогнете...  Hug
Слагаш на 02,06 сутринта и броиш 1 ден -02,06 , 2 ден - 03,06 , 3 ден -04,06 , 4 ден - 05,06 , 5 ден - 06,06 и на 07,06 сутринта сменяш.
Мерси много! Явно щях да се объркам   Hug

# 734
  • Мнения: 105
Жане, успех в понеделник  Hug. За съжаление нямам ембриончета. Мисля, че не реагирах много добре на стимулацията. Има 4 фоликула- изкарахме 3 яйцеклетки, от които 2 се оплодиха и тях ми върнаха. Стискам ви палци момичета  Hug Praynig  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт