MasterChef България, Тема 13 (19.05-25.05)

  • 36 019
  • 752
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 993
Скрит текст:
И на снимката към статията се вижда ясно каква е "живата храна"... Laughing

# 736
  • Мнения: X
Скрит текст:
Е, не! Нали няма да ги карат да колят зайци в ефир !?!

# 737
  • Варна
  • Мнения: 17 958
Скрит текст:
Е, не! Нали няма да ги карат да колят зайци в ефир !?!

Скрит текст:
Май ще ги карат. Shocked Предполагам, че Боян ще се откаже доброволно. Thinking

# 738
  • Мнения: 14 830
Скрит текст:
Е, не! Нали няма да ги карат да колят зайци в ефир !?!

Скрит текст:
Май ще ги карат. Shocked Предполагам, че Боян ще се откаже доброволно. Thinking

Скрит текст:
Е не, и аз да съм ще се откажа.Ама все си мисля ,че няма да ги карат а най вероятно само ще ги стреснат и след това в склада ще ги чака заешко месо нещо не ми се вярва да ги карат в национален ефир да колят живи зайчета.Прекалено ще е ,но да стреснат съм склонна да повярвам

# 739
  • Мнения: 2 452
Не знам за какво пишете в скрит текст има  го по сумати сайтове това за заека и затова влезнах да видя тук какво мислите. За мен това е недопустимо и се надявам да няма такова извращение в крайна сметка готвачите не са касапи, просто ще е отвратилно ако е истина и ще сезирам който трябва.

# 740
  • Мнения: 14 830
Не знам за какво пишете в скрит текст има  го по сумати сайтове това за заека и затова влезнах да видя тук какво мислите. За мен това е недопустимо и се надявам да няма такова извращение в крайна сметка готвачите не са касапи, просто ще е отвратилно ако е истина и ще сезирам който трябва.

Както написах в скрития текст ,мисля че това ще е само за да ги стреснат,а заешкото месо ще ги чака в склада
Не вярвам да ни направят свидетели на такава касапница.Самите те са наясно какво ще предизвика това

# 741
  • Мнения: 223
12+
Скрит текст:
Няма начин да ги накарат да колят зайци. А и да ги накарат- не вярвам никой от тях да се справи. То не е само да го заколиш- това е лесна работа- хващаш го за задните крака, удряш го зад врата и му прерязваш гърлото.
Ама после тая животинка трябва да се одере, да се изкорми и почисти... Като студенти блъснахме с колата един див заек. От цяло общежитие не се намери и един, който да се съгласи да расфасова зайчето. На мен се падна честта. Няма да ви описвам подробности- достатъчно гадно ви е, предполагам, докато четохте дотук. Само ще кажа, че банята приличаше на сцена от филм на ужасите...  

# 742
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Не знам за какво пишете в скрит текст има  го по сумати сайтове това за заека и затова влезнах да видя тук какво мислите. За мен това е недопустимо и се надявам да няма такова извращение в крайна сметка готвачите не са касапи, просто ще е отвратилно ако е истина и ще сезирам който трябва.
Абсолютно!

# 743
  • Berlin
  • Мнения: 11 261
Е, вие по някоя ТВ да сте гледали подобно нещо?! Естествено, че няма да го дадат. Вече дали ще ги накарат да го свършат, не знам. newsm78

# 744
  • sofia
  • Мнения: 3 706
И кому е нужно подобно зрелище?!

# 745
  • Мнения: 14 830
Интересна ще бъде реакцията на участниците.От сега си представям физиономиите
А и може би ще ги провокират да видят дали ще има отказали се

# 746
  • Майничка
  • Мнения: 12 583
Това е задача само за онова девойче от Враца, което отпадна в началото! Laughing

# 747
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Това е задача само за онова девойче от Враца, което отпадна в началото! Laughing
А и Стефан ще се справи! Той за победата и роднина ще жертва! hahaha

# 748
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 453
Аз разбрах че утре няма да има епизод заради Талантите,сега е концерта на Слави и няма гласуване  newsm78

# 749
  • Мнения: 3 122
Аз разбрах че утре няма да има епизод заради Талантите,сега е концерта на Слави и няма гласуване  newsm78

Талантите утре са от 20.00 часа.

Общи условия

Активация на акаунт