Въпрос относно свалките.

  • 16 620
  • 329
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 103
На хартия си окей. Остава да си ужасно грозен. Ужасно грозен ли си?
  Не, не съм грозен.

# 46
  • Мнения: 103
Какво не ти е наред тогава? newsm78 Crazy
И аз като Naddya-я сложи снимка Grinning
  Явно в подхода. За това и пуснах темата.

# 47
  • Мнения: 455
Сега ми хрумва, че вероятно имаш фрустриран и отчаян вид. Това отблъсква. Правиш ли редовно секс? Това е начин да се освободиш от напрежението и да добиеш свеж и тонизиран вид.

# 48
  • Мнения: 103
Май няма да е зле да се поокърши с 2-3 връзки само за секс. Ще опознае лошите момичета и за брак ще бяга от такива.

  Имах такава връзка, продължи около половин година. Аз бях много против връзките само с цел секс, но реших да променя нещата, да го подкарам малко по-модерно дето се казва. След кратко опозаване прецених че имаме пълно несъответствие в характери, интереси т.н.т, (а и тя не искаше обвързване) и така започна секс връзка. Оказа се, че тя няма почти никакъв опит в секса и аз и бях нещо като инструктор. Не знам защо тя си мислеше, че съм голям женкар и че имам десетки партньорки. В крайна сметка прекратихме срещите по моя инициатива, защото тя е много свястно и чувствително момиче и усещах, че и за нея не е добре да продължаваме така. Не ми допадна изобщо като връзка. Да, не е лошо да задоволяваш сексуалния си нагон (щото без секс си е ужасно), но в крайна сметка общуването между мъжа и жената не се свежда до това, а по-скоро да намериш сродна душа, обич, топлина и тогава и секса придобива някакъв смисъл.
  Последно пак беше нещо подобно, отново с цел да изпусна парата, но момичето си имаше сериозен приятел и много ме дразнеше как го лъже по телефона, че отива на лекар или други измислици докато чукаше с мен.

# 49
  • Мнения: 1 765
Нещо не ми се вързва в тази тема. Човек с приличен външен вид, строен, стегнат, ще си стои без приятелка. Че те жените са по-стръвници от мъжете, бе! Досега да са те изяли! Нещо нереална ми се вижда темата. Пързалка.

# 50
  • Мнения: 10 063
Нещо не ми се вързва в тази тема. Човек с приличен външен вид, строен, стегнат, ще си стои без приятелка. Че те жените са по-стръвници от мъжете, бе! Досега да са те изяли! Нещо нереална ми се вижда темата. Пързалка.
Отдавна ми заприлича на пързалка, особено с колите, работата, добрият външен вид.
Изглежда авторът удря някъде на камък и упорито търси нови подходи, които досега не е прилагал.

# 51
  • Мнения: 103
Сега ми хрумва, че вероятно имаш фрустриран и отчаян вид. Това отблъсква. Правиш ли редовно секс? Това е начин да се освободиш от напрежението и да добиеш свеж и тонизиран вид.
  Ами не, не правя редовно секс защото съм сам. Относно вида по принцип съм свежарка, всичките ми приятели ми се оплакват, сякаш аз си нямам проблеми, но ги изслушвам, нали за това са приятелите  Rolling Eyes  Напоследък имам моменти на сдухване, спрях да тренирам, всичко ми изглежда безсмислено..., но гледам в такъв вид да не съм пред хора, поне докато ми мине. Знам, че никой не обича задръстаци, а и ако срещна жена в такъв момент провала е гарантиран.

# 52
  • Мнения: 103
Нещо не ми се вързва в тази тема. Човек с приличен външен вид, строен, стегнат, ще си стои без приятелка. Че те жените са по-стръвници от мъжете, бе! Досега да са те изяли! Нещо нереална ми се вижда темата. Пързалка.
Отдавна ми заприлича на пързалка, особено с колите, работата, добрият външен вид.
Изглежда авторът удря някъде на камък и упорито търси нови подходи, които досега не е прилагал.
Не, не е пързалка. Удрям на камък с жените и за това пуснах темата. Искам да разбера женската гледна точка, какво държание, подход, конкретни фрази дори, какво очаквате от един мъж ?

# 53
  • Мнения: 10 063

 Не, не е пързалка. Удрям на камък с жените и за това пуснах темата. Искам да разбера женската гледна точка, какво държание, подход, конкретни фрази дори, какво очаквате от един мъж ?
За определена жена ли става въпрос, защото споменаваш, че не ти липсват други свалки?

# 54
  • Мнения: 103

 Не, не е пързалка. Удрям на камък с жените и за това пуснах темата. Искам да разбера женската гледна точка, какво държание, подход, конкретни фрази дори, какво очаквате от един мъж ?
За определена жена ли става въпрос, защото споменаваш, че не ти липсват други свалки?
Не не става въпрос за определена жена, а по принцип. Къде споменавам, че не ми липсват свалки?

# 55
  • Мнения: 3 611
Не, не е пързалка. Удрям на камък с жените и за това пуснах темата. Искам да разбера женската гледна точка, какво държание, подход, конкретни фрази дори, какво очаквате от един мъж ?
Да беше на 18 години, че да ти обяснявам как всяка жена си има индивидуални очаквания, ама не си.

# 56
  • Мнения: 103
Не, не е пързалка. Удрям на камък с жените и за това пуснах темата. Искам да разбера женската гледна точка, какво държание, подход, конкретни фрази дори, какво очаквате от един мъж ?
Да беше на 18 години, че да ти обяснявам как всяка жена си има индивидуални очаквания, ама не си.
Ясно ми е, че всяка жена си е различна и няма универсални правила, но все пак повече мнения ще са ми от полза. Няма кого да попитам, с близките ми хора не обсъждам тези въпроси.

# 57
  • Мнения: 3 611

Ясно ми е, че всяка жена си е различна и няма универсални правила, но все пак повече мнения ще са ми от полза. Няма кого да попитам, с близките ми хора не обсъждам тези въпроси.
Защо?

# 58
  • Мнения: 103

Ясно ми е, че всяка жена си е различна и няма универсални правила, но все пак повече мнения ще са ми от полза. Няма кого да попитам, с близките ми хора не обсъждам тези въпроси.
Защо?
Не знам защо. Какво да им кажа.."А, ве приятелчета, не мога да си намеря жена, помагайте". Струва ми се доста тъпо.

# 59
  • Мнения: 5 861

Ясно ми е, че всяка жена си е различна и няма универсални правила, но все пак повече мнения ще са ми от полза. Няма кого да попитам, с близките ми хора не обсъждам тези въпроси.
Защо?
Не знам защо. Какво да им кажа.."А, ве приятелчета, не мога да си намеря жена, помагайте". Струва ми се доста тъпо.

Сестра или брат нямаш ли поне?

Общи условия

Активация на акаунт