Искам да кажа ... (37)_18.05-24.05

  • 43 484
  • 1 251
  •   1
Отговори
# 1 185
  • Мнения: 22 036
Моля ви се отидете в темата за Македония и прочетете диалога между Популе и Герри от последните 1-2 страници.
 Joy Joy

Сори, ама не продават толкова силна дрога тук, за да си го причиня  Joy
Най-странното е, че и двете имат понякога много добри попадения.

Скрит текст:
Ама моля ти се, има рецепта за варене на македонска глава, а на Популе се оказа, че баща ѝ е Александър Македонски.  hahaha

Уф, събуди ми клюкарската същност. Отивам, а и днес съм в заядливо настроение  Mr. Green.

# 1 186
  • Мнения: 9 487
Моля ви се отидете в темата за Македония и прочетете диалога между Популе и Герри от последните 1-2 страници.
 Joy Joy

Сори, ама не продават толкова силна дрога тук, за да си го причиня  Joy
Най-странното е, че и двете имат понякога много добри попадения.

Скрит текст:
Ама моля ти се, има рецепта за варене на македонска глава, а на Популе се оказа, че баща ѝ е Александър Македонски.  hahaha

Оставиха ме безмълвна  Joy

# 1 187
  • HH
  • Мнения: 3 262
Честит празник.

Иначе диалога между двете го четох снощи в малките часове. И аз като вас останах  Crazy

Днес ни е много хубаво времето. След малко ще излизам. Има организирано тържество от българското училище

# 1 188
  • Мнения: X
Тук няма такива организации. То и българско училище няма.

# 1 189
  • София
  • Мнения: 5 606
Цвети, надявам се не се обиди. Аз се шегувах.
Е, хубава работа! Как може да си помислиш, ме съм се разсърдила! Нали заедно сърфисти без ризи ще гледаме!  Hug
Стана ми смешно, че не се бях сетила, че ще ме погне модната полиция! Та затова отидох да се срамувам!

# 1 190
  • HH
  • Мнения: 3 262
Училището е много малко и предлага занимания само в събота. Имат около 80 ученика. Българската общност тук не е толкова малка, просто българите или не търсят контакт или са неориентирани и не знаят, че има църква, училище, консул и т.н. Но пък консулът е много земен човек, винаги се опитва на празниците да събере повече хора на едно място. Винаги има включена фолклорна програма и хора от различни институции, които отговарят на въпроси.

# 1 191
  • Мнения: 9 487

Стана ми смешно, че не се бях сетила, че ще ме погне модната полиция! Та затова отидох да се срамувам!

По тоя повод казах на ММ, че е селянин. Той ме изгледа ей така  Shocked аз му викам: хвърляй ризите с къс ръкав, той каза, че ще резнв кабела на нета заради форума. Аз му казах, че имам мобилен, така че пак ще съм в час с форумските тенденции за мода  Flutter

# 1 192
  • Мнения: 22 036
Тук няма такива организации. То и българско училище няма.

То и да има, твоята девойка е голяма.
Прекрасни са тези организации, за малките деца, но за тийнове не стават. Мен един индивид ме нападна във фейс бук, защо не съм активна в клубът  ooooh!. Аз нямам никакво желание да се събирам с хора, които само по стечение на обстоятелствата са се родили на моята географска ширина.

Цвети  Hug

# 1 193
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Честит празник,момичета и момчета!

За скучаещите- "Да обичаш на инат",по бтВ  Hug.Тъкмо се опитвам да примамя младежа да го гледа с мен. Биитълс,уокмени....спомени,спомени  Mr. Green

След 17 ч. сме на РД,у двора на съседите. Не съм купила подарък...каня се. Rolling EyesАма не ми се излиза,хич...и на РД не ми се ходи.Искам да лежа и да блея  hahaha.

# 1 194
  • Мнения: 14 654
Честит празник на просветителките в темата - Лиляна, Шаги, Тарталета, Яна!
А сега да си призная, че този празник не го чувствам - нито като дете, нито сега. Спомените ми са как висим прави и строени в училищния двор по класове, под звуците на микрофонията слушаме стихчета и песнички, подготвени от различни деца, а в същото време дребните като мен нищо не могат да видят от празника, освен гърба в бяла ризка и синя връзка на този отпред.
Свекър ми ме ядоса, ама само малко. Натрапи ми едни билети за театър - казвам му чудесно, ела вземи малкия и го води, щом си взел билети. Ама не, не, той си имал работа и бил взел билетите за МЕН и малкия. Взех ги аз, но не отидохме, точно пък в неделя сутринта да се тътря с трамвай до театъра, няма да стане. В неделя си имам стройна програма - правя си маска за коса, пия кафе, говоря 2 часа по телефона и си почивам, следобед хойкам с дружки. Надявам се като разбере, че не сме ходили, да не се сърди, а просто да не натрапва такива подаръци повече.

# 1 195
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Честит празник ! Искам да кажа ,че сънувах Лиляна и фиданките й  Joy Обикаляхме ги нещо и се чудихме какво да ги правим Mr. Green
Скрит текст:
В съня ми тя беше с къса ,кестенява и чуплива коса,идея си нямам как е в действителност Thinking
Ауу, колко много хора ме мислят. Чак се изчервявам.
Аз за малко ще замразя тези съседски проблеми, че ме чака тежка седмица заради тези матури.
Сега заминавам да проверяваме математиката, а от вторник матурите продължават на местно ниво и там пак мен са сложили да вкарвам отговорите в системата.
А между другото трябва и класни да правя, че и учебната година заплашва да свърши и се почва с пазара за аз искам по-висока оценка....

Осмичке, сега съм с къса кестенява коса и от липса на време я оставям да се чупи на където тя си реши.

Алечка, кои са ти децата? Много хубава снимка.

Чек, чак и моето любопитство се събуди, но аз в политическите теми много рядко влизам.

Янечек, много приятно ми беше днес на шествието, макар да беше по подобие на соц. манифестациите, почувствах се празнично, когато всички учители плюс много ученици минахме по улиците на града. Хората отстрани ни се радваха много.

# 1 196
  • Мнения: 5 940
Джули, благодаря, ама той е роден на 31 май. Явно така е излязло от писанията им.
Честита годишнина на теб  bouquet Много да се обичате.
Алечка, много сте хубави. Любов и разбирателство Hug

# 1 197
  • Мнения: 9 574
Лиляна,аз теб не съм те виждала на снимка,но не знам защо точно така си те представям,явно съм те усетила  Laughing Аз не ходих днес на шествието при нас,но гледам снимки и е било много красиво.

# 1 198
  • Мнения: 22 475
Честит празник на всички!

Излизахме с децата в квартала, много спокойно.
Не ми се искаше да ги водя в центъра, защото ще е пълно с цигани със сергии, балони и какви ли не други боклуци. Щях само да си тровя нервите в опити да отклоня вниманието.

Много ме засегна поведението на един човек. В дилема съм, дали да му тегля една хубава...или да си премълча.

# 1 199
  • Мнения: 7 171
Честит 24 май и рожден ден на сина на Валери! Все така любознателен и умен да расте и да носи много радост на всички  bouquet На патерица, честит празник и на Софи, мисля и Светълчо беше рожденичка тези дни, здрави, щастливи, все така прекрасни бъдете Hug Днес ще се отдадем на спомени - 6 години от сватбата ни, 7 години дружба Simple Smile Ще си пуснем довечера и дисковете от тържеството.
Нещо не съм особено в кондиция, повръщах, нещо нетипично за мен, но си мисля, че и стресът си казва думата, единствената хубава страна на нещата е, че апетитът доста ми е понамалял, има нужда Simple Smile
Хубав празничен ден, момичета!
Благодаря.   bouquet Аз съм в същото положение. Много стрес, много работа. И аз се надявам да поотслабна.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт