„Завръщане”/ Sıla /- С участието на Джансу Дере и Мехмет А. Алакурт - Тема 23

  • 41 481
  • 746
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 93
Силистра, учила съм испански 5 години, а bondad е една от любимите ми думи в този език Simple Smile Simple Smile Simple Smile. Момичета, аз също се шегувам, видяла съм, че имате чувство за хумор и си позволявам и аз Wink. Просто сте ми голяма разтуха в напрегнатите ми дни с намръщени колеги  Tired и именно за това написах, че в тая тема си ми е супер.  Hug

# 61
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
Ееее, не ме гонете де, за един простичък въпрос. Да не мислите, че аз не сънувам Мехметчо?



Bondad, не знам как си избрала ника, но ако го вземем на испански значи си добричка , как да те изгоним bouquet
Ние не те гоним, ама сме чувствителни на тема МАА ,  и не искаме и сянка да падне върху него , пък била и сянката на Къванч  .

Никого не гоним, само си казваме, а относно сянката няма как да стане Laughing Къванч е захарче добричко и лустросанко, а нашето е огън , страст, вихър, буря..... Party

Буря е буряяяя  smile3521че от както му видях по телевизора Dizzy Face smile3556 smile3544 хубавите МАСЛИНКИ  smile3514 И ТАКА МЕ ОТВЯ smile3555 Heart Eyes а не искам и да си помислям ако беше на живо просто smile3506

# 62
  • Мнения: 9 388

А Сервитьора, Спасителя, Автомонтьора, Полицая, Лекаря,  Кондуктора, Затворника, Младоженеца...........ги гледах  с разтопен поглед.

Кой от кой по-хубав!
Много ми харесваше бандата на Али в действие на фона на песента "Fark var". Али има страхотна походка, като всичко друго де.

# 63
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
Каква ви сянка Twisted Evil  Никой не трябва да пада върху него. Само АЗ!!! Simple Smile

Харесват ли ви затворените очи на Мехмет как целуват?!
Пп. Подписа ми Wink

Харесват ми много  Сезонче и още как  Crazy

# 64
  • Мнения: 2 643
Каква ви сянка Twisted Evil  Никой не трябва да пада върху него. Само АЗ!!! Simple Smile

Харесват ли ви затворените очи на Мехмет как целуват?!
Пп. Подписа ми Wink



Видях те аз , видях тееееееее. супер, сега сложи и още един, само със целувки  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy.

И да питам, защо тия подписи не се виждат в поста а са скрити  newsm78 newsm78 newsm78

# 65
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371

А Сервитьора, Спасителя, Автомонтьора, Полицая, Лекаря,  Кондуктора, Затворника, Младоженеца...........ги гледах  с разтопен поглед.

Кой от кой по-хубав!
Много ми харесваше бандата на Али в действие на фона на песента "Fark var". Али има страхотна походка, като всичко друго де.

аз искам да си дръпна тази песен Дани хелпни ме плийссс  Praynig


# 66
  • Мнения: 4 212

А Сервитьора, Спасителя, Автомонтьора, Полицая, Лекаря,  Кондуктора, Затворника, Младоженеца...........ги гледах  с разтопен поглед.

Кой от кой по-хубав!
Много ми харесваше бандата на Али в действие на фона на песента "Fark var". Али има страхотна походка, като всичко друго де.



И на мен Fark var много ми допада. Освен това разбрах, че означава "Има разлика".
И най-големият майтап от всичко -   бях в командировка в Турция в началото на месеца, вече съм понаучила доста турски думички, ама си говоря твърдо на бг в служебните разговори и чакам преводача да преведе. Изведнъж ме питат как намирам еди-кое-си и друго подобно. Аз разбрах какво ме питат и като се изцепих без да се усетя Fark var, те чак подскочиха от столовете. После с преводача се смяхме.

# 67
  • Мнения: 21 201
Каква ви сянка Twisted Evil  Никой не трябва да пада върху него. Само АЗ!!! Simple Smile

Харесват ли ви затворените очи на Мехмет как целуват?!
Пп. Подписа ми
Wink
Е то пък остава да се целува и с отворени. Joy
Подписа още вчера ти го видях и ти го честитих, готин е.
Хубавите неща невинаги се виждат, но винаги се усещат със сърцето.
Никой на никого не е ничия сянка, всеки си е индивидуален, сам за себе си със своя чар, харизма, сексапил, предимства и недостатъци.
Не мога да си представя дори да сравнявам Мехмет с Киво, с Чаги, с Кенан, с Халит или с някой друг, та те са толкова различни като визия и излъчване, как бих могла да ги сравня newsm78 като единственото общо помежду им е, че са добри актьори!?!
Непонятно ми е smile3506 защо феновете им(принципно, не визирам никого/я  конкретно) в различни форуми в нета ги мерят кой/я е по-по-най newsm09 и за да възвеличаят своя/та идол/ка плюят по адрес на колегите му/й а те хал хабер си нямат за това, Mr. Green иначе нищо ново на хоризонта в този подраздел на форума, колкото теми, толкова богини Laughing и богове. Laughing

Последна редакция: чт, 28 май 2015, 15:17 от Neidjal

# 68
  • Мнения: 93
Момичета, а снощният епизод по БТВ как мога да го намеря Simple Smile? Благодаря предварително.

# 69
  • Мнения: 27
Здравейте момичета!
Преди малко Мехмет е постнал това на страницата в туитъра, ако някой може да го преведе:

Bana ait tek hesap budur.Lütfen başka hesapları ciddiye almayınız.
Sevgiler hepinize ✌

# 70
  • Мнения: 21 201
Момичета, а снощният епизод по БТВ как мога да го намеря Simple Smile? Благодаря предварително.

Заповядай, линка работи, току що го изпробвах.

http://serialbg.ga/%D0%B7%D0%B0%D0%B2%D1%80%D1%8A%D1%89%D0%B0%D0 … 0%B4%D0%B8%D0%BE/

Пак странен туит. Thinking
С транслатора толкова.
Скрит текст:
Не ме вземат на сериозно budur.lütf единна сметка на други сметки.
Обичаме те

# 71
  • Мнения: 3 945
Sevgiler hepinize
Аз си го превеждам - приятелка щастлива Heart Eyes

# 72
  • Разград
  • Мнения: 8 243
И да питам, защо тия подписи не се виждат в поста а са скрити  newsm78 newsm78 newsm78[/color]

На никого ли не виждаш подписите?

# 73
  • Мнения: 93
Момичета, а снощният епизод по БТВ как мога да го намеря Simple Smile? Благодаря предварително.

Заповядай, линка работи, току що го изпробвах.

http://www.btv.bg/video/seriali/zavrushtane/video/zavrashtane-epizod-74.html

Пак странен туит. Thinking
С транслатора толкова.
Скрит текст:
Не ме вземат на сериозно budur.lütf единна сметка на други сметки.
Обичаме те

Благодаря Наде Simple Smile   bouquet

# 74
  • Мнения: 1 238
Момичета, а снощният епизод по БТВ как мога да го намеря Simple Smile? Благодаря предварително.

Заповядай, линка работи, току що го изпробвах.

http://serialbg.ga/%D0%B7%D0%B0%D0%B2%D1%80%D1%8A%D1%89%D0%B0%D0 … 0%B4%D0%B8%D0%BE/

Пак странен туит. Thinking
С транслатора толкова.

Тъкмо и аз така го преведох Laughing Момчето нещо се тревожи силно newsm78 Някой му скача яко по нервите Mr. Green То копелета ли не бяха, то сега някой го подценява.....
Скрит текст:
Не ме вземат на сериозно budur.lütf единна сметка на други сметки.
Обичаме те

Общи условия

Активация на акаунт