Да помогнем на съфорумка - Мама Цоцоланка

  • 123 555
  • 758
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Поревах си, защото не е честно! И аз съм чела Мама Цоцоланка из форума и ми е много симпатична!
А и дядо ми е с онкологично заболяване и така  Cry

Ако има нужда от второ мнение за разчитане на образ от рентгенолог (рентген, скенер, магнитен резонанс, ехография, каквото са правили) може да ми го изпрати. Или от мнение за лекар, изследване и каквото има колебание...

# 46
  • София
  • Мнения: 7 043
Късмет на мама Цоцоланка, сигурна съм, че ще се пребориш!

# 47
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Винаги ми е приятно да чета Мама Цоцоланка Heart Eyes
Късмет ти желая Praynig и много от нашата форумска подкрепа Hug

# 48
  • Мнения: 1 381
Мислех, че Мама Цоцоланка е от Добрич, а в епикризата пише Благоевград. Явно съм се заблудила.

от Добрич е, омъжена в Благоевград.
Разбира се, че ще публикувам отчет за преведени и изхарчени пари.

# 49
  • Мнения: 2 483
Успех в лечението на тази колоритна личност Мама Цоцоланка!  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Успех и на абитуриента в новия етап от живота му!   umnikuu

# 50
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 052
Мамич, по- силна си от болестта и ще я пребориш, вярвам в теб и съм сигурна!!!!!!!!!! Сили, воля и кураж от мен, с теб сме  Hug Hug Hug

# 51
  • Мнения: 364
Стискам палци да се оправиш!!!
Ще помогна с каквото мога.  Hug

# 52
  • Мнения: 6 713
Съжалявам да науча тази новина. Sad Стискам палци да се оправи мама Цоцоланка!! Hug
Ще помогна и аз разбира се! Hug

# 53
  • София
  • Мнения: 23 097
Поревах си, защото не е честно! И аз съм чела Мама Цоцоланка из форума и ми е много симпатична!
И на мен ми е мъчно, но чак пък рев. Защо? Който може ще помогне, а Цоцоланка ще се оправи, сигурна съм! Тя е толкова ведър и лъчезарен човек, че надали ще й е от полза някой да плаче.

# 54
  • Мнения: 54 464
Маме, ще се справиш! Hug Hug Hug
Няма нужда от рев, тази диагноза не е нещо непреодолимо, особено за човек със силен дух.
Мама Цоцоланка е доказала, че е такава!  bouquet
Ще помогна и аз, най-скоро! Peace

# 55
  • София
  • Мнения: 2 806
Сега научавам за Мама Цоцоланка. Изпращам ѝ много положителна енергия и прегръдки.  Hug

# 56
  • varna
  • Мнения: 404
Момичета,при опит да преведа сума ми дава,че данните на получателя са некоректни.Има ли някаква грешка в имената или цифрите на сметката,същата в лева ли е?Друг срещна ли такъв проблем?

# 57
  • Мнения: 15 033
Аз преведох без проблем, така че провери ти дали коректно пишеш всичко.

# 58
  • София
  • Мнения: 7 881
С мама Цоцолана сме стари ... интернет приятели. Независимо, че не сме се срещали лично, сме имали чат разговори във фейса на какви ли не теми и тя ми е помагала със съвети.

Аз съм горд, че я познавам. И съм до нея във всеки един миг (макар и мислено и виртуално).

# 59
  • Мнения: 9 109
правилна е сметката, проверете какво изписвате  Peace

Общи условия

Активация на акаунт