Светлината на моя живот - Тема 4

  • 59 801
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 592
Скрит текст:
Иначе и аз сега дебна за нещо ново от наградите ...  Hug Hug Hug
Ти като си на първия ред, тъкмо ще ни снабдяваш с повече снимки от избора ...  smile3521 Heart Eyes Hug Шегата настрана - наистина ти благодаря за всичко .
..  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

         Дебни, дебни Joy Joy Joyкойто няма покана за първия ред така е... Joy Joy Мисля да не карам нощна смяна по тази линия  Joy Joy Joy
Аз също ти благодаря за всичко  love001

Така е! Отидох за покана в последния момент, ама нямаше ...  Joy Joy Joy

Издебнах още 2 снимки - кой е мъжа с новата?  newsm78 Познат ми се вижда - направо да си я взима ...
Mr. Green Mr. Green Mr. Green



 На Адити тоалета е като извадена мушама от магазин за левче Laughing Laughing
рози,храсти,треви,сливи.. Laughing rotfImbo rotfImbo rotfImbo #Silly

# 31
  • Мнения: 11 766
Ето и другата рокля на Пари за наградите ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Лека нощ Диди ... smile3524 Heart Eyes Hug

# 32
  • Мнения: 11 766
МИХА Hug да ни доведеш Анас  заедно с балоните  и в
секси вид Joy bowuu че  тия сценични шалвари за танца Laughing му скриват всички прелести Heart Eyes Crazy
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo #Silly


СОФИ  Hug не мога да ги разбера тези стилисти, защо така ни облякоха момчето  smile3511 всички прелести му скриха  Joy Joy Joy дано другият му тоалет да е убийствен. smile3521Добре че си е красавец  Hug Hug Heart Eyes
 А към балоните да те питам, друго да  сложа ли или може и само по тях Joy Joy Joy


Може и в спортен екип! Така ще е идеален ...  smile3521 smile3521 smile3521 Наистина как са го нагласили с тези шалвари ...  newsm12 Въпреки тях той всякак си е готин - ще видим и другия му костюм ...  txtloves txtloves txtloves

# 33
  • Мнения: 8 441
Добър вечер момичета  Hug Hug Hug
Роси Hug благодаря ти за красивата ни нова тема   smile3525 newsm51 smile3525






# 34
  • Мнения: 2 592
МИХА Hug да ни доведеш Анас  заедно с балоните  и в
секси вид Joy bowuu че  тия сценични шалвари за танца Laughing му скриват всички прелести Heart Eyes Crazy
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo #Silly


СОФИ  Hug не мога да ги разбера тези стилисти, защо така ни облякоха момчето  smile3511 всички прелести му скриха  Joy Joy Joy дано другият му тоалет да е убийствен. smile3521Добре че си е красавец  Hug Hug Heart Eyes
 А към балоните да те питам, друго да  сложа ли или може и само по тях Joy Joy Joy

Избора е твой Laughing ти си на първия ред  Heart Eyes  rotfImbo rotfImbo #Silly

# 35
  • Мнения: 8 441
Миха Hug Роси Hug много мерси за всички новички снимки и клипчета и за преводите на Миха на всичките важни неща  smile3525 newsm51 smile3525 smile3525 newsm51 smile3525
Анас  и Дипика на всякъде са страхооотни  smile3521Танци ,спорт ,където и да ги сложиш все стоят перфектно и са красиви   smile3521
Лелееее колко много пъти повтарят снимките на един единствен момент ,а Анас и Дипика послушно повтарят ли повтарят докато не се получи добре  smile3521
Значи наградите са тази вечер супееееер и ние ще можем да ги видим в най-скоро време тогава  smile3521Дипика е прелестна като кукла ,Емили също е много красива ,дечицата те винаги са сладурчета  smile3521
Диди HugСофи Hug


# 36
  • Мнения: 11 766
Добър вечер момичета  Hug Hug Hug
Роси Hug благодаря ти за красивата ни нова тема   smile3525 newsm51 smile3525




Здравей Ени!  Hug Hug Hug Радвам се, че темата ти харесва ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Благодаря ти за прекрасните колажи ... smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart txtloves

# 37
  • Мнения: 11 766
Миха Hug Роси Hug много мерси за всички новички снимки и клипчета и за преводите на Миха на всичките важни неща  smile3525 newsm51 smile3525 smile3525 newsm51 smile3525
Анас  и Дипика на всякъде са страхооотни  smile3521Танци ,спорт ,където и да ги сложиш все стоят перфектно и са красиви   smile3521
Лелееее колко много пъти повтарят снимките на един единствен момент ,а Анас и Дипика послушно повтарят ли повтарят докато не се получи добре  smile3521
Значи наградите са тази вечер супееееер и ние ще можем да ги видим в най-скоро време тогава  smile3521Дипика е прелестна като кукла ,Емили също е много красива ,дечицата те винаги са сладурчета  smile3521
Диди HugСофи Hug



Няма за какво да ми благодариш Ени!  Hug Hug Hug Радвам се, че нещата, които пуснах са ти харесали ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Наистина Анас и Дипика много пъти повтарят една и съща сцена, но междувременно и се забавляват, а това е най-важното - страхотни са ...  newsm10 newsm76 Two Hearts   Kissing Heart Two Hearts  love001 txtloves За танците им да не говорим ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Flushed Oha! С нетърпение чакам да излъчат наградите ... newsm44 Heart Eyes Flushed

# 38
  • София
  • Мнения: 1 822
Скрит текст:
Скрит текст:
Иначе и аз сега дебна за нещо ново от наградите ...  Hug Hug Hug
Ти като си на първия ред, тъкмо ще ни снабдяваш с повече снимки от избора ...  smile3521 Heart Eyes Hug Шегата настрана - наистина ти благодаря за всичко .
..  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

         Дебни, дебни Joy Joy Joyкойто няма покана за първия ред така е... Joy Joy Мисля да не карам нощна смяна по тази линия  Joy Joy Joy
Аз също ти благодаря за всичко  love001

Така е! Отидох за покана в последния момент, ама нямаше ...  Joy Joy Joy

Издебнах още 2 снимки - кой е мъжа с новата?  newsm78 Познат ми се вижда - направо да си я взима ...
Mr. Green Mr. Green Mr. Green



На Адити тоалета е като извадена мушама от магазин за левче Laughing Laughing
рози,храсти,треви,сливи.. Laughing rotfImbo rotfImbo rotfImbo #Silly


         rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo  rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Дообре казано Joy Joy Peace
Шегата настрана, стилна е дори в този храсталак Laughing

# 39
  • Мнения: 8 441
МИХА Hug да ни доведеш Анас  заедно с балоните  и в
секси вид Joy bowuu че  тия сценични шалвари за танца Laughing му скриват всички прелести Heart Eyes Crazy
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo #Silly


СОФИ  Hug не мога да ги разбера тези стилисти, защо така ни облякоха момчето  smile3511 всички прелести му скриха  Joy Joy Joy дано другият му тоалет да е убийствен. smile3521Добре че си е красавец  Hug Hug Heart Eyes
 А към балоните да те питам, друго да  сложа ли или може и само по тях Joy Joy Joy

Избора е твой Laughing ти си на първия ред  Heart Eyes  rotfImbo rotfImbo #Silly

Оооф наистина как са го барнали Анас с тоя шалвар  smile3511Ама те май индийците го уважават това облекло та така че сигурно е чок модерно ,а ние тука понеже не отбираме от мода и се мусим  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Анас и Дипика да не метнат някой мазен кючвк ,а той само да ни баламосва че на романтична песен щели да танцуват  newsm78 smile3521

# 40
  • София
  • Мнения: 1 822
Миха Hug Роси Hug много мерси за всички новички снимки и клипчета и за преводите на Миха на всичките важни неща  smile3525 newsm51 smile3525 smile3525 newsm51 smile3525
Анас  и Дипика на всякъде са страхооотни  smile3521Танци ,спорт ,където и да ги сложиш все стоят перфектно и са красиви   smile3521
Лелееее колко много пъти повтарят снимките на един единствен момент ,а Анас и Дипика послушно повтарят ли повтарят докато не се получи добре  smile3521
Значи наградите са тази вечер супееееер и ние ще можем да ги видим в най-скоро време тогава  smile3521Дипика е прелестна като кукла ,Емили също е много красива ,дечицата те винаги са сладурчета  smile3521
Диди HugСофи Hug



     Ени  Hug и аз ти благодаря за хубавите колажи които си ни донесла Hug Hug Hug И наистина днес от всичко което изгледах, най-много се впечатлих от множеството дубли който правят на един кадър, страхотни са Hug

Значи викаш ние от мода не разбираме  Joy Joyособенно индийска и затова така  им се чудим Joy Joy Joy това за ориенталските танци не ми мина през ум Laughing но си права че с тези шалвари такава мисъл взе да ми минава...може пък романтичната песен да е от някаква приказка Joy Joyза Синбад мореплавателя или Али Баба и ...разбойници Joy Joy Joy newsm78
Съвсем сериозно от всички материали който пуснаха от репетициите  newsm78 си мисля че ще е нещо от тяхната класика newsm10 Hug

# 41
  • Мнения: 11 766
Ени, Миха - аз като гледам репетициите на Анас и Дипика очаквам някой супер готин романтичен танц, с който да ни скрият шапките ...  smile3521  Kissing Heart Two Hearts newsm76 txtloves Те ги умеят тези неща ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Като се сетя за другите им танци - ухааа, пълнят ми душата.  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Flushed Oha!

# 42
# 43
  • Мнения: 340
Добро утро момичета.Благодаря ви за новата тема,пуснали сте невероятни снимки и други неща едвам успях да ги прегледам Hug за всички Ви Наистина са страхотни Анас/Сурадж и Депика/Сандия...Надявам се и скоро да има и репортажи от наградите,но и да са със статуетки на нашите любимци....Искам да Ви пожелая прекрасен ден с много усмивки,а и спорна седмица  newsm51 newsm51 newsm51 Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 44
  • Мнения: 13 725
Добро утро, момичета  Hug  Hug  Hug
Спорен и спокоен ден и успешна седмица  Simple Smile
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт