Прилив с отлив се редуват и финални щрихи те рисуват - MEDCEZIR #170

  • 30 665
  • 729
  •   1
Отговори
# 600
# 601
  • Мнения: 11 707
ДжадътЪ,лек полет  Hug Hug Hug
То ние долетяхме скоро от юг,ама щом ти Аресва   Grinning Grinning Grinning
Да си изкараш супер,Ивче Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes ще липсваш довечера  Praynig Praynig Praynig

# 602
# 603
# 604
# 605
  • Мнения: 25 350

Нищо различно от озета не пише.  Peace

Едже: Добре, че те има Яман Копер. Обичаме те и много ще ни липсваш.

# 606
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Тия думи на Еджето ме хвърлиха в размисли-и единия вариант не ми аресва Rolling Eyes

# 607
  • Мнения: 20 795
Тия думи на Еджето ме хвърлиха в размисли-и единия вариант не ми аресва Rolling Eyes
Няма да умира Яманко  Peace Peace Peace
Но по всичко личи, че няма да има трети сезон.  Sick Sick Sick

# 608
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 821
Ренко,като имаш време хвърли едно око-пише за новия сезон

Мими, пише, че лицата на Star TV ще са Къванч Т., Бурак Езжевит и Мерием Узерли. Нов сериал ще има и с Ибрахимчо Party Party

И аз мисля като Вени, че просто няма да има 3 сезон. В Т вече срещнах размисли, че Яман ще се жертва заради любимата си... Peace

# 609
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Ренко,като имаш време хвърли едно око-пише за новия сезон

Мими, пише, че лицата на Star TV ще са Къванч Т., Бурак Езжевит и Мерием Узерли. Нов сериал ще има и с Ибрахимчо Party Party

И аз мисля като Вени, че просто няма да има 3 сезон. В Т вече срещнах размисли, че Яман ще се жертва заради любимата си... Peace
  bouquet  bouquet  bouquetТия еркеци ги арча всички-кеффффффффффффф Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 610
  • Мнения: 25 350
Ренко,като имаш време хвърли едно око-пише за новия сезон

Мими, пише, че лицата на Star TV ще са Къванч Т., Бурак Езжевит и Мерием Узерли. Нов сериал ще има и с Ибрахимчо Party Party

И аз мисля като Вени, че просто няма да има 3 сезон. В Т вече срещнах размисли, че Яман ще се жертва заради любимата си... Peace
  bouquet  bouquet  bouquetТия еркеци ги арча всички-кеффффффффффффф Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Да, наЩИ не са споменати в новия сезон на Стар,  Peace Мимка, на мен този Ибрахимчо ми е мн. симпатичен  Party Party Party Party

# 611
  • Мнения: 25 350
хаштага е: Добре, че те има Яман Копер.  Peace За съжаление май гнусния ще е главно действащо лице, а не Яман Копер.  Joy Joy Joy

# 612
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
хаштага е: Добре, че те има Яман Копер.  Peace За съжаление май гнусния ще е главно действащо лице, а не Яман Копер.  Joy Joy Joy


Гледам всички фотки и се сещам за моментите с кардото Heart Eyesне съм ги забравила бе-аферим на мене си

# 613
  • Мнения: 4 529
Здравейте, девойки!  Hug Hug Hug

Снощи по късна доба , гледайки вече само с  едното око,ви благодарих за преведения епизод.

Сега ви пращам китките  Hug Hug Hug Всяка да си избере според вкуса  Simple Smile








От специалната селекция  - за Лили
Скрит текст:

Още веднъж благодаря! Прекрасни сте!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 614
  • Мнения: 20 795
Здравейте, девойки!  Hug Hug Hug

Снощи по късна доба , гледайки вече само с  едното око,ви благодарих за преведения епизод.

Сега ви пращам китките  Hug Hug Hug Всяка да си избере според вкуса  Simple Smile





Още веднъж благодаря! Прекрасни сте!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Аз си избрах  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

Общи условия

Активация на акаунт