Искам да кажа ... (37)_18.05-24.05

  • 43 461
  • 1 251
  •   1
Отговори
# 1 200
  • Мнения: 7 171
Моля ви се отидете в темата за Македония и прочетете диалога между Популе и Герри от последните 1-2 страници.
 Joy Joy

Сори, ама не продават толкова силна дрога тук, за да си го причиня  Joy
Най-странното е, че и двете имат понякога много добри попадения.

Скрит текст:
Ама моля ти се, има рецепта за варене на македонска глава, а на Популе се оказа, че баща ѝ е Александър Македонски.  hahaha

Е, не е вярно! Цар Самуил. Не заблуждавай хората.  Whistling

# 1 201
  • Мнения: 14 654
Егати връзкарката - Йоан Кръстител й е братовчед, Самул й е баща, не смея да питам Кой й е дядо...

# 1 202
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Честит празник! Специални поздрави на просветителките в темата!

И моите родители са учители.
Този празник беше леко опорочен през соца със задължителните манифестации. Нямам хубави спомени.
Сега пък - другата крайност. В училищата на децата не се организира нищичко.
Скрит текст:
Мъжът ми е в Бесарабия, ще празнува с българите там.

Валери, за РД на децата мислим еднакво  Wink. Само дето мойто чаве ще става на 15 г. и смятам да ги оставя сами да си правят баребкю в двора. Иначе, на пътеката между Бистрица и Железница има хубава поляна за барбекю, с навеси, и е съвсем близо до мястото за паркиране.

Последна редакция: нд, 24 май 2015, 21:53 от Айяла

# 1 203
  • Мнения: 2 658
Скрит текст:
Честит празник на всички!

Излизахме с децата в квартала, много спокойно.
Не ми се искаше да ги водя в центъра, защото ще е пълно с цигани със сергии, балони и какви ли не други боклуци. Щях само да си тровя нервите в опити да отклоня вниманието.

Много ме засегна поведението на един човек. В дилема съм, дали да му тегля една хубава...или да си премълча.


Кажи му, ако мислиш, че той ще осъзнае, че засяга околните. Ако това поведение е характерно за този човек, няма смисъл. Не си хаби нервите напразно.

# 1 204
  • Мнения: 22 439
Тази  година  за рождения  ден  на  Калина  ще сме на морето...така че ми отпадат  чуденките с организацията. Simple Smile
Иначе  от както е на 5г. празнуваме навън.

# 1 205
  • Мнения: 6 604
Честит празник,момичета!
 Днес моето момиче завърши официално първи клас. След събирането в училище,отидохме да се почерпим целия клас. Много забавно,с много хубави емоции. И времето, въпреки прогнозите,беше чудесно.
Утре ще ходим до една частна занималня,да видим дали ще успеем да се уредим. Стиснете по едни палци.

# 1 206
  • София
  • Мнения: 18 705
Здравейте,ние днес бичим айляк с малкия Joy тате е на работа и ни е скучноо.Задава се рожден ден на мъжът ми и се чудя какво да правим newsm78а за подарък да не говорим.

# 1 207
  • югозапад, под "Марков камък"
  • Мнения: 1 199
Честит празник, момичета!
Скрит текст:
КИРИЛ И МЕТОДИЙ
 
Днес слънцето по-ярко се издига
Събуждаш се със радост и копнеж.
Днес празник е на българската книга,
която тъй обичаш и четеш.
 
Създадоха я Кирил и Методий.
Светилник бе ни тя през векове.
Към свободата някога ни води,
сега към нови истини зове.
 
А слънцето възлезе сред простора.
Градът ликува. Люляци цъфтят.
Ти тичаш на училището в двора,
другарите ти дето се тълпят.
 
Напред потегляй с тях под знамената!
Издигай я! Приятел й бъди!
Със книгата днес твоя е земята,
дори небето с чудните звезди.

# 1 208
  • Мнения: 4 290
 Честит красив празник!

Цвети, голям сладур е малкия Heart Eyes

темата за Македония е страховита, много луд народ има.

п.п. на знам защо някой гонят мъжете от форума и ги разпъват да обясняват. Форумът беше чудесно място когато пишеха доста мъже.

# 1 209
  • София
  • Мнения: 18 705
Онзи ден метнах око на темата Македония,но прецених,че е безмислено да пиша там.Народя е изтрещял тотал. Laughing

# 1 210
  • София
  • Мнения: 18 705
Идеи за приготвяне на есетра?

# 1 211
  • София
  • Мнения: 5 605
Момичета, благодаря за хубавите думи за малкия ми мъж  Hug
Скрит текст:
Даун, не си късай нервите само. Няма никакъв смисъл. Аз 2 седмици се опитвах да обясня нещо елементарно, аз и още 200-300 потребителки. Ама не! Там са само най-компетентните! Ничие друго мнение не е вярно! Ама като се замислиш как така ще спориш с ВС. Тя 100 пъти ти каза, че е раждала в болница, значи я напълно наясно с всичко в болниците!

# 1 212
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Искам да кажа, че Петя Дикова е ужасно дразнеща лигла. Тъй малко поне да се вгледа в майка си или баща си.
Пуснах си новините с два часа назад и о, ужас, някаква говори толкова отвратително, че ги спрях моментално.

# 1 213
  • Мнения: 24 353
Искаш да кажеш, че майка и и баща и са по-малко дразнещи Rolling Eyes

# 1 214
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Искаш да кажеш, че майка и и баща и са по-малко дразнещи Rolling Eyes
Поне мен не ме дразнят толкова много.

Общи условия

Активация на акаунт