Д-р Иван Димитров от 14 поликлиника

  • 8 379
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 327
За килограмите е абсолютно прав да се кара!
чест му прави, че не работи като много други в болница и да прехвърля пациентите към частния си кабинет! и също така може да мърмори за парите, които му плаща касата, но не е отказал да ви приеме, нали? аз минала седмица разбрах, че касата плащала 6 лева за преглед на бременна  #Cussing out ми прав си е да се ядосва!

# 46
  • Мнения: 2 332
  А мили дами, здравето е най-ценно, затова то е и една инвестиция. Така че помислете преди да говорите и да съдите! Peace 
ОФФ: Радвам се, че при теб всичко е минало ок, но моля те, преди да се караш на другите, прочети и негативните мнения - примерно на Ламята Неспаска, и тогава пак ще си говорим.  Peace

# 47
 Роси74, първо аз въобще не се карам на никого и за нищо. Второ - прочетох мнението на Ламята Неспаска и съм меко казано потресена, ужасно е и много й съчувствам, въобще каквото и да кажа, мисля, че е излишно...
  Но нека този, който не греши да хвръли камък, са казали хората...

# 48
  • Мнения: 2 332
Роси74, първо аз въобще не се карам на никого и за нищо. Второ - прочетох мнението на Ламята Неспаска и съм меко казано потресена, ужасно е и много й съчувствам, въобще каквото и да кажа, мисля, че е излишно...
  Но нека този, който не греши да хвръли камък, са казали хората...
Тогава - извинявай, не съм те разбрала правилно  Embarassed. А за грешките... все си мисля, че ако си име трябва да защитиш репутацията си...

и също така може да мърмори за парите, които му плаща касата, но не е отказал да ви приеме, нали? аз минала седмица разбрах, че касата плащала 6 лева за преглед на бременна  #Cussing out ми прав си е да се ядосва!
Обаче:
1. не му прави чест на всичките си пациентки да мърмори колко го прецакват от ЗК
2. като го прецакват толкова - защо е сключил договор изобщо?

# 49
  • Мнения: 231
Здравейте,
Аз също имам много лошо мнение за този така наречен "доктор", макар че не ми следи бремеността и слава богу. Ще споделя и моята история.
Преди време ходих на прегледи при него в 14 поликлиника(понеже живея близо а и и го препоръчаха). По пинцип имах хормунални нарушения, и кистозни яйчници. Посещавах го близо година и той за тази година ми направи само едно хомунално изследване и ми даваше да пия само противозачатъчни от които отслабнах страшно много, понеже тези хапчета свалят един хормон от които отслабнх до 40 кг. По това време не съм изпитвала огромно желание за деца тъй като не бях обвързана а и знаех че ще ми е трудно с тези проблеми да забременея. На поредния преглед явно на него му писна и ми каза сажалявам ти никога неможеш да забременее6.
Изживях най-големия си кошмар в живота си, както и да е лека полека го преживях тъй като отидохи при специалист, които ми даде надежда, назначи ми лечение за хормоните (вярно пак със същите лекарства  + още едни хапчета) след известен период от време нормализирах цялата си разбита хормонална система(но ми правиха на 3 месеца изследвания на хормоните), след като направих кистите лека полека се спукаха, направих малка стимулация с Клостил бегите и резултата е на лице вече съм в 8-ма седмица, а и имам един много ранен спонтанен аборт.
Та искам да кажа, че този "доктор" трябва да дава надежда ане да обезнадеждава младите момичета, няма никакво морално право да прави такива заключения като аз тогава дори и опити не съм правила да имам бебе.
Е това е моята исориика. Правете си сами изводите за този човек що за доктор е. #Cussing out

# 50
  • Мнения: 658
Аз бях при Димитров и миналата седмица си взех ново направление и ще се махам от него (не е мястото да коментирам причините).

Общи условия

Активация на акаунт