Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Hatice Şendil&Özcan Deniz~ Нови и стари проекти~125

  • 22 551
  • 735
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 36 753


Интересно... Thinking До 14 юни ще имат снимки на Съдбата...Ще заснемат първи епизод за следващия сезон ,или ще завършат първи сезон с още един епизод  newsm78 И какъв сюрприз ще ни поднесат в края на сезона  Thinking Започва да ми става тревожно...... Rolling Eyes

# 181
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Много хубави новини и изненади да получим днес  Peace

Ани  Hug изчезнах тези дни, че много ми дойдоха двата епизода тази седмица - и двете ми Елифчета  Sad са страдащи ( едната в затвора, а другата - физически  Sad) мъкааа... Не се отказвам от надеждите, ама... и не ми остават много сили за писане, а тук намирам доста интересни и приличащи и на моите  Wink мисли  Peace

А сега и това за работеща до 14 юни Хатидже...  Thinking, ама датата за финал на сезона не беше ли по-ранна?  newsm78 Аз ли бъркам нещо или ще се подготвят за втори сезон?  newsm78

Е, хубав и успешен да ни денят на всички!  Peace

# 182
  • Мнения: 848
Добро утро!
Маме, Цвети сервирали сте кафето,  мерси   Hug Hug Hug Heart Eyes
Дано новините днес са добри и нашето момиче да се появи още във вторник  Praynig Praynig Praynig



# 183
  • Мнения: 848

Съдбата 30 серия с русскими субтитрами!!!  https://vk.com/kyg_club   Peace

# 184
  • Мнения: 36 753
Цвети  Hug Диди  Hug
желая ви прекрасен ден  Hug

Цвети финала на сезона беше обявен за 09 юни. Затова и аз се изненадах, че снимките ще продължат до 14 юни. Може би ще снимат първия епизод за следващия сезон, а може и да удължат с един епизод сезона. Тревожи ме сюрприза в края на сезона.
Нямам идея, защо сценаристите продължават да ни тикат в очите Дафа, след като я очерниха толкова много. Ако мислят да изчистват образа й, няма да се получи. За тази вещица, каквото и да й се случи, няма да ми бъде жал.....А ако направят така, че да съберат отново Дафа и Кахраман, за мен Кахраман вече няма да е герой, а пълен мухльо и боклук. Защото ще сложат кръст на образа му, който градиха 30 епизода. Дори Дафа да износи и роди детето, Кахраман може да се погрижи за детето си, без да е обвързан с Дафа. А отглеждането на Топрак също не е проблем - могат да наемат детегледачка. Няма да приема вещицата, която се опитваше да убие това дете месеци наред, която отрови живота на Елиф да бъде майка на Топрак. Това за мен е пълен абсурд, каквито и мотиви да измислят сценаристите. И както бях казала и преди, ако Кахраман се поддаде и заживее отново с Дафа, за мен той ще бъде същия като нея....Ще предаде Елиф и любовта му ще се окаже една лъжа......

Диди мерси за преведения 30 епизод на Съдбата   Hug

# 185
  • Мнения: 36 753
30 епизод в бокса....



Денят, в който бешe написана съдбата ми еп.30 Руски суб.

http://vbox7.com/play:m726d220c5

# 186
  • Мнения: 848
Маме сюрприза трябва да е за Дафка да и оскубят перушината, за да можем цяло лято да го гледаме този епизод  Naughty Praynig

# 187
  • Мнения: 36 753




Коментара е излишен....Няма как тази тъпанарка да ми стане някога симпатична и да я приема като майка на Топрак....

Това означава да поругаят най-свещеното нещо майчинството.

# 188
  • Мнения: 36 753
Маме сюрприза трябва да е за Дафка да и оскубят перушината, за да можем цяло лято да го гледаме този епизод  Naughty Praynig

Дано  Praynig....макар, че не вярвам..... Naughty

# 189
  • Мнения: 36 753
В Кахраман имаше надежда, че шофьора може да е бил сам, а Елиф да е останала в търговския център да пазарува. Сигурен е, че жена му е жива...Но когато извадиха шлифера и чантата от водата...Кахраман - това е първия път в който Кахраман "умря"......

# 190
  • Мнения: 41 699
Добро утро! Hug wavey

Ани HugЦвети HugДиде Hug

Благодаря за споделеното инфо,гифчета,снимки и преведен епизод на Съдбата! newsm51 smile3525
Чакаме поредните резюмета,снимки,фрагмани за да видим има ли светлина в тунела! ooooh!

Предполагам,че ще заснемат началото на следващия сезон,ако работят до 14юни! newsm78



Приятен ден на всички! Hug Hug Hug

# 191
  • Мнения: 36 753






И ако това не е върха на безочие, цинизъм, нахалство, наглост.... smile3511 smile3511 smile3511
Тази змия нали от извора пи вода...Нали първа научи, че Елиф е мъртва....
Е, няма как сценаристите да изчистят образ, който е потънал във фекалии....
Май няма да мога да гледам повече тази нагла и долна кучка......

# 192
  • Мнения: 36 753
Злати и твоят ден да бъде прекрасен....
Чакаме, но няма нищо все още....
Интересна снимка...Джандан в Парченцата май ще бъде образа на Дафа от Съдбата  Thinking



Да си мислим ли, че Джихан не напипва пулса на Рахми  Thinking

# 193
  • Мнения: 36 753
При мен след 36-тата минута няма превод....При вас как е  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

И една мамаша е написала....

А почему часть серии без перевода?

# 194
  • Мнения: 36 753
От това, което гледах до сега - повторно епизода на турски и до 35 минута с руски субтитри....според мен сценария на великите сценаристи е съшит с бели конци по отношение на Максут и доста тенденциозен по отношение на Дафа....
1. Като имам предвид, как Максут реагира, когато видя, че Кахраман целува Елиф, когато докараха колата, сега е много кротичък и много печално прие и се примири, че Елиф е умряла...
2. Не съм гледала с превод какво говорят Кахраман и Максут, когато Кахраман отиде в къщата, но каквото и да са говорили, Кахраман много бързо прие, че Максут не знае нищо за Елиф....Мина месец, а Кахраман не се сафиряса да сложи човек, който да наблюдава къщата на Максут - кой влиза и излиза. Така щеше да стигне до доктора, който посещава периодично Елиф. Да приемем, че сестрата е денонощно там....
Отново показаха мудността на Кахраман....И както в индийските сериали - каквото каже мама и тати това става....и хайде погребаха Елиф....
Но за сметка на това виждаме, че Дафа лека полека ще постигне целта си....
С помощта на мама змията отново ще се намърда при Кахраман и той понеже няма мнение по въпроса ще се примири - нали тя носи неговото дете......
Разочарована съм....
И когато Елиф се появи напълно ще я подкрепя, ако  иска да си вземе детето и да се махне от живота на Кахраман. Да си живее Героя  с Дафа и да бъде щастлив....нали ще си имат тяхно дете.....

Общи условия

Активация на акаунт