Искам да кажа ... (37)_18.05-24.05

  • 43 468
  • 1 251
  •   1
Отговори
# 1 245
  • Пловдив
  • Мнения: 23 688
Аз съм им много сърдита на тия сърни, подкарали са да ми ядат храстите арония. Сега им вързах стари CD, дано се уплашат.

# 1 246
  • София
  • Мнения: 5 605
Янтре, запиши един диск с гласовете на децата. Мога и от моите да ти изпратя диск. Баба ми викаше, че страхотно плаши гаргите.
Иначе на мен са ми много красиви сърничките. Но хич не се бях замислила, че правят такива поразии.
Софи, не ги ли е страх от вас?
Татти ме предупреди да не се разправям вече с прахосмукачката. Верно, че и аз прекалих със спама последните 2 дни. И таман се извиних на Бубанка, че й създавам работа и оп - ЛС. Та официално обявявам, че спирам да й обръщам внимание  Grinning

# 1 247
  • Мнения: 7 171
Янтре, запиши един диск с гласовете на децата. Мога и от моите да ти изпратя диск. Баба ми викаше, че страхотно плаши гаргите.
Иначе на мен са ми много красиви сърничките. Но хич не се бях замислила, че правят такива поразии.
Софи, не ги ли е страх от вас?
Татти ме предупреди да не се разправям вече с прахосмукачката. Верно, че и аз прекалих със спама последните 2 дни. И таман се извиних на Бубанка, че й създавам работа и оп - ЛС. Та официално обявявам, че спирам да й обръщам внимание  Grinning


Да, страх ги е, понеже дъщеря ми излезе, за да ги покаже на свекърите.  Затова и видяхме само опашката. Но ако си стоим вкъщи те не се плашат.

# 1 248
  • Мнения: 9 475
Лил не е пуснала нова тема  Thinking

# 1 249
  • Мнения: 5 940
Айяла, значи Близнаците ще празнуват по еднакъв начин Laughing Знам го това място между Бистрица и Железница, но ние сме в източните части на София и по-удобно ни е около Лозен или Герман. Евентуално Панчарево, Кокаляне.
Шаги, страхотен рожден ден.
Отдавна не бях снимала децата и вчера ги щракнах малко- в домашна обстановка. Не знам как изобщо успях да ги хвана двамата в една снимка, предвид това, че голямото никога не иска да се снима или нарочно се пули пред фотоапарата.
Лиляна си я представям къдрокоса и светла. Съдейки от дъщеричката й.
Събирам сили за новата работна седмица. А се опитвам да не пия кафе и нещо събирането на сили не ми се получава по обичайния сутрешен начин Laughing

# 1 250
  • Мнения: 4 740
Лил не е пуснала нова тема  Thinking

Сигурно полива орехите   Mr. Green

# 1 251
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Лил не е пуснала нова тема  Thinking
Пускам:
НОВА ТЕМА

Одри, искаш ли да ти пратя малко орехи. Така де, за сватбата трябва да дойда с подарък Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт