Къде в София?

  • 122 274
  • 752
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 484
Здравейте, в София има ли руски магазин, но да не е само с хранителни стоки, както е Берьозка?

# 106
  • Мнения: 493
Къде в София мога да купя някакви украси, балони, и др неща за украса за рожден ден

# 107
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 852
В Джъмбо. Също и на бул. Мадрид има карнавален магазин. Имаше един магазин "Рая" на ул.Цар Симеон", между Мария Луиза и Женски пазар,  но отдавна не съм минавала от там и не знам има ли го още.

# 108
  • Мнения: 142
Здравейте тези дни ходих в илиенци, но не намерих никакви реплики на дрехи, питах наоколо не знаят нищо, в ибей е пълно с реплики от българия на известни марки.
Но не знам как да ги намеря и къде точно се крият и са в наши дни или магазин или сайт ако може някой да ми даде?
Главно ме интересуват турските реплики, искам да видя и разбера на какво качество са.
 newsm78

# 109
  • Мнения: 4 023
Ако си ги питал така, няма да са те разбрали, те такива модерни думи не знаят. Мини пак, ама този питай за ментета, може да те върже.

# 110
  • Мнения: 142
сайт нещо или локация нямат ли не знаете ли?

# 111
  • Мнения: 14 503
Има един магазин на Солунска, ISIS се казва, там съм виждала, но отдавна. Сега не знам какво предлагат.

# 112
  • Мнения: 142
в Issis Имат само дамски неща. Аз съм мъж,моля ако знаете магазини за реплики да ми пишете лс ако тук е забранено понеже все още в цяла София не намерих нищо.

# 113
  • Мнения: 142
up,все още търся ако някой може да даде някакво инфо може и на лс. Whistling

# 114
  • Мнения: 4 023
И все още никой не знае къде продават ментета на оригинални марки, което е по принцип незаконно  Whistling

# 115
  • Мнения: 142
И все още никой не знае къде продават ментета на оригинални марки, което е по принцип незаконно  Whistling
в ибей и олх е пълно с реплики,само че на много високи цени.

# 116
  • Мнения: 142
Къде има високо качествени мъжки кожени колани в София или наоколо?
В илиенци не ми допадат в арт 93 също,дайте други опции?

# 117
  • Мнения: 89
Провери в Petek. Качествени и хубави са.

# 118
  • Мнения: 4 023
Как така изневеряваш на ментетата?  newsm78

# 119
  • Sofia
  • Мнения: 15 584
Как така изневеряваш на ментетата?  newsm78

   Ама той пише, че търси "висококачествени"; никъде не упоменава, че държи да са оригинални. Mr. Green Joy

Общи условия

Активация на акаунт