Въпрос относно свалките.

  • 16 624
  • 329
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 650
Не паралелно, просто прави това, което ти се прави с жената, която ти харесва без тъпи изкуствени  свалки  , пък от там може да произлезе и нещо сериозно. Щото  хората обикновено бъркат кога какво им се прави и си патят след това. Затова и в предишния пост писах за самочувствие! Това включва  и самоусещането и самоуважението и много други неща започващи със само-... там е разковничето за връзките с някой друг Hug

# 31
  • Мнения: 455
На хартия си окей. Остава да си ужасно грозен. Ужасно грозен ли си?

# 32
  • Мнения: 19 001
Кой е казал за готвене на първа среща? Но хубаво е да се мисли с няколко хода напред.

Защо? С какво точно е важно да сготви вечеря? Даже е силно неподходящо, ако още не е спал с жената и не са близки. Коя жена ще предпочете домашна вечеря, при която има риск, за да е готова за поднасяне, кавалерът да е умирисан на манджа, седящ на тръни и разконцентриран в стремежа си да следи за някой етап от готвенето или пък просто яденето е приготвено много преди това и не е вкусно? Вместо да отидат на някакво приятно местенце с хубава атмосфера, където да може да си обърнат максимално внимание и да са спокойни и отпуснати? После, след хубавата вечеря, нищо не пречи да я покани в дома си на някое хубаво питие. Човекът е на 30+ - ясно е, че все е намерил начин да се изхранва сам, ако не живее с мама, включително и че умее най-малкото някакви по-простички ястия. За по-сложните ергените дори не разполагат с необходимия кухненски инвентар, ако готвенето не им е някакво сериозно хоби.

На теб, ако са ти сготвили, какво точно ти е доказало това при условие, че в повечето домакинства готвят най-вече жените и най-вероятно ти самата го правиш? Последното нещо, което ще ми наклони везните в полза или вреда на даден мъж, е фактът може или не може да готви. Даже, ако е някакъв вманиачен на тема готвене, ще ми светне червената лампичка, че има нещо ненаред с него.

# 33
  • София
  • Мнения: 4 349
Материалният ти статус благонадежден ли е? Собствено жилище? Кола? Счестявания?
Да, имам 2 коли, къща, вила, работа. Не съм богаташ, но да кажем средно ниво.


Остава само снимка да публикуваш  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 34
  • Мнения: 2 650
Кой е казал за готвене на първа среща? Но хубаво е да се мисли с няколко хода напред.

Защо? С какво точно е важно да сготви вечеря? Даже е силно неподходящо, ако още не е спал с жената и не са близки. Коя жена ще предпочете домашна вечеря, при която има риск, за да е готова за поднасяне, кавалерът да е умирисан на манджа, седящ на тръни и разконцентриран в стремежа си да следи за някой етап от готвенето или пък просто яденето е приготвено много преди това и не е вкусно? Вместо да отидат на някакво приятно местенце с хубава атмосфера, където да може да си обърнат максимално внимание и да са спокойни и отпуснати? После, след хубавата вечеря, нищо не пречи да я покани на някое хубаво питие. Човекът е на 30+ - ясно е, че все е намерил начин да се изхранва сам, ако не живее с мама, включително и че умее най-малкото някакви по-простички ястия. За по-сложните ергените дори не разполагат с необходимия кухненски инвентар, ако готвенето не им е някакво сериозно хоби.

На теб, ако са ти сготвили, какво точно ти е доказало това при условие, че в повечето домакинства готвят най-вече жените и най-вероятно ти самата го правиш? Последното нещо, което ще ми наклони везните в полза или вреда на даден мъж, е фактът може или не може да готви. Даже, ако е някакъв вманиачен на тема готвене, ще ми светне червената лампичка, че има нещо ненаред с него.

 Е, някой да е вманиачен в каквото и да било си е червенолампесто...обаче за мен мъж, който може да готви ми е  супер секси....все си го представям само по престилка  Laughing

# 35
  • Мнения: 1 156
Какво не ти е наред тогава? newsm78 Crazy
И аз като Naddya-я сложи снимка Grinning

# 36
  • Мнения: 6 365
Май няма да е зле да се поокърши с 2-3 връзки само за секс. Ще опознае лошите момичета и за брак ще бяга от такива.

Не закачайте готвенето! То е свещено и адски важно. Ако видя мъж, че пипа добре в кухнята, имам си едно наум. Не че моят готви, аз му готвих домашна храна, но ще спечеил точки, ако направи две телешки стекчета с айсберг и панакота...

Освен това готвейки съвременно и диетично, демонстира, че е в крак със съвременния свят, а не е заседнал на фаза миризлива яхния и мусаката на мама.

# 37
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Материалният ти статус благонадежден ли е? Собствено жилище? Кола? Счестявания?

БреЙ  , моят нямаше нищо от изброеното  да се чудиш как съм го взела  Mr. Green

# 38
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Какво не ти е наред тогава? newsm78 Crazy
И аз като Naddya-я сложи снимка Grinning

Не му е наред че му свети лампа като линейка на главата  Mr. Green


Имаше една серия от Sex and the City такъв пич и Кари избяга  Laughing хем и тя търсеше  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 19 001

Не закачайте готвенето! То е свещено и адски важно. Ако видя мъж, че пипа добре в кухнята, имам си едно наум. Не че моят готви, аз му готвих домашна храна, но ще спечеил точки, ако направи две телешки стекчета с айсберг и панакота...

Освен това готвейки съвременно и диетично, демонстира, че е в крак със съвременния свят, а не е заседнал на фаза миризлива яхния и мусаката на мама.

Не разбрах защо е толкова важно и свещено един мъж да готви?  Като гледам, не си го върнала твоя, че не готви, но иначе даваш съвети да се научи авторът на темата да готви, все едно е някакво ключово предимство, докато в действителност на много малко жени им пука за това. За жените разбирам - много мъже си търсят домакини и това за някои мъже е по-важно от визията и материалните възможности на жената, така че вероятно добре си се ориентирала с домашните манджи. Но колко от жените си търсят мъж-домакиня?

# 40
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
Материалният ти статус благонадежден ли е? Собствено жилище? Кола? Счестявания?

БреЙ  , моят нямаше нищо от изброеното  да се чудиш как съм го взела  Mr. Green



И моят  беше  беден  като  църковна  мишка - нищо  си нямаше,  освен  син и  бивша  съпруга Simple Smile
Сега, слава  богу, имаме   наше  жилище, две  коли / не  са   лукс,  а  практични- малка   за  градски  условия  и  голяма  и  удобна  за  далечни пътувания/ , вила в съсобственост  със  сестра ми  и  спестявания-  не  са  бог знае  колко, но  ги  имаме  и  са  с  тенденция  да  растат Simple Smile

 Andre Rodergas , това, което  писах  за едногодишното  преследване, не  е сюжет от  филм,  а  факт  от  живота  ни. Само че  той  не  ми  досажда  една  година, за да пием  кафе.  Поканата  за кафе приех  сравнително  бързо, с  цел по- скоро  да  се отърва , защото   взе  да ми става неудобно да  отказвам  без причина. След  това, винаги  се  случваше  така, че във всеки  по- труден  момент  той някакси  беше  насреща  и  не даваше  косъм да падне  от  главата  ми, пък  аз   се  дърлех с  него, отбягвах  го...и  накрая не  знам какво  се  случи.  

# 41
  • Мнения: 3 122

Не закачайте готвенето! То е свещено и адски важно. Ако видя мъж, че пипа добре в кухнята, имам си едно наум. Не че моят готви, аз му готвих домашна храна, но ще спечеил точки, ако направи две телешки стекчета с айсберг и панакота...

Освен това готвейки съвременно и диетично, демонстира, че е в крак със съвременния свят, а не е заседнал на фаза миризлива яхния и мусаката на мама.

Не разбрах защо е толкова важно и свещено един мъж да готви?  Като гледам, не си го върнала твоя, че не готви, но иначе даваш съвети да се научи авторът на темата да готви, все едно е някакво ключово предимство, докато в действителност на много малко жени им пука за това. За жените разбирам - много мъже си търсят домакини и това за някои мъже е по-важно от визията и материалните възможности на жената, така че вероятно добре си се ориентирала с домашните манджи. Но колко от жените си търсят мъж-домакиня?

Защото любовта на жената минава през стомаха.

# 42
  • Мнения: 19 001

Защото любовта на жената минава през стомаха.

Щях да кажа, че моята не минава през стомаха, не съм толкова фокусирана в първичните си телесни функции, но мани ме мен - вероятно в 99% от българските семейства готвенето е работа на жените. Явно не са си вземали мъжете по любов. Моят приятел обикновено прави салати, таратор, помага при белене на картофи, рязане на лук и пр.,  в началото готвеше, но ни хваща и двамата съклетът, ако го прави твърде често, защото кулинарният му КПД е по-нисък от моя например и за времето, което би пропилял в готвене, би могъл да си почине или да изкара някакви пари - готвенето му действа натоварващо и после трябва да си почива и от него. Та определено не ме е впечатлил кой знае колко с готвене, макар че го е правил.

# 43
  • Мнения: 10 064

Защото любовта на жената минава през стомаха.
Досега си мислех, че тази фраза важи само за мъжете, пък то... newsm78 Joy

# 44
  • Мнения: 103

Материалният ти статус благонадежден ли е? Собствено жилище? Кола? Счестявания?

БреЙ  , моят нямаше нищо от изброеното  да се чудиш как съм го взела  Mr. Green



И моят  беше  беден  като  църковна  мишка - нищо  си нямаше,  освен  син и  бивша  съпруга Simple Smile
Сега, слава  богу, имаме   наше  жилище, две  коли / не  са   лукс,  а  практични- малка   за  градски  условия  и  голяма  и  удобна  за  далечни пътувания/ , вила в съсобственост  със  сестра ми  и  спестявания-  не  са  бог знае  колко, но  ги  имаме  и  са  с  тенденция  да  растат Simple Smile

 Andre Rodergas , това, което  писах  за едногодишното  преследване, не  е сюжет от  филм,  а  факт  от  живота  ни. Само че  той  не  ми  досажда  една  година, за да пием  кафе.  Поканата  за кафе приех  сравнително  бързо, с  цел по- скоро  да  се отърва , защото   взе  да ми става неудобно да  отказвам  без причина. След  това, винаги  се  случваше  така, че във всеки  по- труден  момент  той някакси  беше  насреща  и  не даваше  косъм да падне  от  главата  ми, пък  аз   се  дърлех с  него, отбягвах  го...и  накрая не  знам какво  се  случи. 
И на мен идеята ми беше да се съгласи на кафе с цел да се отърве от мен, а там вече с общуването да се случва каквото има да се случва, но...

Общи условия

Активация на акаунт