Фотография - 79 тема

  • 43 223
  • 741
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 5 173
Ааа и аз. Нови са ми само 6д и 85/1.8, всички др съм взимала от ФФ. Досега засечки не съм имала, пу-пу.

# 676
  • София
  • Мнения: 790
Благодаря ви, момичета!  bouquet

Шушулче, този линк ми дава грешка нещо. 

# 677
  • София
  • Мнения: 3 824
И аз купувам втора ръка - и тяло, обктиви. Не нося лаптоп. Когато купувам обектив си нося фотоапарата, а като купувам апрат си нося някой обектив. Купувала съм само от базара на фото-форум и разчитам, че там хората няма да ме излъжат умишлено Simple Smile Досега поне не ми се е случвало да попадна на скрити проблеми.

# 678
  • Мнения: 6 998
И аз купувам втора ръка - и тяло, обктиви. Не нося лаптоп. Когато купувам обектив си нося фотоапарата, а като купувам апрат си нося някой обектив.
И карта!!!
Аз като взех апарата, бях забравила карта. Обектив си носех  Joy Първи идиот. Добре че колежката си носи с нея компактно апаратче, та ми даде карта да пробвам.

# 679
  • София
  • Мнения: 3 824
Сега се сещам, че аз като купувах тялото не носех карта. Добре че  човекът беше предвидил такъв вариант и носеше. Когато аз след това си продавах фотоапарата предвидливо носех карта. Разбира се кучувачът не носеше и моята влезе в употреба Simple Smile

# 680
  • Мнения: 1 196
Добро утро!
Това е моя опит от тази сутрин към седмичното предизвикателство,с пожелание за усмихнат и по-сладък ден Simple Smile Моля,пишете всякакви критики и коментари,не ме жалете  Hug С ФШ дадох повече светлина и шарпнес...незнам дали е правилно или не.По лично виждане цапам на посоки  Embarassed
https://www.flickr.com/photos/136216508@N08/23492918485/in/pool-week-challenge/
(Незнам как да изведа снимката тук,както вие ги публикувате,с линк към Фликър отстрани)

Снощи мъжа ми е "настройвал" обектива...незнам какво точно е правил,но каза,че го е нагласил на -10.По-късно ще разбера какво е правил  Crazy Просто всички снимки,които правя ми стоят някак меки и изглеждат все едно не са фокусирани добре. Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 03 дек 2015, 14:31 от SunshineMery

# 681
  • Мнения: 6 998
За тая работа си купих софтуер за калибриране на обективи миналата година  Joy Обаче си изисква време с него и няма как, малкият няма да ме остави вкъщи, пък представям си как съм помъкнала стативи и цели в офиса  Whistling Та съм ги калибрирала криво-ляво на око и аз. Излизат ми добре снимките засега. Rolling Eyes


Я да ви покажа нещо, че много приказвам, а почти никога не показвам.
Спящата красавица ) by Mihaela Ed, on Flickr

Новото ми хоби  Mr. Green Ако не ви пиша в следващите 100 години, превърнала съм се в Спящата крас(т)авица, да знаете.

Последна редакция: чт, 03 дек 2015, 12:24 от Еовин

# 682
  • Мнения: 4 296
Ео, филц ли е това отзад?

Аз за малко да си взема D800 втора ръка, но ме отказа това, че реално щях да бъда трети собственик, а и се разминахме с продавача, когато трябваше да го тествам. Тоест нямам скрупули за употребявана техника, стига да си заслужава.

# 683
  • Мнения: 6 998
Ми, не знам  Joy Това е вълна, боядисана и обработена за предене да стане на прежда. Обаче как се прави филц - не знам, може и същото да е Simple Smile

# 684
  • Мнения: 1 377
Аз вече съм на коледна вълна и нямам търпение да замина .. още 3 дни...
а това е една коледна сутрин в Прага.. попаднахме на едно ужасно чаровно кафене в малките улички под моста Simple Smile

# 685
  • София
  • Мнения: 790
Хайде и аз да се похваля! Взех си втора ръка D7100 + 16-85 VR.  newsm44 

# 686
  • Мнения: 1 196
Честито,Мъхчето bouquet Събратя сме.Със здраве да си го ползваш и все на фокус и светлина да ти е  Hug
Смених снимката за седмичното предизвикателство,
защото надписа на първата ми снимка беше сбъркан граматически Laughing
https://www.flickr.com/photos/136216508@N08/23492918485/in/dateposted-ff/

# 687
  • Мнения: 5 173
Честито, Мъхче! На фокус и много хубави моменти да запечаташ! Ограничила съм кой да вижда снимката, понеже е на бебето, а него не обичам да го показвам в интернет. Дай си стрийма, за да те добавя.

# 688
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Като ви гледам снимките и ме е страх да участвам!

# 689
  • Λάρισα
  • Мнения: 45

Weekly challenge - Morning by Deni Kritsa, on Flickr

Последна редакция: чт, 03 дек 2015, 23:55 от llama

Общи условия

Активация на акаунт