Wayward Pines - някой гледа ли?

  • 32 417
  • 739
  •   1
Отговори
# 465
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Най-сетне догледах епизода.
Обясниха ли как доктора се срещна с шефа му? Thinking

В миналото се е срещнал Peace

# 466
  • Вестерос
  • Мнения: 38 362
Новият епизод излиза в петък

# 467
  • Бургас
  • Мнения: 910
Благодаря Тифани   bouquet

# 468
  • Мнения: 1 498
Гледах новия епизод

Скрит текст:
Доста интересен беше. Но тъжен край. Радвам се, че разкриха бандата, но се надявам Бен да се оправи. Започвам да имам повече разбиране към действията на предния шериф с екзекуциите. Някои хора са опасни не само за себе си, но за всички.

Какво ли има в онзи запуснат парцел? Вход към подземието? 

# 469
  • София
  • Мнения: 1 981
MaxiTan4e - Направи ми впечатлеине и друго - една реплика на Кейт/бившата любовница на Итън/:

Скрит текст:
Че в самото начало на престоя си в градчето, тя успява да се свърже с Адам - шефа на Итън и той й дава нареждане
Скрит текст:
тя да се впише в обстановката и че може да бъде проверена Shocked

# 470
  • Мнения: 1 498
Аз тоя момент малко не го разбрах, но утре ще го гледам пак по-внимателно. Сега бързах да го догледам, че да си легна. Но си прав, че имаше един такъв момент.

# 471
  • София
  • Мнения: 1 981
Аз тоя момент малко не го разбрах, но утре ще го гледам пак по-внимателно. Сега бързах да го догледам, че да си легна. Но си прав, че имаше един такъв момент.

MaxiTan4e  Simple Smile Добре, че неволно пропуснах да опиша още нещо крайно интересно от репликата на Кейт - така ще ти е още по-интересно да си припомниш този разговор между Кейт и Тереза  Wink

# 472
  • София
  • Мнения: 27 337
Хух, силна серия.  bowuu
Скрит текст:
Дано Бен да оцелее, явно той е поел вълната и огъня, на Ейми нищо и нямаше. Знаех си че нещо такова ще се случи още като се качиха в камиона.
Много любопитен момент беше този в който Кейт каза на Тереза, че седмица след пристигането си в Пайнс е говорила с бившия им шеф в бюрото Адам (била намерила някакъв стар телефон и се свързала, btw да бе да) и той и бил казал, че се намира в секретен правителствен експеримент и да се държи подобаващо, защото някой можел да я провери?! И тя си мисли, че този някой е Итън. Ха сега де!  Shocked Няма как да е говорила в Пайнс с Адам, освен ако и той самия не е в градчето, но досега не са ни го показали.  Thinking

# 473
  • Мнения: 1 498
Така, изгледах пак онзи момент с репликата на Кейт.

Скрит текст:
Очевидно съобщението й е оставено от шефа й в миналото. Тя не е разговаряла с него директно. Според мен нарочно са й позволили да чуе съобщението, за да не се бунтува много като таен агент - в съобщението й се казват много неща, включително lay low, blend in, което ме навява на мисълта, че идеята на съобщението е точно да й махне желанието да избяга като си мисли, че има важна роля в някаква операция и че я контролират дали прави това, което й е наредено.

# 474
  • София
  • Мнения: 2 150
Така, изгледах пак онзи момент с репликата на Кейт.

Скрит текст:
Очевидно съобщението й е оставено от шефа й в миналото. Тя не е разговаряла с него директно. Според мен нарочно са й позволили да чуе съобщението, за да не се бунтува много като таен агент - в съобщението й се казват много неща, включително lay low, blend in, което ме навява на мисълта, че идеята на съобщението е точно да й махне желанието да избяга като си мисли, че има важна роля в някаква операция и че я контролират дали прави това, което й е наредено.
Скрит текст:
И аз останах с такова впечатление - не е говорила с Адам, а само са ѝ предали съобщение, за да се кротне.
Серията беше много интересна. Дано Бен се оправи.
Според мен Итън трябваше да говори с Пилчър и да разведат Кейт на една разходка с хеликоптер. Като види какво е в действителност, може би щеше да разкандърдиса останалите за бомбата.

# 475
  • Мнения: 1 498
Соник

Скрит текст:
Нали Пилчър не иска да се разкрива истината на хората в града. Един като узнае и още ще узнаят ...

# 476
  • София
  • Мнения: 2 150
Скрит текст:
А бе, така е, ама все пак Кейт е колежка на Итън и "водач" на съпротивата Mr. Green Все можеха да направят компромис за нея. Друг е въпросът дали останалите щяха да ѝ повярват като се опитва да ги убеди след това.
А какъв е смисълът да пишем всичко в спойлер, след като серията вече е минала? Thinking Много ми е странно това.

# 477
  • Мнения: 32 247
Скрит текст:
А бе, така е, ама все пак Кейт е колежка на Итън и "водач" на съпротивата Mr. Green Все можеха да направят компромис за нея. Друг е въпросът дали останалите щяха да ѝ повярват като се опитва да ги убеди след това.
А какъв е смисълът да пишем всичко в спойлер, след като серията вече е минала? Thinking Много ми е странно това.

Защото има хора, които още не са го гледали. Аз примерно чакам субтитри.
Аз иначе изчетох спойлерите, нали съм любопитница  Rolling Eyes
И сега още повече нямам търпение за субс.
Може и да не издържа и да го гледам с дублаж, ама ми е гадно

# 478
  • Мнения: 2 752
Така, изгледах пак онзи момент с репликата на Кейт.

Скрит текст:
Очевидно съобщението й е оставено от шефа й в миналото. Тя не е разговаряла с него директно. Според мен нарочно са й позволили да чуе съобщението, за да не се бунтува много като таен агент - в съобщението й се казват много неща, включително lay low, blend in, което ме навява на мисълта, че идеята на съобщението е точно да й махне желанието да избяга като си мисли, че има важна роля в някаква операция и че я контролират дали прави това, което й е наредено.
Това е от книгите, а филмът, както се вижда, е далеч от тях.
Скрит текст:
В книгата шефът им е много важен персонаж, тук направо се чудя защо така са изолирали този образ. Мисля си, че по-нататък ще го вкарат в историята, защото ролята му е много важна в трилогията, особено в третата част.

# 479
  • Мнения: 1 498
Така, изгледах пак онзи момент с репликата на Кейт.

Скрит текст:
Очевидно съобщението й е оставено от шефа й в миналото. Тя не е разговаряла с него директно. Според мен нарочно са й позволили да чуе съобщението, за да не се бунтува много като таен агент - в съобщението й се казват много неща, включително lay low, blend in, което ме навява на мисълта, че идеята на съобщението е точно да й махне желанието да избяга като си мисли, че има важна роля в някаква операция и че я контролират дали прави това, което й е наредено.
Това е от книгите, а филмът, както се вижда, е далеч от тях.
Скрит текст:
В книгата шефът им е много важен персонаж, тук направо се чудя защо така са изолирали този образ. Мисля си, че по-нататък ще го вкарат в историята, защото ролята му е много важна в трилогията, особено в третата част.



Скрит текст:
Друга теория е и шефът да е размразен по някое време и когато Кейт е звъннала на секретния номер, този номер всъщност да съществува някъде в тайната база, където са доброволнците и Итън беше разведен. И шефът наистина да е говорил с нея наживо. Макар че от това, което тя каза, ми изглежда като че е чула оставено съобщение, не че е говорила наживо ...

Общи условия

Активация на акаунт