Повдигане на гърдите

  • 1 889
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 122
Здравейте,
вероятно това е доста коментирана тема,но не открих това което ме интересува.Споделете опита си.
След раждане,кърмене,напълняване и отслабване имам огромна нужда от повдигане и стягане на бюста.
Операциите ми се струват доста скъпи и за това се обръщам към вас.

Използвали ли сте лекарствен продукт за тази цел и какъв беше ефекта?
Доста чета за Даколен,имали някой,който го е използвал?

Благодаря!

# 1
  • Мнения: 7 006
Продукти укрепващи съединителната тъкан и фитнес/упражнения

# 2
  • Мнения: 104
Мои познати ми бяха казали за серията на Мустела, това било мед. козметика и особенно след раждане вършела чудеса. Но не съм я ползвала все още.

# 3
  • Мнения: 1
Исках да споделя и моето наблюдение относно резултатите след използване на Даколен. Майка съм на 3 деца, на 31 години. Продуктът не действа. Използвах го 6 месеца, нито имаше повдигане, нито стягане, още по-малко уголемяване! Най-лошото е, че бях достатъчно заблудена да прочета всички мнения на сайта на Даколен, а странно как 100% от мненията са 100% положителни. Коментарите в сайта са подвеждащи. Изборът оставям на Вас...

# 4
  • Мнения: 95
Не си давай излишно парите,не действа.От опит ти казвам поспортувай, но не очаквай чудеса.Аз се примирих ,а на мъжа ми му олекна   ,че не съм толкова комплексирана вече.

# 5
  • Мнения: 3
Здравехте Някой правил ли си е повдигане на гърди,преди раждане.Моите са ужасни и се замислям за тази опция

# 6
  • Мнения: 1
Здравейте, аз си направих преди 5 седмици лифтинг с импланти в Турция и съм много доволна, при мен болката беше първите 3 дни не можех да ставам и лягам сама но след като ми махнаха дренажите много ми олекна и ставах, лягах и се обличах сама.

Общи условия

Активация на акаунт