„Завръщане”/ Sıla /- С участието на Джансу Дере и Мехмет А. Алакурт - Тема 23

  • 41 459
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 751
Вили, много хубав клип, направо да се разтопиш! Blush
И аз много го харесах  newsm10

# 46
  • Мнения: 9 388
Ако Мехметчо продължи да пише лозунги по стената си, да сменя снимки, а пък Карото се кара на форумките или публикува многозначни снимки, ще си имаме работа през лятото в темата. Какви бяха онези влюбени сладоледи преди няколко дни, щом са си разлайкнали снимки и изтрили профили? Нашият сценарий цял съспенс?

Който каквото гледа с нашето момче, да пише впечатления. Аз сега гледам "Ако бях облак" с Енгин Акюрек, тежък сериал за нравите в Анадола, и разбирам колко щастлива трябва да е една жена да може да обикне мъжа, за когото са я оженили насила. Междувременно планирам да гледам избрани моменти от Завръщане и Мъжът от Адана отново, особено като и двата филма вече ги има на български.

Благодарности на xxyani за превода на Аданеца!!!

Последна редакция: чт, 28 май 2015, 13:00 от Дданни

# 47
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
И други желаещи има за новата мода, ако прави отстъпки шивачката за количество, да си поръчаме вкупом!    Laughing   bouquet
 
Цитат
Hug  Блузките са дизайнерски и шивачката е тайна  Joy  Joy  Joy те не се произвеждат на килограм   smile3534

Вилеее то и без това блузките на все едни такива хубавиииии.... newsm53 с един умопомрачаващ newsm09 турски принц, smile3508 че не се различаваме много от вашите...дизайнерски  smile3534ама все пак дизайнерката може да преосмисли решението си  smile3506

# 48
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125
И други желаещи има за новата мода, ако прави отстъпки шивачката за количество, да си поръчаме вкупом!    Laughing   bouquet
 
Цитат
Hug  Блузките са дизайнерски и шивачката е тайна  Joy  Joy  Joy те не се произвеждат на килограм   smile3534
Какво трябва да направим тогава за специална поръчка? Praynig Подкуп?  Wink

# 49
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
Ако Мехметчо продължи да пише лозунги по стената си, да сменя снимки, а пък Карото се кара на форумките или публикува многозначни снимки, ще си имаме работа през лятото в темата. Какви бяха онези влюбени сладоледи преди няколко дни, щом са си разлайкнали снимки и изтрили профили? Нашият сценарий цял съспенс?

Който каквото гледа с нашето момче, да пише впечатления. Аз сега гледам "Ако бях облак" с Енгин Акюрек, тежък сериал за нравите в Анадола, и разбирам колко щастлива трябва да е една жена да може да обикне мъжа, за когото са я оженили насила. Междувременно планирам да гледам избрани моменти от Завръщане и Мъжът от Адана отново, особено като и двата филма вече ги има на български.

Благодарности на xxyani за превода на Аданеца!!!

Дани аз в момента гледам Аданеца иии много ми харесва  Hug Hug Hug Crazy
и същевременно си гледам и Завръщане разбира се че от там .......започна всичко  Embarassed Shocked
а този сериал Ако бях облак на какъв език го гледаш  newsm78

# 50
  • Разград
  • Мнения: 8 243
а този сериал Ако бях облак на какъв език го гледаш  newsm78

На български
http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=%C0%EA%EE+%E1% … =1&searchrs=0

Последна редакция: чт, 28 май 2015, 13:56 от vania_e

# 51
  • Мнения: 9 388
Дани аз в момента гледам Аданеца иии много ми харесва  Hug Hug Hug Crazy
и същевременно си гледам и Завръщане разбира се че от там .......започна всичко  Embarassed Shocked
а този сериал Ако бях облак на какъв език го гледаш  newsm78

Аз гледах Аданеца преди месец и половина на български до 30 епизод и като не се стърпях, го догледах на руски. Сега ще си го преговоря на български, ама чакам Боран ага да излезе в летен отпуск, че да се избавя малко от неговия плен. После ще се предам на Мараз Али отново. Междувременно бях в плен и на капитан Мурат от Рейс, ама добре че е само 9 епизода. Засега отлагам Еманет.

Ваня ти е отговорила за Ако бях облак, но това май е торент тракер. Ако не искаш да го сваляш, а да го гледаш онлайн, качват го в Daylimotion и Vbox-а. Само трябва да изписваш името и номера на серията плюс български субтитри или в Гугъл, или в конкретния сайт, защото не намерих колекция, към която да ти дам един линк.

# 52
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371

Благодаря Ванче   bouquet

# 53
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
Дани аз в момента гледам Аданеца иии много ми харесва  Hug Hug Hug Crazy
и същевременно си гледам и Завръщане разбира се че от там .......започна всичко  Embarassed Shocked
а този сериал Ако бях облак на какъв език го гледаш  newsm78

Аз гледах Аданеца преди месец и половина на български до 30 епизод и като не се стърпях, го догледах на руски. Сега ще си го преговоря на български, ама чакам Боран ага да излезе в летен отпуск, че да се избавя малко от неговия плен. После ще се предам на Мараз Али отново. Междувременно бях в плен и на капитан Мурат от Рейс, ама добре че е само 9 епизода. Засега отлагам Еманет.

Ваня ти е отговорила за Ако бях облак, но това май е торент тракер. Ако не искаш да го сваляш, а да го гледаш онлайн, качват го в Daylimotion и Vbox-а. Само трябва да изписваш името и номера на серията плюс български субтитри или в Гугъл, или в конкретния сайт, защото не намерих колекция, към която да ти дам един линк.

Ок Благодаря по-натам ще му хвърля един поглед  newsm53

# 54
  • Мнения: 1 238
Момичета, сега за Курт Сеит и Шура нова тема ли ще откриваме или тук ще си хортуваме Simple Smile Wink...на мене тука си ми е добре  Hug

Сериала си има тема във форума, която няма нищо общо с нашата тема. Който иска да коментира да се прехвърли там.
Това е темата.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=836007.0





Ние тук си коментираме нашия АЛАКУРТ , а който има зор за друг Курт, заминава на друго място Joy Joy Joy

# 55
  • Мнения: 93
Ееее, не ме гонете де, за един простичък въпрос. Да не мислите, че аз не сънувам Мехметчо?

# 56
  • Мнения: 2 643
Ееее, не ме гонете де, за един простичък въпрос. Да не мислите, че аз не сънувам Мехметчо?



Bondad, не знам как си избрала ника, но ако го вземем на испански значи си добричка , как да те изгоним bouquet
Ние не те гоним, ама сме чувствителни на тема МАА ,  и не искаме и сянка да падне върху него , пък била и сянката на Къванч  .

# 57
  • Мнения: 1 238
Ееее, не ме гонете де, за един простичък въпрос. Да не мислите, че аз не сънувам Мехметчо?



Bondad, не знам как си избрала ника, но ако го вземем на испански значи си добричка , как да те изгоним bouquet
Ние не те гоним, ама сме чувствителни на тема МАА ,  и не искаме и сянка да падне върху него , пък била и сянката на Къванч  .

Никого не гоним, само си казваме, а относно сянката няма как да стане Laughing Къванч е захарче добричко и лустросанко, а нашето е огън , страст, вихър, буря..... Party

# 58
  • Мнения: 3 941
Bondad, приемай всичко на шега.  Grinning
Виж ни нас със Славена, имаме различен диалог със нея, ама се забавляваме страхотно. Grinning

Рейс преди време го бях почнала на руски. Горе долу разбирах, Акиф ми хареса, сюжета също, но ще го чакам някой да го преведе и тогава ще го изгледам целия.

С удоволствие ще чета през лятото коментарите ви за Аданалъ. На мен изцяло ми е комичен филма. А Сервитьора, Спасителя, Автомонтьора, Полицая, Лекаря,  Кондуктора, Затворника, Младоженеца...........ги гледах  с разтопен поглед.

# 59
  • Мнения: 3 941
Каква ви сянка Twisted Evil  Никой не трябва да пада върху него. Само АЗ!!! Simple Smile

Харесват ли ви затворените очи на Мехмет как целуват?!
Пп. Подписа ми Wink

Общи условия

Активация на акаунт