* Acil Aşk Aranıyor - Спешно се търси любов * / Тема 1

  • 43 413
  • 650
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 7 006
Жани, не, че са ни обявили за ку-ку, но се изненадаха, че 1 тема не е изписана от м. Май до сега  Laughing
Знаеш, че нашата тема за 2-3 дни сме я свършили и преполовили другата  Mr. Green
Сериалът може би щеше да има по-добър рейтинг, ако се превеждаше дори и на руски  Thinking
Няма да се плашим, и 3 да сме, и 4 - пак ще си спретнем купон  Crazy

# 556
  • Мнения: 469
Тя темата и още нямаше да е мръднала,ако не се бяхме на мърдали и ние.Но в другата пишат доста повече хора все пак.. Hug

# 557
  • Мнения: 282
Подаръкът, който Синан даде на Нисан, галиба си чеше за аннеджим  Thinking
А той къде спи 2 нощи, че не може с маминка да се засече у дома?  newsm78

Йозгюр плейбой го раздава  Flutter  Само да не ми се усмихва  Naughty  Да му имам подхода за свалки  ooooh!

Подаръка и аз не схванах... май по- скоро беше за да замаже очите на Нисан за нещо по- голямо, ама да видим..  hahaha hahaha
На работа беше момчето- дневна, нощна и пак дневна - в тоя филм са така: по 2-3 денонощия работят, ден почиват и после пак..  hahaha hahaha hahaha hahaha Много работни са, не като Дървото за по няколко часа седмично...  hahaha hahaha
Йозгур ме разбива- тоя женкар на гей ще се прави... леле леле..  Joy Joy Joy Joy



Туркините коментират, че Синан крие нещо от Нисан и ще се появи негово извънбрачно дете за което е подаръкът - влакче, но го даде на Нисан, понеже нямаше как да се измъкне. Майката казва, докторум бен бе, а не д-р Емел. Д-р Тюркян Акюрек се казва и била известен професор, и много особена, диабетичка и затова Синан  не успял да и каже за Нисан, която му каза, че той се срамува от нея и смята, че не е достойна за неговото семейство.

# 558
  • Мнения: 469
Значи правилно съм разбрала,че е диабетичка майка му.Момента,в който Нисан обясняваше на Синан,че тя била много сладък човек даже,а той и каза ми тя мама има захарна болест... нали?

# 559
  • Мнения: 9 540
Значи правилно съм разбрала,че е диабетичка майка му.Момента,в който Нисан обясняваше на Синан,че тя била много сладък човек даже,а той и каза ми тя мама има захарна болест... нали?

Така каза, ама аз ми се стори, че го каза като шега.. ще видим...  Whistling Whistling
Охх и тука Тюркян анъм..  hahaha hahaha Страшно популярно име явно за по- възрастните майки/баби...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Само не схванах кой и къде я бе вързал свекито, че на сватбата се появи още с въжетата по ръцете..  hahaha hahaha

Това за извънбрачното дете ми дойде в повече.. аман вече от драми..  ooooh! ooooh! ooooh! Според мен гласи изненадващо предложение за брак- ето, сега мама и пръстена ще му даде.. само дето добре че не знае за кого е.. че лошо ще й стане на жената...  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 560
  • Мнения: 2 449
 новия фрагман за неделя:




 Joy Joy Joy Joy rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 561
  • Мнения: 9 540
новия фрагман за неделя:




 Joy Joy Joy Joy rotfImbo rotfImbo rotfImbo


Охх не, не знам и как да го коментирам това...  Joy Joy Joy Joy Joy Няма спирачки Нисан, горкичкия Синан..  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 562
  • Мнения: 282
Значи правилно съм разбрала,че е диабетичка майка му.Момента,в който Нисан обясняваше на Синан,че тя била много сладък човек даже,а той и каза ми тя мама има захарна болест... нали?

Така каза, ама аз ми се стори, че го каза като шега.. ще видим...  Whistling Whistling
Охх и тука Тюркян анъм..  hahaha hahaha Страшно популярно име явно за по- възрастните майки/баби...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Само не схванах кой и къде я бе вързал свекито, че на сватбата се появи още с въжетата по ръцете..  hahaha hahaha

Това за извънбрачното дете ми дойде в повече.. аман вече от драми..  ooooh! ooooh! ooooh! Според мен гласи изненадващо предложение за брак- ето, сега мама и пръстена ще му даде.. само дето добре че не знае за кого е.. че лошо ще й стане на жената...  hahaha hahaha hahaha hahaha

Това за извънбрачното дете и на мен ми дойде много, може ли да е така, надявам се че не е вярно, но все пак като говори по телефона каза, че иска най- голямото и че Али джан много ще се зарадва на изненадата/влакчето/.


http://www.showtv.com.tr/dizi/tanitim/acil-ask-araniyor-sezon-2-bolum-18-izle/19684

Последна редакция: чт, 08 окт 2015, 16:10 от Невин

# 563
  • Мнения: 9 540
Това за извънбрачното дете и на мен ми дойде много, може ли да е така, надявам се че не е вярно, но все пак като говори по телефона каза, че иска най- голямото и че Али джан много ще се зарадва на изненадата/влакчето/.

Алиджан хич не съм го и чула.. отивам на поправка...  newsm78 newsm78 newsm78

Не знам... много не го схванах за кво иде реч.. нещо ще вземел по пътя.. да не се притеснявали..  Thinking Thinking Thinking Нататък ще се изясни, ама ако наистина е дете, ще ми дойде прекалено..  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Последна редакция: чт, 08 окт 2015, 16:23 от tempestad

# 564
  • Мнения: 7 006
Как така дете?  Shocked  В турските дизита все щъркелът носи бебета, а тук докторът си го направил сам  ooooh!  Ашколсун  Crossing Arms

# 565
  • Мнения: 9 540
Може ли някой да предаде точния разговор от момента,в който си разля пак кафето Нисан върху доктора до целувката.Основното го схванах и Темпи помогна,ама ми се искаше дословно....

Охх след 5 гледане го схванах, ама довечера ще ти го напиша, че сега вече наистина окъснявам за работа.. ако забравя, напомни ми..  Hug Hug Hug

# 566
  • Мнения: 9 540
Как така дете?  Shocked  В турските дизита все щъркелът носи бебета, а тук докторът си го направил сам  ooooh!  Ашколсун  Crossing Arms

То това ще е от някоя стара история от младите му години.. и детето вече ще е на 5-10 год..  hahaha hahaha

# 567
  • Мнения: 469
хахаха Щъркелът.. hahaha hahaha hahaha
Момичета,имайте милост. Пиша с децата домашни хвърлям и по едно око в темата.И накрая започнах за щъркели да им говоря,а мойта малката ми вика, "Мамо те си заминаха за топлите страни"..
Темпи,ще напомня разбира се...

# 568
  • Мнения: 5
Здравейте момичета, зарибих се и аз по филма. Така не съм се смяла не помня от кога. Разбрах за филма от една друга тема. Повечето от вас познавам от там. Може ли да ми дадете линк на който да догледам серияла че в бокса го има само до 12 епизод.

# 569
  • Мнения: 9 540
Здравейте момичета, зарибих се и аз по филма. Така не съм се смяла не помня от кога. Разбрах за филма от една друга тема. Повечето от вас познавам от там. Може ли да ми дадете линк на който да догледам серияла че в бокса го има само до 12 епизод.

Добре дошла си!  Hug Hug
Сериите ги има в youtube https://www.youtube.com/playlist?list=PLz9sz2QmOOU0V66LmtLup4QQIiZzAmhi6 но предупреждавам, че 17 еп е половината.. Другата половина /или направо целия епизод/ аз го изгледах в сайта на Show Tv http://www.showtv.com.tr/dizi/tanitim/acil-ask-araniyor-sezon-1- … arca-1-izle/19376
Проблемът е, че тук вече епизодите са без превод...  ooooh! ooooh! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт