„Като две капки вода” - 3 сезон, 7 тема

  • 51 724
  • 988
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 526
Искам Ненчо да победи,но няма да стане.

# 16
  • София
  • Мнения: 8 114
Аз се двоумя между Криско и Ненчо  newsm78

# 17
  • Мнения: 1 227

Маме,   bouquet

Гласувах само в първата част за Ненчо и Криско.
Това са моите фаворити и се надявам един от двамата да спечели формата!

# 18
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Маме,   bouquet

Надявам се финалът да е интересен и забавен.

# 19
  • Мнения: 6 555
Ненчо по брой успешни имитации май най-много заслужава. След него Криско.
Истината е, че тези 4мата всъщност са си най-добрите и всеки си заслужава до определена степен. Изборът е много труден. Да видим финалното им представяне...Азис щом ще пее Цеца, има вероятност да събере много гласова заради популярността и на Цеца и на песните й. Не че другите са по-малко известни, но така си мисля аз.

Благодаря за темата   bouquet

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 567
Ненчо по брой успешни имитации май най-много заслужава. След него Криско.
Истината е, че тези 4мата всъщност са си най-добрите и всеки си заслужава до определена степен. Изборът е много труден. Да видим финалното им представяне...Азис щом ще пее Цеца, има вероятност да събере много гласова заради популярността и на Цеца и на песните й. Не че другите са по-малко известни, но така си мисля аз.

Благодаря за темата   bouquet
Мисля, че Азис само загуби от избора на този стил, защото феновете на Цеца са си и негови фенове по принцип. Той спечели два пъти когато изгради образ, който беше далеч от него самия. Аз най-много го харесах като Звезди и искрено казано, наистина много ама много ми допадна в тази визия и това пеене. Затова, моето мнение е, че с този си избор Азис няма да може да привлече достатъчно хора да гласуват за него. По принцип бях убедена, че Ненчо ще спечели, но като чух какво ще изпълни, вече силно се съмнявам. Независимо от доброто му представяне като цяло, ако не ме докосне нещо, няма как да гласувам. А с образ на Калки, няма вероятност да ме впечатли. Затова ще пратя смс за Криско.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Благодаря за темата!
Искам Криско да спечели,но мисля че ще е Ненчо.Едно дяволче в мен ми нашепва,че всъщност ще спечели Азис,но аз го гоня със шутове. Twisted Evil

# 22
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Маме,   bouquet

Искам да победи Ненчо, но мисля, че може да победи Криско или Азис. Ненчо се справи най-добре от всички във формата. Криско също имаше много добри имитации и по-малко такива Азис, но работеше здраво, според мен.

Важното е, че правеха шоу.  Simple Smile

# 23
  • DE
  • Мнения: 9 068
Не мисля, че Азис ще се справи. Гласа на Цеца е плътен, леко дрезгав, а на Васил висок, писклив.
Ненчо си избра лесен образ и вероятно ще му се получи много добре, но факта че Коцете не е никак популярен ще му изиграе лоша шега.
Филип се предизвика и вярвам, че ще се справи с актьорската част но и при него разликата в гласовете може да му изиграе шега.
Криско доказа, че може да изненадва и да се справя с образи, които никой не очакваше да се справи.

И нека най-добрият победи както бе в предишните сезони, а не този с най-голяма фенска база  Peace

# 24
  • гр. София
  • Мнения: 395
Благодаря за новата тема bouquet
Надявам се да спечели или Ненчо, или Криско - и за двамата ще се радвам.
Чакам с нетърпение финала!

# 25
  • Мнения: 387
Аз гласувах за Криско!  Peace Мисля, че той наистина заслужава наградата, докато Ненчо нещо взе да ме отблъсква, май много си повярва и взе да ми звездее.  Whistling
Благодаря  за темата   bouquet

# 26
  • Мнения: 6 493
Благодарности за темата.  Laughing

Надявам се да спечели Криско или Ненчо, но и четиримата си заслужиха финала и дано стане страхотно шоу, без значение за мен кой ще е крайният победител.  Grinning

# 27
  • DE
  • Мнения: 9 068
Цитат
докато Ненчо нещо взе да ме отблъсква, май много си повярва и взе да ми звездее

Подкрепям, плюс образа на премиера  Sick

# 28
  • Мнения: 9 571
Искам да спечели Ненчо,той всеки път се представяше чудесно.Харесвам и Криско и не искам да печели Азис  Grinning

# 29
  • София
  • Мнения: 22 756
Гласувах за Азис и Филип.

Общи условия

Активация на акаунт