* Acil Aşk Aranıyor - Спешно се търси любов * / Тема 1

  • 43 488
  • 650
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 9 540
Малиииии, в новия епизод ни чака още една целувка... той сериал ще бие всички рекорди...  hahaha hahaha hahaha hahaha



А като види пръстена Нисан пак ще има да трепка с мигли на едри парцали...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green



# 571
  • Мнения: 9 540
Пак съм аз- обещания превод за Жани...  Hug Hug

С: Нисан, добре ли си? Добре ли си? А?
Н: Добре съм, добре съм..
С: Дай ми това, дай, дай... Погледни ме, изгори ли се?!
Н: Не, само се полях с кафето..
С: Кажи ми истината!
Н: Добре, няма нищо /нищо не е станало/...
С: Каква работа имаш ти тук?
Н: Какво има, да не бях ли идвала?
С: Не, скъпа, идвай... Имах предвид.. по това време на ноща...
Н: Скъпи, много ми доскуча.. просто ми се прииска да си поговорим..
С: Много ти е доскучало и просто така нагласена, така красиво облечена с две кафета дойде да си поговорим..
Н: Смешно ли ти е.. смешно ли ти, за Бога.. Какво има, приискало ми се е да си поговорим, невъзможно ли е...
С: Нисан, наистина не мога да ви разбера вас жените...
Н: Наистина не разбирам какво не можеш да разбереш...
С: Да, наистина не ви разбирам.. Например, сега си мислиш "защо не каза на майка си", нали?!
Н: Не, ааа. не.... аз наистина не го мисля.. защото аз разбрах.. защото ти се срамуваш от мен!!!
С: Не разбрах?!
Н: Да! Или това не го разбрах, нещо за семейството...
С: Нисан, стига вече..
Н: Или...
С: Нисан!!! Ти... колко те обичам, не знаеш ли?!
Н: Както и да е...  Наистина не искам да говоря за това...
С: Нисан, хем искаш да поговорим, хем не искаш да говорим..  Добре тогава, върви си, щом няма да говорим... Ти си знаеш...
С: Нисан, къде отиваш?
Н: Какво те засяга?!
С: Нисан, стига глупости..
Н: Глупава Нисан, защо дойде тук... /нещо в тоя род си мърмори, за какво е дошла, какво е очаквала.. от пустия му дъжд не я чувам хубаво..  ooooh! ooooh!/
С: Нисан, спри за малко... Нисан, ще се разболееш...
Н: Може, теб какво те засяга...
С:Нисан, спри за малко.. Защо правиш така?
Н:Защото ти постоянно ми разбиваш сърцето!!! Разбиваш ми сърцето, защото никой не знае за сватбата ни.. Дори на майка си не си казал за мен... /леко перефразирам, че Дуйгу в тия сцени така фъфли + дъжда  ooooh! ooooh!/
Н: Това нищо ли не значи за теб? Нищо?! Аз мисля за теб постоянно... не знам.... нещо сладко ял ли си..  мислиш ли за мен.. Сутрин мисля закусвал ли си.. вечер дали си вечерял... не знам дали е същото и при теб?

С моя неперфектен турски това разбрах аз.. ако някой знае повече, нека ме поправи..  Rolling Eyes Rolling Eyes Hug Hug Hug

# 572
  • Мнения: 469
Их,Темпи,златна си джанъм...
Тешекюр едерим за превода!
Инати са и двамата,ама какви инати...Аз на това :Не знаеш ли колко те обичам",вече му се бях метнала на шията  Mr. Green

# 573
  • Мнения: 9 540
Аз на това :Не знаеш ли колко те обичам",вече му се бях метнала на шията  Mr. Green

Охх да беше само ти.. ами ние като маймунки на клон сме се наредили по него...  hahaha hahaha

# 574
  • Мнения: 5
Темпи, благодаря за информацията и линковете.

# 575
  • Мнения: 9 540
Темпи, благодаря за информацията и линковете.

Няма защо.. сега съм малко по- заета и не мога толкова често да пускам инфо, ама се старая поне основните неща да пиша...  Hug Hug

# 576
  • Мнения: 7 006
Темпи, джанъм  Hug 

Умувам върху идеята за дете на Синан  Confused  Не го вярвам  Peace  Да не би за някое пациентче да става дума  Confused

# 577
  • Мнения: 9 540
НеЖи  Heart Eyes Hug

И аз не го вярвам това за детето... по скоро оная Зейнеп от "Спешна помощ" вярвам да ми докарат, отколкото това дете...  ooooh! ooooh!

# 578
  • Мнения: 9 540
Довечера, заради атентатите, епизод йок!  ooooh! ooooh! ooooh!
Следващия епизод ще е на 18 октомври, другата неделя!!!

# 579
  • Мнения: 9 540
Йозета на 19 еп.
Скрит текст:
Türkan'ın Sinan'ın annesi olduğunu öğrenen Nisan, Sinan ile sevgili olduklarını söylemeye cesaret edemez ve kanka oldukları yalanını uydurur. Sinan'ın yakın arkadaşı olarak Türkan'a kendini sevdirdikten sonra gerçeği söylemeyi planlar. Annesine yalan söylemek istemeyen Sinan ilk başta karşı çıksa da Nisan'ın ısrarlarına dayanamaz ve bu yalana ortak olmak zorunda kalır. Sinan nişanlısı için annesinden aile yadigarı yüzüğü getirmesini istemiştir. Türkan yüzüğü geçici bir süreliğine Nisan'a emanet edince olanlar olur ve yüzükten yana şansı bir türlü yaver gitmeyen Nisan kendini yeni bir maceranın ortasında bulur. Özgür Zeynep ile hastane de rakip olduklarını öğrenir öğrenmez hemen harekete geçer. Düşmanı alt etmek için yakından tanımak gerektiğine inan Özgür, ilk iş olarak Zeynep'in evinde kalma süresini uzatır ve başarısız olması için planlar yapar. Fakat girişimleri bir süre sonra Özgür'ün kendi ayağına dolanacaktır.
Така... това което схванах:

Синан не посмява да каже на майка си, че със Нисан са влюбени и двамата измислят лъжа....  hahaha hahaha Синан в възмутен и не иска да участва, но заради упоритостта на Нисан е принуден да се включи в лъжата...  Mr. Green Mr. Green Тюркян е донесла на Синан пръстена, поискан от него- семейна ценност... поверява го на Нисан, но пръстена попада в центъра на нови приключения... /АБИДИИИИННН  Joy Joy Joy/ Зейнеп и Йозгюр пък ще се "състезават" кой е по- добър, след като разбират, че ще се конкурират за място в болницата...  ooooh! ooooh!

Снимките от епизода:









# 580
  • Мнения: 9 540
И нещо забавно:  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Н: Къде си?
С: Путувам, идвам си.. защо?
Н: Кой е с теб?
С: Няма никой... Станало ли е нещо?
Н: Хеее толкова е чисто.. Добре, целувам те...
С: Ахх скъпа, ревността ще подлуди нашата дребосъчка

# 581
  • Мнения: 5
Доволна съм, че тази седмица няма епизод, за да мога да наваксам, че съм до 15, а имам още 3.
Забавна е тази Нисан, тя не млъква. А Синан и той много се забавлява с нея. Да се чуди човека дали да я целуне или да я бие на канадска.

# 582
  • Мнения: 9 540
Все повече се спекулира, че влакчето ще е за незаконно дете на Синан... честно си казвам, че ако излезе това, мене ме губят като зрител..  Naughty Naughty Naughty Naughty Да развалят хубавото филмче с такава драма ще си е чисто и просто глупаво...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 583
  • Мнения: 9 540
Пак са изловили Серхат с оная неговата...  Sick Sick Sick

# 584
  • Мнения: 7 006
Пак са изловили Серхат с оная неговата...  Sick Sick Sick

Скрит текст:


Джанъм, скривай я тая мома, моля ти се  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт