„Като две капки вода” - 3 сезон, 7 тема

  • 51 727
  • 988
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 22 756
И аз мисля, че двубоя ще бъде между Ненчо и Азис. Нека не забравяме, че Азис има много фенове.

# 46
  • Мнения: 4 594
Аз се надявам харесващите Криско да се активизират на финала и да пуснат по 1 смс. Flutter

# 47
  • Мнения: 208
Ненчо   сяда през лятото на мястото на Рачков като водещ на господари на ефира.Все пак успех на Ненчо и дано на 25 май го видим като победител в третия сезон на като две капки вода.
http://alfarss.net/1432130667.html

Последна редакция: ср, 20 май 2015, 18:10 от atia33

# 48
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
За мен Ненчо се справи най-добре в този сезон. Всички песни ги изпълняваше с лекота и най-успешно от всички останали имитираше гласовете на изпълнителите, които му се паднаха. Само дето гримьорите го о@каха на някои от образите му (и не само него, де) и според мен това рефлектираше на оценките до голяма степен. Особено на гювдята Фънки. За него нямаше един за свят, освен Нона, разбира се. Laughing Азис (както и Жана между впрочем, но нали коментираме само финалистите ) е поредното доказателство, че колкото и да си певец, е много трудно да излезеш от собствената си рамка, когато става дума за имитации.  Имаше и той добри попадения, но не смятам, че заслужава да победи. Фицата пък изобщо. Криско също ми хареса много, личеше си, че се трудеше здраво, за това и той заслужава победа, но все ме тегли към Ненчо.    

# 49
  • Мнения: 5 128
Азис (както и Жана между впрочем, но нали коментираме само финалистите ) е поредното доказателство, че колкото и да си певец, е много трудно да излезеш от собствената си рамка, когато става дума за имитации.    
Точно заради това според мен в такъв формат трябва да участват само актьори, които имат прилични гласови възможности. Иначе се получава така, че певец пее поредната чужда песен, пък било то и облечен по различен начин. Интересното ще е именно актьора, с всичките възможности на таланта си плюс едно добре пеене как ще претвори дадения образ, който му се е паднал.

# 50
  • гр. Варна
  • Мнения: 959
Ненчо   сяда през лятото на мястото на Рачков като водещ на господари на ефира.Все пак успех на Ненчо и дано на 25 май го видим като победител в третия сезон на като две капки вода.
http://alfarss.net/1432130667.html


Не го вярвам това  Naughty  Вие как мислите?

# 51
  • Мнения: 4 690
Възможно е да бъде гостуващ водещ. По едно време не се ли мяркаше и Милица Гладнишка  със Силвестър Силвестров Thinking

# 52
  • Мнения: 13 291
По едно време не се ли мяркаше и Милица Гладнишка  със Силвестър Силвестров Thinking

Бяха, но не успяха да се наложат май?  newsm78

Искам и мисля, че ще спечели Ненчо!  Peace

# 53
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
Те не водеха ли, докато течеше втория сезон на капките?  newsm78 Сещам се смътно, че Милица бързаше след журиране да води "Господари на ефира". Може и да бъркам.

Последна редакция: ср, 20 май 2015, 20:07 от BlackHole

# 54
  • Мнения: 3 495
Допускам, че може да е вярно. В момента Ненчо е много актуален, има голяма фенска маса и семейство Халваджиян не би пропуснало шанса да се възползва от популярността му.

# 55
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
Ненчо като нищо може да е следващия Рачков.

# 56
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Допускам, че може да е вярно. В момента Ненчо е много актуален, има голяма фенска маса и семейство Халваджиян не би пропуснало шанса да се възползва от популярността му.

Абсолютно!

Аз също смятам, че битката при смс-ите ще е между Азис и Ненчо. Въпреки че и Криско има своите фенове, имайки предвид каква е таргет групата на "творчеството" му, едва ли ще се пускат толкова смс-и. А аз много искам точно Криско да спечели, заслужава го най- много от всички!

# 57
  • DE
  • Мнения: 9 068
Милица и колега, водещи на господарите бяха пълен провал. По-лоши водещи на това предаване не е имало. Както и Гъмов не е добър водещ на другото шоу на Халваджиян. Това, че някой е успешен в едно предаване не го прави подходящ за водещ.

# 58
  • Мнения: 2 009
Ами реално погледнато Угрински и Геро също не стават за водещи,но имат по няколко сезона зад гърба си...

# 59
  • София
  • Мнения: 8 114
И за мен Милица и Силвестър бяха ужасни като водещи. Тя преиграваше, а той се блещеше постоянно.

Общи условия

Активация на акаунт