Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Hatice Şendil&Özcan Deniz~ Нови и стари проекти~125

  • 22 581
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Ани, благодаря за кафето и колата, и зя хубавата компания  Hug Heart Eyes
Уискито ще го оставим за довечера  Mr. Green

# 721
  • Мнения: 36 769
Парчетата не пуснаха ли превода.

Пуснаха  го преди малко, но при мен не иска да зареди и аз затова не го сложих...очаквах да го качат в бокса......Пробвай може при теб да стане...

ОСКОЛКИ" - 25 серия, русские субтитры.



видео тук

Скрит текст:
Мислех, че вече си тръгнала за Истанбул...Дано да имаш късмет да попаднеш на сватбата  Praynig Praynig Praynig Praynig Пожелавам ти го  newsm10

# 722
  • Мнения: 41 799
Ани Hug благодаря за кафето и музиката! Hug

Диде Hug за фрагмана на руски! Hug

Ели Hug

Нерви Hugбях го пуснала,но Ани ме изпревари! Laughing










# 723
  • Мнения: 5 138
Ани не съм тръгнала , четвъртък вечер.

# 724
  • Мнения: 36 769
Ани, благодаря за кафето и колата, и зя хубавата компания  Hug Heart Eyes
Уискито ще го оставим за довечера Mr. Green
Добре   newsm10 newsm10 трябва да приготвим повече лед, да замеряме Дафа и сие... Joy Joy Joy Joy

Злати  Hug при теб тръгва ли видеото  newsm78

Щях да излизам, ама се повърнах да сложа видеото на Нерви ама като гледам темата е почти на финала...Ако искате пишете да я свършим, да пуснановата и тогава да заминавам....


Последна редакция: вт, 26 май 2015, 15:16 от MAMA-AN

# 725
  • Мнения: 36 769
Ани не съм тръгнала , четвъртък вечер.
До тогава се надявам да се "видим" ако случайно не, пожелавам ти да си изкараш чудесно и това което си намислила да се случи  newsm10 newsm10 newsm10
За колекцията  Hug

# 726
  • Мнения: 36 769


Който е пропуснал снощи Дила, днес повторението е от 17 часа по ДФ

# 727
  • Мнения: 5 138
Благодаря Ани за превода
ама от служебния комп иска да се логвам а аз съм си забравила паролата
довечера ще го гледам от къщи
Благодаря и за пожеланията , времето да е с нас и да е всичко наред , а все ми е тая ще видя ли някой актьор или не , същото се отнася и за сватбата , не се втелявам във фенската си любов , че то една и две ли са , мога ли дебна всички хахах

# 728
  • Мнения: 848
Маме, мерси за кафето  Hug Hug Hug
Не си падам по алкохола , но ще сложа чашата за леда да имам за замерянето.  Joy Joy Joy Joy
С кеф ще го правя   Embarassed
Една красавица за подобряване на настроението, че змията ми идва в повече вече 31 серии  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy


Нерви приятни изкарване  Hug Hug

# 729
  • Мнения: 36 769
Нерви - права си мила   Peace Няма да робуваме на фенски изпълнения...Но пък така, може би ще срещнеш някой, без да си го искала  Peace

Диди ако имаш по-големички формички за лед слагай, така ще дранчът по главата на Дафа - щот там нЕма никой  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy



Хахаха - очаквах Зия бей да набива обръчите на Кахраман  Naughty Може и да не съм права, но довечера ще разберем дай Боже  Praynig Praynig

# 730
  • Мнения: 36 769
Снимката която е сложила Диди и още една.....





Да не би и Гюл Онат да си ходи след първи сезон  Thinking

# 731
  • Мнения: 36 769


ТоЯ глупак като каже "Моята Елиф" направо ми бърка в джигера   newsm61 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 732
  • Мнения: 3 485
Снимката която е сложила Диди и още една.....





Да не би и Гюл Онат да си ходи след първи сезон  Thinking



Привет на всички в темичката !   Hug
Ани няма и да се изненадам ,ако Дафка убие и Къймет … все пак най-много улики срещу нея притежава именно тя ... #Crazy Mr. Green

# 733
  • Мнения: 36 769

Привет на всички в темичката !   Hug
Ани няма и да се изненадам ,ако Дафка убие и Къймет … все пак най-много улики срещу нея притежава именно тя ... #Crazy Mr. Green

Тио ти направо ме "убиваш"....Ами тя Дафа ще стане по-голям бандит от Ибрахим.....

Те двамата си правят услуги - Ибрахим "Уби" Елиф, Дафа Назлъ...а Султан сама ще си умре....
Но пък няма да се изненадам ако Дафа убие и Къймет - последната изобщо няма да очаква и може да стане лесна плячка на рецидивистката Дафа.... Peace

Отивам да пускам новата тема - пожелайте ми успех  Peace

# 734
  • Мнения: 848
Снимката която е сложила Диди и още една.....





Да не би и Гюл Онат да си ходи след първи сезон  Thinking




Привет на всички в темичката !   Hug
Ани няма и да се изненадам ,ако Дафка убие и Къймет … все пак най-много улики срещу нея притежава именно тя ... #Crazy Mr. Green


Ще ви се, но сценаристите няма да ни отърват така лесно от тези кобри .... не се радвайте предварително... тези сигурно ще са в играта ако не до края то почти до последните серии.  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт