NEXTDIRECT.COM - 9

  • 69 243
  • 735
  •   1
Отговори
# 120
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
Сори за спама но съм бясна на Продавалник (olx), а тук може и да мога да намеря помощ.
Скрит текст:
Получих мейл че съвсем скоро предстои да пуснат лимити за активни обяви в категория "За бебето и детето". Лимититте им са направо смешни, по 1-2бр. в секция, дори и за дрехите. Та въпросът ми е да споделите къде давате/продавате ненужните вещи на вашето бебе/дете? До сега пусках всичко там. От как направиха новата си платформа през април ми стана доста трудно, че постоянно трябва да проверявам кое е продадено и кое да изтрия, но новата им промяна просто ме кара да спра да ги ползвам. Просто не ми се иска вече публикувани обяви да ги препубликувам в нов сайт, макар накрая да ме принудят така да направя. Ако можете да споделите друг сайт където добре вървят детските стоки, естествено на лични за да не го вземат за спам. Преди имаше бгдомакиня или нещо от сорта, или в новия базарбг... Предварително благодаря   bouquet
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 24 юни 2015, 14:04 от ronicat

# 121
  • Варна
  • Мнения: 161
Сори за спама но съм бясна на Продавалник (olx), а тук може и да мога да намеря помощ.
Скрит текст:
Получих мейл че съвсем скоро предстои да пуснат лимити за активни обяви в категория "За бебето и детето". Лимититте им са направо смешни, по 1-2бр. в секция, дори и за дрехите. Та въпросът ми е да споделите къде давате/продавате ненужните вещи на вашето бебе/дете? До сега пусках всичко там. От как направиха новата си платформа през април ми стана доста трудно, че постоянно трябва да проверявам кое е продадено и кое да изтрия, но новата им промяна просто ме кара да спра да ги ползвам. Просто не ми се иска вече публикувани обяви да ги препубликувам в нов сайт, макар накрая да ме принудят така да направя. Ако можете да споделите друг сайт където добре вървят детските стоки, естествено на лични за да не го вземат за спам. Преди имаше бгдомакиня или нещо от сорта, или в новия базарбг... Предварително благодаря   bouquet
Скрит текст:
Скрит текст:
И аз съм супер възмутена. Мисля, че базар.бг остава най-близкото до това което беше олкс, преди смотаната промяна, която направиха и от която вече нищо не върви както трябва

# 122
  • Мнения: 1 053
Сори за спама но съм бясна на Продавалник (olx), а тук може и да мога да намеря помощ.
Скрит текст:
Получих мейл че съвсем скоро предстои да пуснат лимити за активни обяви в категория "За бебето и детето". Лимититте им са направо смешни, по 1-2бр. в секция, дори и за дрехите. Та въпросът ми е да споделите къде давате/продавате ненужните вещи на вашето бебе/дете? До сега пусках всичко там. От как направиха новата си платформа през април ми стана доста трудно, че постоянно трябва да проверявам кое е продадено и кое да изтрия, но новата им промяна просто ме кара да спра да ги ползвам. Просто не ми се иска вече публикувани обяви да ги препубликувам в нов сайт, макар накрая да ме принудят така да направя. Ако можете да споделите друг сайт където добре вървят детските стоки, естествено на лични за да не го вземат за спам. Преди имаше бгдомакиня или нещо от сорта, или в новия базарбг... Предварително благодаря   bouquet
Скрит текст:
Скрит текст:
И аз съм супер възмутена. Мисля, че базар.бг остава най-близкото до това което беше олкс, преди смотаната промяна, която направиха и от която вече нищо не върви както трябва

mamaraya и магазинера е доста хубав сайт и лесно се работи с него /като стария продавалник е/,но му трябва повече реклама  Heart Eyes
Дано се разработи сайта,защото olx ще стане изцяло платен сайт  Simple Smile

# 123
  • Berlin
  • Мнения: 11 266
Пуснах няколко мъжки тениски, С и М, да видим от кои ще уцеля. Laughing И 2 подобни блузки за децата, да ги сложа за рождените им дни, че заедно ще ги отпразнуваме. За малкия поръчах 80-86 като размер, дано не е като торба, но не ми се рискуваше с по-малкия пък.

Аз не съм ползвала стария Продавалник, но скоро ми се наложи да пусна 1-2 обяви с оlx, но като нямам опит, не знам какво да кажа. Laughing Иначе следя една група за несполучливи покупки във ФБ и там съм пускала.

# 124
  • Мнения: 1 053
Пуснах няколко мъжки тениски, С и М, да видим от кои ще уцеля. Laughing И 2 подобни блузки за децата, да ги сложа за рождените им дни, че заедно ще ги отпразнуваме. За малкия поръчах 80-86 като размер, дано не е като торба, но не ми се рискуваше с по-малкия пък.

Аз не съм ползвала стария Продавалник, но скоро ми се наложи да пусна 1-2 обяви с оlx, но като нямам опит, не знам какво да кажа. Laughing Иначе следя една група за несполучливи покупки във ФБ и там съм пускала.

abs, имам предвид че магазинера е такъв какъвто беше олх,още преди да сменят името му -има си оферти,оценки,форум,данни за потребителите, няма ограничение на обявите и т.н.
Сори за спама  Hug

# 125
  • Berlin
  • Мнения: 11 266
Разбрах те. Simple Smile

Доставката ми е 4 работни дни, това промяна някаква ли е или просто така се е случило? В събота доставяха ли куриерите? Blush

# 126
  • Добрич
  • Мнения: 220
Момичета, случвало ли ви се е след като върнете пратка от сайта да ви искат данни те от картата за да ви възстановят сумата по картата? Аз вчера върнах не сполучливата покупка от сайта с объркани те гуменките и екипа и снимах разписка те от пощата за да ми възстановят пощенските. Отговориха ми, че няма проблем, но трябва да им изпратя всички данни по картата. Всъщност ето това писмо получих:
Hi Mariyana,

Thank you for taking the time to email us. I'm sorry for a delay in my response to you.

Thank you very much for attaching your postage receipt. We'll refund the postage cost once we have the bank details from you. Please provide us with:

Name of the Bank
Swift Code
13 Digit Account Number
23 Digit Iban Number

Additionally, we'll refund you for the items that you returned once they come back to our warehouse. Please allow up to 28 days for the refund to be processed.

I'm sorry for any inconvenience caused.

Should you have any further queries please do not hesitate to contact us by e-mail or telephone on 180 921 3016. (Lines are open 24 hours a day, 7 days a week.)
Kind regards
Gosia
International Team

Next Direct
Въпросът ми е не би ли трябвало те всъщност да ми ги върнат автоматично по картата с която съм платила или греша. newsm78 Преди известно време връща една несполучлива покупка сгрешена по моя вина и дори не съм им писала. Парите бяха в картата ми след около 2 седмици.






# 127
  • Berlin
  • Мнения: 11 266
И на мен директно ми върнаха сумата, един път ми се е случвало и не са искали данни на карта. Без даже да им пиша върнах дрешките и после само получих един мейл, че са получени и че ще ми възстановят сумата. Може да питаш защо ги искат.  newsm78

# 128
  • София
  • Мнения: 1 809
И на мен директно ми върнаха парите, но и аз не бях писала, съветвах се тук и реших и аз да не пиша мейл. Да не би сега защото си писала за това да искат и данните, знам ли.

# 129
  • Мнения: 237
Аз имах подобен казус преди година. Бяха ми пратили чужда поръчка, писах им и ми отговориха да я върна, като им пратя и сканирана разписка за пощенските разходи. Парите за моята така не пристигнала поръчка веднага ми ги върнаха но след като им пратих разписката ми поискаха данни за сметката. Пратих им но после пак ми искаха някакви допълнителни данни, тогава така и не разбрах какво точно искат и се отказах. Сумата беше от порядъка на 12- 15 лв. пощ. разходи.  Но при връщането на сумата за поръчката бяха много бързи.

# 130
  • Berlin
  • Мнения: 11 266
Поръчката ми от сряда дойде. Mr. Green

# 131
  • Добрич
  • Мнения: 220
Аз имах подобен казус преди година. Бяха ми пратили чужда поръчка, писах им и ми отговориха да я върна, като им пратя и сканирана разписка за пощенските разходи. Парите за моята така не пристигнала поръчка веднага ми ги върнаха но след като им пратих разписката ми поискаха данни за сметката. Пратих им но после пак ми искаха някакви допълнителни данни, тогава така и не разбрах какво точно искат и се отказах. Сумата беше от порядъка на 12- 15 лв. пощ. разходи.  Но при връщането на сумата за поръчката бяха много бързи.
Проблема е,  че аз платих два пъти по толкова за връщането и не ми се иска да ги оставя тези пари така след като грешката е тяхна.В началото си помислих, че първо ще ми възстановят пощенските и след това сумата за дрехите, и им писах, че няма проблем да ми върнат всичко след като получат колета,  но те отново ми писаха, че искат номера на банковата сметка, името на банката и някакъв код, който на мен ми прилича на този на гърба на картата, който трябва да знам май само аз. Ето този текст ме притеснява:



Name of the Bank
Swift Code
13 Digit Account Number
23 Digit Iban Number

# 132
  • Мнения: 2 241
...Ето този текст ме притеснява:

Name of the Bank
Swift Code
13 Digit Account Number
23 Digit Iban Number

Това всъщност не е информация за картата ти, а за банковата сметка, по която да ти преведат парите  Peace

# 133
  • Мнения: 8 526
Момичета ,искам да си купя ботуши от този сайт.Някоя от вас поръчвала ли си е до сега ,доволна ли е ,кожата каква е ,пише само ,че материала е текстил,не мога да разбера .
А и виждам ,че са вдигнали доста цените преди бяха по 85-106 лв сега са завишени

# 134
  • Berlin
  • Мнения: 11 266
Значи, ако някой се интересува:
http://bg.nextdirect.com/en/g4d334s2#906216
http://bg.nextdirect.com/en/g4d334s5#909128
в размер М, излишни са ни. Иначе в понеделник мисля да ги връщам.

Общи условия

Активация на акаунт