Лидл ::65::

  • 78 573
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Асеновград
  • Мнения: 3 117
Някой купил басейн от миналата година може ли да ми каже каква дълбочина са?Доколкото си спомням пускаха басейните някъде след надуваемите лодки, и се чудя дали да чакам или да търся другаде.Ще ми е полезно и ако има отзиви за басейна .Благодаря.

# 721
  • Мнения: 27 725
-1 за кроасаните на 0,25 ст, намалени, стоят до/преди касите при нас. Изобщо не ми харесаха Sick Преди време пак така се бях излъгала да купя една бройка, пак стояха до касите....Този път взех с надеждата, че марката не е същата, но уви- пак си беше смачкан, със странен пълнеж, някак като недоопечен.... Close

# 722
  • София
  • Мнения: 9 953
Струва ли си тази ютия? По принцип бих отделил повече пари за хубава ютия, но тази марка не знам как е?!
Ютиите от преди 1-2 месеца бяха доста зле като изработка на покритието.
Само в петък (13ти)

http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=23910

# 723
  • Варна
  • Мнения: 381
Петък е 12-ти  Mr. Green

# 724
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Сухарите не ги виждам нещо

# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 40 858
Аз не разбрах сладоледите и сл.рула за какво ги промотират като са си на нормална цена  newsm78

# 726
  • Мнения: 18 014
Чакам отзиви за дамските блузки  Peace

# 727
  • София
  • Мнения: 13 223
Аз не разбрах сладоледите и сл.рула за какво ги промотират като са си на нормална цена  newsm78
За да си запълнят страниците в брошурата и да се излъже някой да купи на "промоционална" цена.  Wink Не е първият такъв случай.  Laughing

# 728
  • Мнения: 1 545
Аз не разбрах сладоледите и сл.рула за какво ги промотират като са си на нормална цена  newsm78
Сладоледените рула не са нищо особено. В случай, че някой се чуди дали да пробва.

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 40 858
Аз не разбрах сладоледите и сл.рула за какво ги промотират като са си на нормална цена  newsm78
Сладоледените рула не са нищо особено. В случай, че някой се чуди дали да пробва.
Напротив...супер са!

# 730
  • Sofia
  • Мнения: 1 798
колко струва този шоколад? и ако може снимка Simple Smile
Шоколада е от най-скъпите, струва два и нещо  Laughing Ето го

http://s956.photobucket.com/user/exquisitecandy/media/jdgrosscaramel01.jpg.html

На мен този ми е любим, и всички на тази марка със съдържание над 70% какао - обаче и аз винаги ровя за тях - явно заради по-високата цена не са видно подредени.

# 731
  • Варна
  • Мнения: 10 806
Плажните чадъри хубави ли са, здрави ли са? Някой да си е купувам отпреди?  Praynig

# 732
  • Мнения: 9 488
Някой да си е купил шезлонг?
Интересува ме има ли напълно легнало положение на облегалката..

# 733
  • Мнения: 81
Сухарите не ги виждам нещо
Сухарите ги спряха преди време. Не съм се заглеждала дали са ги пуснали пак. По тая причина започнахме да купуваме на същата фирма от други магазини и се оказа, че с доста по-високо качество са същите сухари по други вериги. Даже се усъмнихме, че са на същата фирма и сравнявахме опаковки. Явно на Лидл, заради цена ли заради що ли, са пробутвали кофти продукция.

# 734
  • Мнения: 27 725
Сухарите не ги виждам нещо
Сухарите ги спряха преди време. Не съм се заглеждала дали са ги пуснали пак. По тая причина започнахме да купуваме на същата фирма от други магазини и се оказа, че с доста по-високо качество са същите сухари по други вериги. Даже се усъмнихме, че са на същата фирма и сравнявахме опаковки. Явно на Лидл, заради цена ли заради що ли, са пробутвали кофти продукция.
Не съм забелязала да са ги спирали, поне през последните 11 месеца. newsm78 Обаче им смениха мястото- набутани са (при нас) след щанда с насипни ядки, някъде около оризовките и едва се забелязват. Същото е и с меда- толкова малко място са му отделили, че понякога със зор го откривам, а знам, че имат мед.  Laughing А преди мисля, че сухарите стояха до хлябовете и много добре се виждаха, като беше бебе дъщеря ми редовно и купувах.
Има ли прилични количества от палатките и тротинетките? Аз чак сега забелязах, че са от днес, а не от четвъртък.... Embarassed  Confused

Общи условия

Активация на акаунт