Искам да кажа ... (37)_18.05-24.05

  • 43 504
  • 1 251
  •   1
Отговори
# 1 170
  • Мнения: X
Честит празник!

Снощи уж за по едно питие излязохме, но до два след полунощ го пихме и сега мъжът ми се обажда от спалнята да не съм пушела, че му ставало лошо, а аз не пуша.  hahaha
След малко ще напълня хладилната чанта и с едни приятели ще ходим на пикник на плажа, т.е. на скалите.

# 1 171
# 1 172
  • Мнения: 3 868
Даун, направо ми се иска да изкупя магазините, ама се въздържам, че е рано още. А колко работи не са ми ясни  ooooh! На вас ще разчитам.

Чек, завиждам благородно за пикника на морето. Ние мислим да я направим тази работа другата седмица, но да видим.

Има адски много кърлежи, напаст някаква. Мъжа ми го налази, докато седи на плочките пред блока, а кучето на асвалта. Навсякъде са.

# 1 173
  • Мнения: X
Ще дойдем някой ден. Grinning
Снощи една приятелка малтийка, която беше цяла зима при роднини в Сидни ми разправя колко било евтино в Австралия.  Mr. Green Наеми и имоти каза, че са скъпи, но за храна и дрехи каза, че било по-евтино от тук. Аз друго съм чувала от теб и много други хора, но знам ли.  Crazy
Скрит текст:
Не помня точно цифрата на малтийците, които живеят в Австралия, но са повече от малтийците в Малта без да се брои потомството им. Имало е голяма емигрантска вълна натам преди години, както и друга към САЩ. С Австралия даже имат двустранни споразумения в сферата на здравеопазването, пенсии, данъци и разни други. Тя с малтийската си лична карта прави всички годишни прегледи и изследвания в Австралия.

vanini, предпочитам мъжът ми да вдига пушилките от барбекюто някъде далеч от нас, а и аз на такива пикници само се излягам на дюшечето с киндъл в ръка и нищо не ме интересува. Даже спя ако ми се спи.  Laughing Само че този път ще има една майка, която много се тревожи детето ѝ да не се намокри, да не се удави, да не го изяде октопод примерно и все крещи, та да видим. Rolling Eyes

# 1 174
  • Мнения: 22 036
Ванини, дерзай Simple Smile. Моето дете беше обявено за момиче от 4ти месец и така до края. Аз нищо не купувах, но майка ми и баща ми се оляха Simple Smile. добре, че и червено и жълто им влизаше в списъка за девойка, защото като се пръкна мъжко ... Joy. Имам го на снимка с розова пижама де (няма да хвърлям нови дрешки я!).

Купи биберони, колички и подобни. Като родиш няма да ти е до шопинг. Дрешки също зареди някакви. С две ще имаш доста пране, но не е драма с пералня, а ако имаш и сушилня, още по-добре.

И най-важното - не се притеснявай. И да си пропуснала нещо, то е на 5 минути с кола Simple Smile.

Спомням си как драматизирах, че бебето е малко - 2900 се роди, колко ми е трудно да му режа ноктите, преобувам и какво ли не. Била съм в умопомръчение явно, защото се жалвах на дружка с тризнаци. Тя почти шамар ми залепи и ми каза аз с моите 20 нокъти да не и се жалвам, защото тя 60 има да реже Simple Smile.

# 1 175
  • Мнения: 22 036
Ще дойдем някой ден. Grinning
Снощи една приятелка малтийка, която беше цяла зима при роднини в Сидни ми разправя колко било евтино в Австралия.  Mr. Green Наеми и имоти каза, че са скъпи, но за храна и дрехи каза, че било по-евтино от тук. Аз друго съм чувала от теб и много други хора, но знам ли.  Crazy
Скрит текст:
Не помня точно цифрата на малтийците, които живеят в Австралия, но са повече от малтийците в Малта без да се брои потомството им. Имало е голяма емигрантска вълна натам преди години, както и друга към САЩ. С Австралия даже имат двустранни споразумения в сферата на здравеопазването, пенсии, данъци и разни други. Тя с малтийската си лична карта прави всички годишни прегледи и изследвания в Австралия.

vanini, предпочитам мъжът ми да вдига пушилките от барбекюто някъде далеч от нас, а и аз на такива пикници само се излягам на дюшечето с киндъл в ръка и нищо не ме интересува. Даже спя ако ми се спи.  Laughing Само че този път ще има една майка, която много се тревожи детето ѝ да не се намокри, да не се удави, да не го изяде октопод примерно и все крещи, та да видим. Rolling Eyes

Чек, и тук могат да се намерят евтини неща, но масата е в пъти по-скъпо от Европа. Аз в Малта не съм била, та може и да е по-скъпо. Освен това аз съм на Мачу Пикчу у Царавичака  Joy. Тук е в пъти по-скъпо и бедно от навсякъде другаде.

# 1 176
  • Мнения: 9 487
Оле, като си спомням каква борба водих за ранните покупки  ooooh! на инат ходех сама и купувах. Като родих и почнаха "добре, че това взехме, онова взехме, ми то няма време". Ми добър ден, само до шопинг ми е  Mr. Green

# 1 177
  • Мнения: 9 576
Честит празник ! Искам да кажа ,че сънувах Лиляна и фиданките й  Joy Обикаляхме ги нещо и се чудихме какво да ги правим Mr. Green
Скрит текст:
В съня ми тя беше с къса ,кестенява и чуплива коса,идея си нямам как е в действителност Thinking

# 1 178
  • Мнения: X
Моля ви се отидете в темата за Македония и прочетете диалога между Популе и Герри от последните 1-2 страници.
 Joy Joy

# 1 179
  • Мнения: 4 199
Честит 24 май и рожден ден на сина на Валери! Все така любознателен и умен да расте и да носи много радост на всички  bouquet На патерица, честит празник и на Софи, мисля и Светълчо беше рожденичка тези дни, здрави, щастливи, все така прекрасни бъдете Hug Днес ще се отдадем на спомени - 6 години от сватбата ни, 7 години дружба Simple Smile Ще си пуснем довечера и дисковете от тържеството.
Нещо не съм особено в кондиция, повръщах, нещо нетипично за мен, но си мисля, че и стресът си казва думата, единствената хубава страна на нещата е, че апетитът доста ми е понамалял, има нужда Simple Smile
Хубав празничен ден, момичета!

# 1 180
  • Мнения: 22 036
Моля ви се отидете в темата за Македония и прочетете диалога между Популе и Герри от последните 1-2 страници.
 Joy Joy

Сори, ама не продават толкова силна дрога тук, за да си го причиня  Joy
Най-странното е, че и двете имат понякога много добри попадения.

# 1 181
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
Честит ден на славянската писменост и култура!

Нямам време да ви чета. Почиваме активно и изморително. Grinning

# 1 182
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 426
Честит празник, момичета!   bouquet
Поздравявам специално Лиляна, Шагия и всички "скрити" просветители в темата! Дълбоко уважавам професията ви и се надявам искрено да нямам повод това да се промени!
Ако някой има личен празник - да му е честит също!  Hug

# 1 183
  • Мнения: 14 374
Честит празник!

Джули, честита годишнина! Още много пъти по толкова да се обичате!

Цвети, малкия е голям бонбон!

Вчера сватбата мина страхотно! Много вълнения и силни емоции. Аз като добра голяма сестра си поплаках на някои моменти... Много ми бяха красиви децата.

Последна редакция: нд, 24 май 2015, 14:38 от Алечка

# 1 184
  • Мнения: X
Моля ви се отидете в темата за Македония и прочетете диалога между Популе и Герри от последните 1-2 страници.
 Joy Joy

Сори, ама не продават толкова силна дрога тук, за да си го причиня  Joy
Най-странното е, че и двете имат понякога много добри попадения.

Скрит текст:
Ама моля ти се, има рецепта за варене на македонска глава, а на Популе се оказа, че баща ѝ е Александър Македонски.  hahaha

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт