Filorga - красива всеки ден! - тема 5

  • 123 514
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
От два - три дни пробвам серум Perfect+. Доволна съм, дано и за напред е така. Попива много бързо, не оставя следи след себе си, чудесна основа за грим. За "по-глобални" действия, след като му видя края.
Още няколко пъти пробвах UV Defense, ами...не става за ежедневен, за моята кожа Rolling Eyes. Почивните дни, когато съм без грим, става, но ако трябва да сложа грим....не е добра основа, и много бързо лъсвам с него Rolling Eyes. Жалко, възлагах големи надежди, понеже търся нещо качествено с висок фактор.

# 46
  • Мнения: 7 228
Момичета, здравейте!
Искам да питам някой ползвал ли е филърите на Филорга? Аз по-конкретно се интересувам от уголемяване на устни.

# 47
  • Мнения: 205
Здравейте,
има ли някой впечатления от пяната за тяло DETOX BODY TREARMENT ?  Чудя се как влияе върху целулита и натрупаните мазнинки по краката и дупето?  newsm78

Хубав ден на всички!

# 48
  • Мнения: 42
 StopМомичета, може ли някой да ми препоръча хубав крем с висока UV защита 

# 49
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Фаворит ми е един такъв на Кларанс, но мога да дам линк и да споделя детайли по-късно  Blush

# 50
  • Мнения: X
Фаворит ми е един такъв на Кларанс, но мога да дам линк и да споделя детайли по-късно  Blush

Екрана ли?

# 51
  • Мнения: 3 118
Имам въпрос:
Вие какво количество слагате от мезо маската?

Закупих си един комплект TIME-FILLER+MESO-MASK+TIME-FILLER Eyes+Анти-ейдж мицеларен лосион, в опаковка за пътуване, според мен на добра цена. Мисля ще стигнат за около месец, за да видя дали добре ми се отразяват. До сега не бях ползвала марката. Надявам се да остана доволна като повечето от вас.  Grinning

# 52
  • Мнения: 2 576
Здравейте момичета,
днес в една аптека ми дадоха мостричка на Neocica.Кожата ми е много чувствителна с зачервявания по бузите (имам розацея). Как мислите дали мога да ползвам крема на зачервените участъци?

Отделно смятам да си закупя и този комплект (който е вземала и Пит) http://www.pharmasofia.gr/Πρόσωπ&# … laire-p-5034.html и Iso-Age който да ползвам за дневен крем.

А кой от кремовете или серумите бихте ми препоръчали за нощен? ( на 35 год. съм)

Най важното което ме интересува е дали са подходящи за чувствителна кожа?

Предварително се извинявам ако сте коментирали по въпросите които зададох.Все още не съм прочела предните теми (днес започнах от третата тема да ви чета).

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 6 113
Имам въпрос:
Вие какво количество слагате от мезомаската?

Солидно докато побелея. Маската е много икономична.

# 54
  • София
  • Мнения: 36 052
......... Iso-Age който да ползвам за дневен крем.
............
Iso-Age не се предлага от няколко години - неговият аналог и подобрена формула е Time Filler
Нощен крем:
Time Filler
Nutri Filler
Iso Structure
Skin Absolute
Sleep Recover
Sleep/Peel
Серум:
Meso + - може да се ползва и самостоятелно
Perfect + - преди крема

# 55
  • Мнения: 2 576
......... Iso-Age който да ползвам за дневен крем.
............
Iso-Age не се предлага от няколко години - неговият аналог и подобрена формула е Time Filler
Нощен крем:
Time Filler
Nutri Filler
Iso Structure
Skin Absolute
Sleep Recover
Sleep/Peel
Серум:
Meso + - може да се ползва и самостоятелно
Perfect + - преди крема

Мноого ти благодаря за бързият отговор  Hug

Ще се опитам първо да си набавя мостри преди да реша да купя.

Бих била благодарна ако може да ме насочите на кой от всичките да търся мостри за проба (чувствителна кожа с зачервявания,по принцип ми се иска кремовете да не са много мазни ,че Т зоната ми е леко мазна).

# 56
  • София
  • Мнения: 36 052
Пробвай първо с ТФ или Iso Structure  и много внимателно със Sleep/Peel

# 57
  • Мнения: 2 576
Пробвай първо с ТФ или Iso Structure  и много внимателно със Sleep/Peel

Много много ти благодаря   bouquet Hug

# 58
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Фаворит ми е един такъв на Кларанс, но мога да дам линк и да споделя детайли по-късно  Blush

Екрана ли?

Не Simple Smile

Имам новия екран, но не съм го пробвала, все още Simple Smile

Имах предвид http://int.clarins.com/en/sun-wrinkle-control-cream-for-face-ver … 1019.html?start=3

# 59
  • Мнения: 2 576
Добро утро  Sunglasses

От три дена ползвам сутрин и вечер под крема, Neocica.Нанасям само на бузите и носа.Бузите са ми зачервени със спукани капиляри и по някоя пъпка имам.Как мислите да продължавам ли да се мажа или само хабя крема    newsm78,че нали казвате,че е за белези.Определено сутрин като се събудя лицето ми не изглежда толкова червено,но знам ли може и да си втълпявам..
Инъче след Neocica слагам Time Filler на цялото лице и под очите и за сега съм доволна,харесва ми  Peace

Горещо се надявам Filorga да е моята марка  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт