Обзор 2015 - 2019

  • 157 671
  • 776
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 813
А знаете ли къде настаняват с куче, малко, но е животинка. Гледам чета ... Но избора в Обзор като че ли не е голям.

# 331
  • Мнения: 6 300
А знаете ли къде настаняват с куче, малко, но е животинка. Гледам чета ... Но избора в Обзор като че ли не е голям.
В къмпинг Зора пускат с малки домашни любимци.

# 332
  • Мнения: 702
Здравейте,и ние тази година ще почиваме в Обзор,резервирах апартамент„Веселина”,надявам се да останем доволни.

# 333
  • Мнения: 138
А знаете ли къде настаняват с куче, малко, но е животинка. Гледам чета ... Но избора в Обзор като че ли не е голям.

Нормално ,кучетата са шумни животни  Simple Smile

# 334
  • София
  • Мнения: 813
А знаете ли къде настаняват с куче, малко, но е животинка. Гледам чета ... Но избора в Обзор като че ли не е голям.

Нормално ,кучетата са шумни животни  Simple Smile
Подобни непоискани коментари и генерални заключения си ги пишете в някой дървено философски форум. Нормално за вас или не, нямам намерение да влизам в спорове. И за хората и за кучетата много е свързано с възпитанието и културата.

# 335
  • Мнения: 889
Здравейте! В Обзор има ли заведение с детски кът?

# 336
  • Мнения: 138
А знаете ли къде настаняват с куче, малко, но е животинка. Гледам чета ... Но избора в Обзор като че ли не е голям.

Нормално ,кучетата са шумни животни  Simple Smile
Подобни непоискани коментари и генерални заключения си ги пишете в някой дървено философски форум. Нормално за вас или не, нямам намерение да влизам в спорове. И за хората и за кучетата много е свързано с възпитанието и културата.

Брей ,че сме обидчиви и нападателни ,човек да не се пошегува .А за хотели вижте тук  Simple Smile
http://www.pets359.com/obzor/

# 337
  • Мнения: 68
На къмпинг Зора пускат с кучета.
Иначе за мен това е идеалното място за почивка с деца. Тази година отново сме там Simple Smile

# 338
  • Мнения: 144
Здравейте. Знаете ли дали има частна детска кухня, която доставя до Обзор? Предполагам няма такава в самия Обзор?

# 339
  • Мнения: 93
Здравейте , бихте ли ми казали някакви отзиви за хотел София и хотел Бисер ?

# 340
  • някъде на юг
  • Мнения: 280
 Embarassed Чакам отзиви за Обзор лято 2017г.

# 341
  • Мнения: 93
На 10 юли отиваме на Обзор в хотел София и след това задължително ще напиша отзиви за самия град и условията в хотела! Simple Smile

# 342
  • Мнения: 6 300
Здравейте! В Обзор има ли заведение с детски кът?
Сещам се за коктейл-бар Бедрок. Много е атрактивно за деца. До него има и градинка, в която предлагаха колички и т.н.

# 343
  • Мнения: 58
Някой с отзиви.за хотел Мирамар?

Слагам си тук отзива, който написах в Букинг, защото вече втори ден не ми го публикуват. Ако там имаше повече мнения от тази година, можеше и да не се излъжем така жестоко. Дали крият мненията нарочно, не знам, но имаше един отзив от тази година с рейтинг 6.7 и коментара беше изтрит.
Тъкмо се върнахме преди 2 дена от там, ако имате по-конкретни въпроси, ще отговоря

-Не знам как е било предни години, но сега плажът пред хотела не е техен и е платен. Техният плаж е в края на плажната ивица, където започва да се появява трева, точно пред голям строителен обект.
 -Храната в снек-бара е предимно от полуфабрикати, а храната в основния ресторант, макар и изобилна, беше доста безвкусна.
-В хотела се е установила практика да се запазват шезлонгите около басейните с хавлии. Първия ден напразно обикаляхме десетки пъти басейните в търсене на място, всички шезлонги и чадъри бяха запазени, дори и хората да не бяха там. Следващите дни ставахме в 6:30 сутринта, за да си запазим място край басейна. Изключително неприятно! Също така голяма част от чадърите бяха счупени и беше всекидневна борба с тях.
-Поискаха да платим целия престой предварително още при настаняването. И когато след първата нощувка установихме проблемите с плажа и местата край басейните, на оплакването ни беше отговорено - Ако искате, си вървете, парите няма да ви върнем. Така че не плащайте предварително, ако не сте сигурни, че ще останете.


Последна редакция: вт, 04 юли 2017, 10:52 от gku

# 344
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Някой с отзиви.за хотел Мирамар?

Слагам си тук отзива, който написах в Букинг, защото вече втори ден не ми го публикуват. Ако там имаше повече мнения от тази година, можеше и да не се излъжем така жестоко. Дали крият мненията нарочно, не знам, но имаше един отзив от тази година с рейтинг 6.7 и коментара беше изтрит.
Тъкмо се върнахме преди 2 дена от там, ако имате по-конкретни въпроси, ще отговоря

-Не знам как е било предни години, но сега плажът пред хотела не е техен и е платен. Техният плаж е в края на плажната ивица, където започва да се появява трева, точно пред голям строителен обект.




 Shocked Как така?
Не мога да повярвам! За Н-година ще ходим и такова нещо не е било. Много разочароващо би било, ако е така!
В сайта на хотела пише, че тази година ще има обновление и ремонти. Има ли такова нещо?

Общи условия

Активация на акаунт