Навън пеят прoлетните птички, а ДЕКЕМВРИЙЧЕ маха с крачета и ръчички!

  • 39 375
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18
Честит празник и страхотна тема  Hug

# 16
  • Мнения: 39
Здравейте от мама на двама юнака на 10 и 5г .
Силно се надява този път да е принцеса....  newsm18
На 36г съм от Варна.
Чакам си резултатите от БХС ,ранна ФМ за сега няма да правя .
Късмет и успех на всички  newsm51

# 17
  • Мнения: 64
Олче блгодаря за чудесната тема !   bouquet
Момичета, следя ви ежедневно, но не се включвам понеже при мен няма нищо по-различно от последния ми пост. Повръщането си ми е ежедневие, надявам се скоро да отшуми, пишкането пак си е нонстоп, по 4-5 пъти нощем ставам. Rolling Eyes Очаквам да дойде момента за срещата с бебчето, този път и таткото ще е с нас, за да го види, но това ще е другата седмица чак, на момети се чудя дали да не отида просто ей така, за да го видим какво прави, добре ли е...  Crazy  За сега се чувствам по-спокойна от предходната ми бременност, дано няма поводи за притеснения, пожелавам го за всички ни Simple Smile
Искам да ви разкажа нещо, което днес изключително много ме подразни:
С дъщеря ми и мъжа ми бяхме на обяд в един ресторант, тъкмо ни дойде поръчката и се  готвехме да започнем с обяда, когато се появи едно момченце, болно по всяка вероятност от скарлатина, което се въртеше около дъщеря ми и кашляше и се лигавеше, като пръскаше навсякъде материал за развъждане на скарлатината.... В първия момент само обрива направи впечатление, но след това самото дете си каза, че е болно, има обрив и не му дават да играе с другите деца, въпреки това си щъкаше наоколо и само отвреме навреме баща му подвикваше, да не играе с децата.... Не че можем да се изолираме от всички бацили, вируси и така нататък, но изключително много се подразних от безотговорното и неглижиращо отношение на родителите му, притесних се, понеже все пак съм бременна, нищо че уж скарлатината обхваща друга възрастова група, но и дъщеря ми да се тръшне /не дай си Боже  Praynig/ ще ми е достатъчен адът през който ще трябва да минем. Та... помолихме да ни приготвят  обяда за вкъщи и се прибрахме, какво друго ни оставаше да направим....  Споделям го с вас, поне да ми олекне малко... Вие как бихте реагирали в подобна ситуация?!
Стиснати палчета от мен за всички, които имат нужда:) и дано в новата темичка споделяме само хубави емоции и новини Simple Smile
Спокойна вечер  на всички :*

# 18
  • Мнения: 36
Когато видя видимо болно дете около синът ми, винаги намирам начин да прекратя контакта.Ако детето е по-нахално, бих се обърнала към родителите или бих му обяснила , че когато оздравее, тогава ще си играят.
А и като цяло много мразя, когато се храним , деца от други маси да се намърдват при нас.Аз лично никога не бих позволила на детето ми да досажда на непознати хора, камо ли болно!

Иначе при мен гаденето и повръщането са в пълната си сила.Много малко храна приемам.След два дни съм на ФМ и ще помоля да ми изпишат нещо, че не се търпи, вече съм минус 3 килограма.

Относно повишената Т, пусни си ПКК ,утайка и ЦРП, тези показатели ще покажат дали вирусната инфекция е станала бактериална.

Лека нощ на всички😝

# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 251
Запис и от мен в новата тема  Laughing Чакам си търпеливо БХСто на 12.06. и мисля междувременно дасе запиша на ЖК. Тази седмица се чувствам по-добре - тормози ме само гаденето, но вече не е постоянно. До тук съм +3килца, а имаше дни, в които почти нищо не можех да хапна.Да видим как ще финиширам с килограмите newsm78

# 21
  • София
  • Мнения: 48
Здравейте и от мен...

Олче страхотна тема, благодаря:)

Не се включвам често, защото няма нищо ново при мен. На преглед съм на 01.06, за БХС и ултразвук на 11.06.

Хубав ден на всички:)

# 22
  • Мнения: 657
Запис в новата тема! Благодаря

При мен няма нищо ново чакам си прегледа на 10. Подкрепям идеята за анкета за заглавие на темата-че нещо не схванах как се избира заглавие за тема.Даваш предложения и кой ги одобрява кой не не е ясно?
Или го избираме по случаен принцип! Thinking

Хубав ден ви желая момичета!

# 23
  • Мнения: 38
Здравейте момичета!

Искам да попитам за БХС- на 3D ли се прави или не е задължително? Тъй като утре ми предстои това нещо и много се вълнувам , но като че ли ми се иска да е на поне 3D, за да можем да видим по-ясно бебчо Simple Smile Лек ден на всички!

# 24
  • Мнения: 27
Здравейте, момичета! И аз чакам резултатите от БХС. Треперя за всяко изследване и така. От време на време ме придърпва корема и кръста, гаденето спря.  Hug Леко бременеене и дай боже само хубави новини за всички! Simple Smile

# 25
  • Мнения: 37
здравейте, запис и от мен! Simple Smile

# 26
  • Мнения: 130
Деси, обикновено измерванията се правят на 2D, аз при Цолова на късни съм.била само, но може да ти пусне 3D. Ако-не, ти й кажи.
Здравейте момичета!

Искам да попитам за БХС- на 3D ли се прави или не е задължително? Тъй като утре ми предстои това нещо и много се вълнувам , но като че ли ми се иска да е на поне 3D, за да можем да видим по-ясно бебчо Simple Smile Лек ден на всички!

# 27
  • Мнения: 1 167
Здравейте и от мен.
По въпроса за болните деца .За мен е недопустимо дете болно от скарлатина ,шарка или каквото и да е да е навън и то в ресторант.Айде на градинки да го закараш ,където няма други деца,ок ама това да го мъкнеш по заведения ,е него разбирам.Моето дете,когато е болно си седи във вкъщи поне първите три дена.Много скандали вдигах в градината по този въпрос вечно кашлещи и кихащи деца да ми ги водят.По този въпрос се сетих за една случка.Празнуваме на сина ми 3г вкъщи,на другия ден тръгва на градинка за първи път.Аз съм си пуснала 1сед отпуска докото свикне,повече немога.Една приятелка от поканените ми се обажда да ми каже,че децата и са болни и се чудила дали да ги доведе Shocked.Аз и казвам по-добре недей,ще се видим като се оправят децата.Въпреки всичко тя ги докара,побеснях,но нищичко не казах.През цялото време не спряха да кашлят,кихат.Резултатът налице на другия ден сина ми с темп.Разболя се и пропуснахме градината Close От тогава си казвам винаги на несъобразителните майки.
Момичета,вчера имах контракции,доста силнички ,пих но шпа и се оправих.В петък съм на Бхс и ще питам.
Да Ви попитам :ще ходите ли на море?

# 28
  • Мнения: 38
Деси, обикновено измерванията се правят на 2D, аз при Цолова на късни съм.била само, но може да ти пусне 3D. Ако-не, ти й кажи.
Здравейте момичета!

Искам да попитам за БХС- на 3D ли се прави или не е задължително? Тъй като утре ми предстои това нещо и много се вълнувам , но като че ли ми се иска да е на поне 3D, за да можем да видим по-ясно бебчо Simple Smile Лек ден на всички!

Благодаря за отговора! Дано можем да видим бебо и на 3D, не че много разбирам, но си мислех,че на 2D не се вижда кой знае колко добре. А за диск има ли смисъл да искам, защото в сайта им пише предварително да кажа?

# 29
  • Мнения: 39
Миналата седмица записах ЖК .По МЦ съм 11г.с ,а по УЗ 12г.с
Все още ми е постоянно изморено,отпаднало и ми прилошава,а би трябвало вече да отминават тези симптоми ooooh! Постоянно прилягвам и почивам,явно е от ЕГН-то ,с предишните бременности нямах такива проблеми  Tired
Тези дни трябва да си пусна и хормоните ТСХ,Т3 и Т4. Някой знае ли дали минават по здравна каса ?

Общи условия

Активация на акаунт