Re: Инвитро в клиника "Селена"- Пловдив, тема N 11

  • 81 477
  • 751
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 126
Момичета, днес пуснах FSH, миналата година беше 6-7, исках да видя след крутите мерки (храна, добавки и движение) какъв е резултата. И щях да падна - 3,71 при референтни 3,85-8,78  Laughing
Де да беше ММ толкова стриктен  Tired
Страхотно, моля те да споделиш с нас как постигна това

# 736
  • Мнения: 437
Момичета, днес пуснах FSH, миналата година беше 6-7, исках да видя след крутите мерки (храна, добавки и движение) какъв е резултата. И щях да падна - 3,71 при референтни 3,85-8,78  Laughing
Де да беше ММ толкова стриктен  Tired
Страхотно, моля те да споделиш с нас как постигна това
супер сподели ако искаш с нас

# 737
  • Мнения: X
Марси, благодаря ти Hug
Нищо че нямаш ембриончета, живот и здраве догодина ще е късмет при втория опит, ще видиш  Hug Heart Eyes

# 738
  • Мнения: 1 040
Момичета, ами, просто аз  промених драстично начина на живот - храня се здравословно (по принцип вегетарианка съм от 19 год.) не ям захар, бяло брашно, не пия, не пуша, но сега тотално за 7-8 месеца изключих и млечните. Т.е. само плодове, зеленчуци, ядки, варива. Няколко пъти в седмицата бразилски орех и авокадо, всеки ден спирулина, ленено семе, сусамово масло... Много вода, сутрин до обяд само прясноизцедени сокове и смутита. Добавки и витамини- пия прегнакеър плюс ( или макс ), омега 3-6-9, вит. Е, Co Q10, спирулина, вит. Б  комплекс, вит.ц, пчелен клей, фоликулин и туя (хомеопатични) и..сигурно забравям нещо. Да, най-важното- пих няколко месеца Дхеа. Ами, горе-долу това е. Ааа, забравих движението - тренировки всеки ден поне 20 минути Simple Smile

# 739
  • Мнения: 369
Здравейте момичета😘😘😘😘вчера ми беше пункцията и ми искараха 10хубави яйцеклетки...днес звънтяха да кажат,че и 10-са се оплодили....много съм щастлива...този месец няма да има трансфер...само не разбрах,кога ще ми дойде...хубав след обяд момичета

# 740
  • Мнения: X
Iskra, браво, момиче  Hug, много добра бройка, стискам палчета дечицата ви да са сред тях  Hug
На мен ми дойде 5 дни след пункцията, на 21 ден от цикъла.
Вторият цикъл след пункцията обаче ми беше много зле - само под формата на зацапване за три дни, хем беше предизвикан с Дуфастон...дано след като вчера мина хистероскопията, нещата да се нормализират...

# 741
  • Мнения: 369
__Жана__спокойно всичко ще е окей 😘😘😘😘стискам палци💜💜💜💜

# 742
  • Мнения: 55
Исанке радвам се за хубавата новина.Много скоро чакам племенници!

# 743
  • Мнения: 55
Здравейте момичета.В понеделник ми предстоят изследвания назначени ми от имуноложката,защото NK клетките ми са малко високи.Моля ви стискайте ми палци за добри резултати.Благодаря ви предварително за подкрепата.

# 744
  • Мнения: X
Изследвания или вливки ще правите? Ако са вливки- пиши по- подробно  като мине всичко, че и на мен са ми назначени и ще ми е интересно да прочета как е минало при теб.
Стискам палчета  Hug

# 745
  • Мнения: 55
Изследванията които са ми назначени Орален глюкозо-толерантен тест(ОГТТ)+трикратен инсулин+гликиран хемоглобин.Разбира се че ще пиша. love001 love001 love001

Последна редакция: пт, 10 юни 2016, 13:46 от Necinka

# 746
  • Мнения: 369
Всичко ще мине добре Ненче😘😘😘😘

# 747
  • Мнения: 410
Моите NK клетки бяха доста над нормата, всеки месец вливахме интралипид. В един момент дори бяха под долна граница.

# 748
  • Мнения: 55
Колко ти бяха високо.Моите са NK клетки(CD3-/CD16+/CD56+)са ми 549 от 100-321,а другите NK клетки в % са ми 27,4 от 8-21

# 749
  • Мнения: 55
Здравейте момичета!__Жана__ да ти кажа днес за изследванията.За ОГТТ ми взеха кръв след 5 минути ми дадоха да пия глюкоза,след като изпих глюкозата ми взеха 1 път кръв след 1 час и след това още един път.Това е всичко от изследването което си правих днес.Бях малко замаяна след като изпих глюкозата,но след това се оправих.Пожелавам ти късмет и на тебе всичко да мине нормално. Hug Hug Hug

Последна редакция: пн, 13 юни 2016, 18:15 от Necinka

Общи условия

Активация на акаунт