„Като две капки вода” - 3 сезон, 7 тема

  • 51 726
  • 988
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 937
Искам да е Криско, но вероятно ще е Ненчо или Васил.

# 31
  • София
  • Мнения: 7 876
Тъй като нямаме единно мнение по въпроса, кой да е победител, предлагам да се пише до продуцента да удължи сезона с още три месеца, докато си изберем подходящия изпълнител.  newsm62

# 32
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Тъй като нямаме единно мнение по въпроса, кой да е победител, предлагам да се пише до продуцента да удължи сезона с още три месеца, докато си изберем подходящия изпълнител.  newsm62

С още три месеца минимум.  Peace

# 33
  • Мнения: 7 573
Искам да спечели Криско ,според мен победител ще е Ненчо. Не симпатизирам само на Филип,така че който и да е друг ще съм доволна.

# 34
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Искам Криско, ще стане Ненчо. Така гласувах.
Мерси за темата Маме   bouquet
Аз финалът няма да мога да го гледам Sad Няма да съм в страната, но може да вляза да ви чета

# 35
  • гр. Варна
  • Мнения: 959
Тъй като нямаме единно мнение по въпроса, кой да е победител, предлагам да се пише до продуцента да удължи сезона с още три месеца, докато си изберем подходящия изпълнител.  newsm62
Joy Joy Аз съм за! И ако може през седмица в различен град, че да мога на живо да ги гледам  Mr. Green

# 36
  • Карлово
  • Мнения: 4 650
Аз за Филип, да има интрига.
Обаче защо е писан 2 пъти, да се разводнят гласовете, нали? Mr. Green

# 37
  • Мнения: 9 109
тц, в едната част въпроса е Кой искате да стане победител?(лично вие), а в другата Кой ще стане победител.


Маме   bouquet
Хаджи, да го гласуваме, съгласна  Peace

# 38
  • Мнения: 2 009
Филип съм сигурна,че няма да победи. Криско според мен заслужава,но по неясни за мен причини остава винаги неоценен и от жури,и от реално гласуващата публика.
 Мисля,че двубоят ще е Азис срещу Ненчо. Първият имаше някои успешни трансформации,но чак за победител не е. Ума голяма фенска маса,която праща смс-и и това му дава преднина,но не мога да кажа ,че е реален фаворит. Първо изборът му на песен е придвидим и в сигурния жанр. Ако искаше реално да спечели,трябваше да заложи на нещо нетипично и интересно за публиката,за да може освен гласовете от феновете му,да получи и от такива,които не му симпатизират толкова по принцип.
Мисля,че Ненчо ще е победител. Освен всичко друго има най-много успешни превъплъщения.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Аз мисля,че ще е Азис.Винаги е оценен високо от зрителите.

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Още един глас за удължаване на шоуто. Peace Ако трябва и SMS ще пратя. Grinning

# 41
  • София
  • Мнения: 22 756
Честно казано за мен не е толкова важно кой ще спечели. По-важното е шоуто, което правят, а някои се излагат... Joy Joy Joy

# 42
  • Мнения: 3 124
Аз съм за Ненчо  Grinning

# 43
  • София
  • Мнения: 5 656
Искам да победи Криско, но най-вероятно ще е Ненчо.

# 44
  • Мнения: 3 021
Аз също искам Криско, но може би ще бъде Ненчо. А може двубоят наистина да бъде между Ненчо и Азис - като имам предвид как гласува публиката...

Общи условия

Активация на акаунт