Обзор 2015 - 2019

  • 157 706
  • 776
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 6 313
Някой с отзиви.за хотел Мирамар?

Слагам си тук отзива, който написах в Букинг, защото вече втори ден не ми го публикуват. Ако там имаше повече мнения от тази година, можеше и да не се излъжем така жестоко. Дали крият мненията нарочно, не знам, но имаше един отзив от тази година с рейтинг 6.7 и коментара беше изтрит.
Тъкмо се върнахме преди 2 дена от там, ако имате по-конкретни въпроси, ще отговоря

-Не знам как е било предни години, но сега плажът пред хотела не е техен и е платен. Техният плаж е в края на плажната ивица, където започва да се появява трева, точно пред голям строителен обект.




 Shocked Как така?
Не мога да повярвам! За Н-година ще ходим и такова нещо не е било. Много разочароващо би било, ако е така!


За съжаление има проблем. За същото споделиха и в темата "На море в България 2017г. - 2" В темата има и качена статия за проблемите с плажа пред Мирамар.Още един добър хотел отиде по дяволите.

# 346
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Тъкмо чета и се възмущавам.

Направо си представям как почивката ни ще мине в разправии. До сега сме били много доволни от всичко в хотела, не сме имали забележки и много странно би било да смъкнат по този начин нивото.

Не случайно хората бягат по Гърция и Турция....

# 347
  • Мнения: 1 738
Тъкмо чета и се възмущавам.

Направо си представям как почивката ни ще мине в разправии. До сега сме били много доволни от всичко в хотела, не сме имали забележки и много странно би било да смъкнат по този начин нивото.

Не случайно хората бягат по Гърция и Турция....
Аз понеже гледам да не си развалям почивката, намерих положителното в цялата работа:) Плажът е празен. В 9.30 има чадъри на първа линия. Неприятното усещане за некоректност остава. Ако ме бяха уведомили като хората. Да ми обяснят проблема, щях да разбера. Ясно ми е, че проблемът не е само техен. Обжалват процедурата хората, борят се. Но скатаването и полвинчатите обяснения са това, което ме дразни. Почиваме за пети път тук. За мен продължава това да е един от най-добрите хотели в БГ, но за догодина ще си помисля.

# 348
  • Мнения: 6 313
То е ясно, че проблемът не само в техния телевизор, а в държавния.Не пречи обаче да уведомяват клиентите си и да им приспаднат парите за включен плаж, след като им искат допълнително пари за същия. По-притеснително е влошаването на качеството на храната и изобщо на услугата. Еми при това положение е ясно, че повечето хора догодина ще се замислят дали да посетят точно този хотел, хеле пък ако запазят и същите безбожни цени. Да си сърбат попарата, като така са си я надробили.
Видя се резултатът от Белия в Черния списък на хотелите.

Последна редакция: вт, 04 юли 2017, 14:10 от fatalina

# 349
  • Мнения: 1 738
Ами аз лично за храната не мога да кажа, че са влошили. Дори ми се струва, че има повече избор. На закуска дори няма опашки за палачинки и омлети, което преди ме дразнеше. Но аз по отношение на храна не съм критерий. Ям месо и салати. Детето яде пица и спагети, тук там някоя супа. ММ експериментира -яде миди, скариди, някакви спешъл риби и меса със сосове. Доволен е.

# 350
  • Мнения: 58
Не мога да кажа в сравнение с преди, защото това ни е първи и единствен път в Мирамар, две поредни години преди това сме ходили във HVD Viva club на Златните и там бяхме доволни. Ние сме си чревоугодници, обичаме хубавата храна. Тук имаше голямо изобилие, наистина. Личеше се, че е сготвено добре, обаче беше супер безвкусно, никакви сол и подправки, направо присядаше на моменти. Сега тъкмо прочетох, че това бил новият метод да карат хората да ядат по-малко. Не мога да кажа дали е така, но при мен подейства - последното ми ядене бяха 10 пържени картофа и малко снежанка.

# 351
  • Мнения: 400
Записвам се и аз в темата.
И аз чух само лоши неша за мирамар.

# 352
  • Мнения: 6 313
Записвам се и аз в темата.
И аз чух само лоши неша за мирамар.
Еее, чак пък само лоши!

# 353
  • Мнения: 8 544
Странно,в Мирамар за тези цени ,такова обслужване е некоректно
Ние миналата година бяхме в Сол Лина Бей Маре,и съм много доволна,малкия полудя от кеф с пързалката,аниматорите супер,чистотата на ниво,храна перфектна,нямам причина да се оплача от тях
От гостите на Мирамар ползваха водната пързалка в хотела ни.
 Не сме имали проблеми с шезлонгите около басейна и на самия плаж даже на плажа почти половината бяха свободни

# 354
  • Мнения: 724
Защо са ви хотели? Не ви ли писна от това застрояване и бетонщина????

# 355
  • Мнения: 8 544
Защо са ви хотели? Не ви ли писна от това застрояване и бетонщина????
За мен почивка и релакс е точно това,хотел,с всички екстри,олинклузива ми е перфектна почивка
Не си падам по къмпинги и палатки,предпочитам удобства.Не обичам да се търкалям с хавлия в пясъка,искам шезлонг,чадър и коктейли😁
Не ме съдете ,това ми харесва.
Моя братовчетка се омъжи за грък,той е луд по диви места,гори ,морета,влюбен е в нашите планини
Беше я завел на палатка на някакъв каменист плаж,едвам беше издържала,от тогава,като си дойдат в Бг,тя си е в хотела, той в зависимост от сезона кара ски или обикаля планината с водачи.

# 356
  • Мнения: 6 313
Странно,в Мирамар за тези цени ,такова обслужване е некоректно
Ние миналата година бяхме в Сол Лина Бей Маре,и съм много доволна,малкия полудя от кеф с пързалката,аниматорите супер,чистотата на ниво,храна перфектна,нямам причина да се оплача от тях
От гостите на Мирамар ползваха водната пързалка в хотела ни.
 Не сме имали проблеми с шезлонгите около басейна и на самия плаж даже на плажа почти половината бяха свободни
Проблемът не е в хотел Мирамар, а в късно проведеният от държавата конкурс за наем на плажа. Хотелът е участвал, но е спечелила друга фирма, без да се взема предвид явното предимство на хотела, че управлява района на хотела и ползва този плаж. Процедурата се обжалва в съда и съответно е останала в задъдена улица. От там и тази ситуация с липсата на нормален плаж, включен в УОИ. Вината на хотела е, че не е уведомила/не уведомява клиентите си и ги кара да си плащат допълнително за чад. и шезл., което е изключително некоректно. Хотелът е изпратил писма до М-во на туризма и да Посолството на Германия, т.к. част от дружеството е немско.

# 357
  • Мнения: 523
След дълго чудене, накрая мисля да отидем в Обзор. Никога не съм била там и нямам никаква представа как е. Има ли огромни вълни и в края на юли дали ще е спокойна водата? Плажната ивица, гледам на снимки е претъпкана, пясъка как е?
Има ли интересни неща за правене, център със заведения, магазинчета? 

# 358
  • София
  • Мнения: 1 250
След дълго чудене, накрая мисля да отидем в Обзор. Никога не съм била там и нямам никаква представа как е. Има ли огромни вълни и в края на юли дали ще е спокойна водата? Плажната ивица, гледам на снимки е претъпкана, пясъка как е?
Има ли интересни неща за правене, център със заведения, магазинчета?  


Плажа на Обзор е може би най-дългия и най-широкия в България с хубав пясък.

Бяхме там 2014 и 2016. Първия път  от 20 до 30 юли.Само 1-2  последователни дни беше по-бурно морето, но пък през останалото време беше пълно с щипалки.

2016 бяхме от 2 до 9 август. Почти всички дни беше доста бурно, естествено нямаше и следа от щипалки в тази неспокойна вода.

Година с година не си прилича, тази как ще е не се знае.

Фактът, че градчето е пълно в активен сезон е красноречив.

На нас ни харесва и това, че тази година няма да сме там, малко ни натъжава. Обмисляме евентуално септемврийско море за няколко дни в Обзор.

Преди да отидем 2014 за първи път бяхме с големи резерви, но много ни хареса.

# 359
  • Мнения: 523
Благодаря за включването   Peace
Пуснах запитване за един хотел и дано има места, защото много ми хареса гледката.

Общи условия

Активация на акаунт