Светлината на моя живот - Тема 4

  • 59 811
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 766


       Излезнаха още доста клипове от този предстоящ епизод, явно е впечатлил всички а журналистите са повече от обикновенно..направо си е като пресконференция  Joy Joy Joy заслужава си  Hug
АНАС:
         "Имах достатъчно тренировки с отбора, за мога да кажа че днес се чувствамп като шампион..искате да изпълня нещо от играта, така да бъде..."  - голям сладур като клекна да ми покаже какво може Heart Eyes браво на него  Peace задържа дъха си доста дълго време Hug Hug
Питат го и за наградите:
         "Вече не знам къде точно се намирам..от една страна са наградите а от друга сериала и снимките на епизода на който присъстваме в момента, тя е и промоция едновременно. Справям се  Peaceпитата те за танца ни? Аз и Сандия ще го изпълним на много романтична песен.
ДИПИКА:
         "Снимките не са никак лесни в заради многото ангажименти които имаме в момента...Сурадж тренира по коренно различно програма от тази на спортистите, но това е направено само за да повиши концентрацията и издръжливостта му."

https://youtu.be/pGDWzvGd9V4

Иии още няколко клипа от снимките.. интересни са именно заради начина по който и двамата се концентрират, за всеки кадър.
 
https://youtu.be/PYjlQ_ESkT4
https://youtu.be/KHfnCwuWv9o


Миха, одеве явно сме писали едновременно!  smile3525 newsm76 Two Hearts Много ти благодаря за превода на интервюто с Анас и Дипика - страхотна си ...  newsm51  Kissing Heart Two Hearts Двамата са толкова готини и сладки - определено всичко им се получава идеално ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Казали са прекрасни неща - и двамата са невероятни професионалисти и хора.  txtloves txtloves txtloves Клиповете им зад кадър направо ме разтапят ...  smile3521 Oha! Flushed Отново ти благодаря ... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 11 766

       Момичета  Hug Hug Hug
Аз съм на вълна STAR PARIVAR AWARDS 2015

Излязоха  вече първите снимки от шоуто Laughing като го видях Анас в това оранжево шалварче и с това сако с кръпки Joy Joy хич не ми хареса първоначално Peace но на сцената изглежда по друг начин smile3521 сега да видим и кога ще го дадат по телевизията и основно когА ще го гледаме по различните канали Laughing

    

Малките сладури са с фракове , всички са много красиви Hug Hug

Миха, благодаря ти от сърце за всички прекрасни снимки от наградите!  smile3525 newsm76 Two Hearts Явно те се провеждат тази вечер ...  newsm44   Kissing Heart Two Hearts В индийския форум пишеше, че било потвърдено, че ще ги излъчват на 7 юни ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Нямам търпение да ги гледам по телевизията, особено танца на Анас и Дипика ... Two Hearts Two Hearts Two Hearts В началото и на мен Анас ми изглеждаше странен с тези шалвари, но на сцената с Дипика са уникални - много са красиви.  txtloves txtloves txtloves  Kissing Heart Two Hearts  love001 smile3521 Дано излязат още снимки ...  Praynig Praynig Praynig Малките също са много сладки ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Излезе ли още нещо - нека го споделяме тук. И аз вече съм на тази вълна...  Hug Hug Hug Дано нашите да спечелят - заслужават го ... Praynig newsm76 txtloves Flushed  Hands Clap

# 17
  • Мнения: 11 766
    Невероятни , красиви ,стилни  Hug Hug Hug Hug
Дипика


Прекрасна е Депика Crazy роклите са фантастични Heart Eyes bowuu
особено втората  Laughing Laughing очаквам с нетърпение танца с Анас  newsm68 newsm68 smile3521 Laughing bowuu къде ще са му ръцете и носа Laughing Heart Eyes rotfImbo rotfImbo rotfImbo #Silly


Уау, Дипика е толкова красива и с двете рокли! Стилна, сладка, прекрасна - Пуджа/ Емили също е супер ...  smile3525 newsm76 Two Hearts    love001 Two Hearts Благодаря ти за снимките Миха ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Дано излязат още снимки - с нетърпение очаквам танца на Анас и Дипика ...  txtloves txtloves txtloves    love001 Two Hearts smile3521   ura

Благодаря ти и за всички останали снимки ...  Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: 13 725
РОСИ  Благодаря за красивата тема. Много стилно си я оформила, чудесна е  Two Hearts Flowers Bouquet Kissing Heart

Благодаря ти за разказа на новия епизод, за клиповете и снимките, за всичко, което правиш за нас, много време отделяш, за да ни зарадваш, оценявам го  smile3525

Миха  Hug, благодаря за преводите от епизодите, клиповете, интервютата, за  снимкити и клиповете, за цялата информация, която споделяш с нас  newsm51
Последните снимки на Дипика и малките сладури са страхотни, наистина са много стилни, особено Дипика. Голяма чаровница е  Heart Eyes Обаче Анас ..... Shocked......направо ме хвърли в оркестъра с този костюм  ooooh! Жълти шалвари и синя риза, шарено сако на кръпки  newsm78........стилиста му е за убиване  Joy  Joy  Joy Добре, че момчето ни си е хубаво, та както и да го маскират, не могат го загрозят  Naughty

Софи  Hug, много хубави колажи  Heart Eyes........и емоционални коментари  Simple Smile Понякога ме разсмиваш от сърце, благодаря за доброто настроение и хумора  Heart Eyes Преди няколко поста беше приготвила бухалка за новата мацка в сериала, ама ми се струва прекалено нежно средство, особено ако точи зъби за наш Сурадж, трявба нещо по-респектиращо, според мен  hahaha  hahaha  hahaha

Лека вечер, момичета  Hug  Hug  Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 1 822
        Така е РОСИ  Hug Писали сме по едно и също време  Hug
Благодаря ти че пусна и останалите  Hug бях сигурна, че ще го направиш   love001
За мен беше важно интервюто на Анас  Heart Eyes а за кадрите, наистина е удивително с какво постоянство снимат един и същи кадър отново и отново  Laughing Heart Eyes защото усмивките, ръкостискането..всичко това ще е част от епизода. А през останалото време в паузите на моменти стоят като замръзнали на място  Laughing наистина са невероятни професионалисти  Hug

Аз сега ме тресе друга треска  Joy Joy имам си покана за първия ред и смятам да си пускам снимки на воля  Joy
Разбира се, че ще  пуснем всичко каквото намерим  Hug

Последна редакция: нд, 17 май 2015, 23:18 от miha-

# 20
  • София
  • Мнения: 1 822

    Диди  Hug наистина не си прави труда да ми благодариш  Peace

# 21
  • Мнения: 11 766
РОСИ  Благодаря за красивата тема. Много стилно си я оформила, чудесна е  Two Hearts Flowers Bouquet Kissing Heart

Благодаря ти за разказа на новия епизод, за клиповете и снимките, за всичко, което правиш за нас, много време отделяш, за да ни зарадваш, оценявам го  smile3525

Миха  Hug, благодаря за преводите от епизодите, клиповете, интервютата, за  снимкити и клиповете, за цялата информация, която споделяш с нас  newsm51
Последните снимки на Дипика и малките сладури са страхотни, наистина са много стилни, особено Дипика. Голяма чаровница е  Heart Eyes Обаче Анас ..... Shocked......направо ме хвърли в оркестъра с този костюм  ooooh! Жълти шалвари и синя риза, шарено сако на кръпки  newsm78........стилиста му е за убиване  Joy  Joy  Joy Добре, че момчето ни си е хубаво, та както и да го маскират, не могат го загрозят  Naughty

Софи  Hug, много хубави колажи  Heart Eyes........и емоционални коментари  Simple Smile Понякога ме разсмиваш от сърце, благодаря за доброто настроение и хумора  Heart Eyes Преди няколко поста беше приготвила бухалка за новата мацка в сериала, ама ми се струва прекалено нежно средство, особено ако точи зъби за наш Сурадж, трявба нещо по-респектиращо, според мен  hahaha  hahaha  hahaha

Лека вечер, момичета  Hug  Hug  Hug

Здравей Диди!  Hug Hug Hug Благодаря ти за хубавите думи и за цветята ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Радвам се, че темата и нещата, които пускам са ти харесали ...  smile3525 newsm76 Two Hearts Лека вечер и на теб ... newsm51

# 22
  • Мнения: 11 766
       Така е РОСИ  Hug Писали сме по едно и също време  Hug
Благодаря ти че пусна и останалите  Hug бях сигурна, че ще го направиш   love001
За мен беше важно интервюто на Анас  Heart Eyes а за кадрите, наистина е удивително с какво постоянство снимат един и същи кадър отново и отново  Laughing Heart Eyes защото усмивките, ръкостискането..всичко това ще е част от епизода. А през останалото време в паузите на моменти стоят като замръзнали на място  Laughing наистина са невероятни професионалисти  Hug

Аз сега ме тресе друга треска  Joy Joy имам си покана за първия ред и смятам да си пускам снимки на воля  Joy
Разбира се, че ще  пуснем всичко каквото намерим  Hug


Така е - Анас и Дипика са невероятни! В паузите понякога стоят мирно, но в по-голямата част си говорят по между си, смеят се, забавляват се, играят си. Нещо, което ме прави много щастлива ...  newsm44 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart txtloves Изгледах всички клипове от до и съм очарована ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Снимките са си снимки - определено са големи професионалисти и издържат по 100 пъти да снимат едно и също ...  smile3501 ppp  Hands Clap Важното е, че и зад кадър се забавляват добре заедно ...  Praynig Praynig Praynig

Иначе и аз сега дебна за нещо ново от наградите ...  Hug Hug Hug

Ти като си на първия ред, тъкмо ще ни снабдяваш с повече снимки от избора ...  smile3521 Heart Eyes Hug Шегата настрана - наистина ти благодаря за всичко ...
  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 1 822
Скрит текст:
       Така е РОСИ  Hug Писали сме по едно и също време  Hug
Благодаря ти че пусна и останалите  Hug бях сигурна, че ще го направиш   love001
За мен беше важно интервюто на Анас  Heart Eyes а за кадрите, наистина е удивително с какво постоянство снимат един и същи кадър отново и отново  Laughing Heart Eyes защото усмивките, ръкостискането..всичко това ще е част от епизода. А през останалото време в паузите на моменти стоят като замръзнали на място  Laughing наистина са невероятни професионалисти  Hug

Аз сега ме тресе друга треска  Joy Joy имам си покана за първия ред и смятам да си пускам снимки на воля  Joy
Разбира се, че ще  пуснем всичко каквото намерим  Hug


Така е - Анас и Дипика са невероятни! В паузите понякога стоят мирно, но в по-голямата част си говорят по между си, смеят се, забавляват се, играят си. Нещо, което ме прави много щастлива ...  newsm44 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart txtloves Изгледах всички клипове от до и съм очарована ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Снимките са си снимки - определено са големи професионалисти и издържат по 100 пъти да снимат едно и също ...  smile3501 ppp  Hands Clap Важното е, че и зад кадър се забавляват добре заедно ...  Praynig Praynig Praynig

Иначе и аз сега дебна за нещо ново от наградите ...  Hug Hug Hug

Ти като си на първия ред, тъкмо ще ни снабдяваш с повече снимки от избора ...  smile3521 Heart Eyes Hug Шегата настрана - наистина ти благодаря за всичко .
..  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

         Дебни, дебни Joy Joy Joyкойто няма покана за първия ред така е... Joy Joy Мисля да не карам нощна смяна по тази линия  Joy Joy Joy
Аз също ти благодаря за всичко  love001

# 24
  • Мнения: 11 766
Иначе и аз сега дебна за нещо ново от наградите ...  Hug Hug Hug
Ти като си на първия ред, тъкмо ще ни снабдяваш с повече снимки от избора ...  smile3521 Heart Eyes Hug Шегата настрана - наистина ти благодаря за всичко .
..  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

         Дебни, дебни Joy Joy Joyкойто няма покана за първия ред така е... Joy Joy Мисля да не карам нощна смяна по тази линия  Joy Joy Joy
Аз също ти благодаря за всичко  love001


Така е! Отидох за покана в последния момент, ама нямаше ...  Joy Joy Joy

Издебнах още 2 снимки - кой е мъжа с новата?  newsm78 Познат ми се вижда - направо да си я взима ...
Mr. Green Mr. Green Mr. Green



# 25
  • Мнения: 13 725

    Диди  Hug наистина не си прави труда да ми благодариш  Peace

Както желаеш, Миха  Hug Просто исках още веднъж да отбележа, че оценявам всичко, което правиш в темата  Simple Smile

Мили дами  Hug, беше ми приятна вашата компания  Heart Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 1 822
Иначе и аз сега дебна за нещо ново от наградите ...  Hug Hug Hug
Ти като си на първия ред, тъкмо ще ни снабдяваш с повече снимки от избора ...  smile3521 Heart Eyes Hug Шегата настрана - наистина ти благодаря за всичко .
..  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

         Дебни, дебни Joy Joy Joyкойто няма покана за първия ред така е... Joy Joy Мисля да не карам нощна смяна по тази линия  Joy Joy Joy
Аз също ти благодаря за всичко  love001


Така е! Отидох за покана в последния момент, ама нямаше ...  Joy Joy Joy

Издебнах още 2 снимки - кой е мъжа с новата?  newsm78 Познат ми се вижда - направо да си я взима ...
Mr. Green Mr. Green Mr. Green





      Аз тези не ги публикувах защото не ми харесаха Joy Joy Joyособенно втората на Адити, нали и постнах една hahaha стига и толкова внимание Joy Joy
Актьор и режисьор преди всичко на реалити формати е гаджето или съпруга на Оочарователната Адити Laughing
Акшара е много красива актриса  smile3521 тя винаги ми е харесвала за разлика от екранната и половинка Laughing

# 27
  • Мнения: 2 592
МИХА Hug да ни доведеш Анас  заедно с балоните  и в
секси вид Joy bowuu че  тия сценични шалвари за танца Laughing му скриват всички прелести Heart Eyes Crazy
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo #Silly

# 28
  • Мнения: 11 766
     Аз тези не ги публикувах защото не ми харесаха Joy Joy Joyособенно втората на Адити, нали и постнах една hahaha стига и толкова внимание Joy Joy
Актьор и режисьор преди всичко на реалити формати е гаджето или съпруга на Оочарователната Адити Laughing
Акшара е много красива актриса  smile3521 тя винаги ми е харесвала за разлика от екраннта и половинка Laughing


Ясно, благодаря ти!  Hug Hug Hug Права си - на новата не й е нужно повече внимание.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green И аз се чудих дали да пусна снимката с нея, но понеже ми е любопитно кой е мъжа с нея реших да го направя и да попитам.  newsm10

# 29
  • София
  • Мнения: 1 822
МИХА Hug да ни доведеш Анас  заедно с балоните  и в
секси вид Joy bowuu че  тия сценични шалвари за танца Laughing му скриват всички прелести Heart Eyes Crazy
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo #Silly


СОФИ  Hug не мога да ги разбера тези стилисти, защо така ни облякоха момчето  smile3511 всички прелести му скриха  Joy Joy Joy дано другият му тоалет да е убийствен. smile3521Добре че си е красавец  Hug Hug Heart Eyes
 А към балоните да те питам, друго да  сложа ли или може и само по тях Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт