Бял списък-за София!

  • 1 105 053
  • 2 395
  •   1
Отговори
# 1 800
  • София
  • Мнения: 262
Много се радвам за теб синьо цвете. И същевременно ми е страшно мъчно защото преди две години и аз постъпих там в 33 г.с. точно със същата диагноза.  На никого не му пукаше какво става. Държанието беше ужасно. Никаква намеса навреме. А за „Фетален риск” думи нямам. Имена няма да споменавам. Има си черен списък. Скоро след това бебето ми почина. Ти май си имала късмет. Да ти е жив и здрав синът и много да те радва.

# 1 801
  • Мнения: 384
Jana08,   Peace   подкрепям казаното от теб,добре е че има и доволни от Майчин дом-София.Аз също не съм от тези щасливци   Cry

# 1 802
  • Мнения: 0
Жана, Ира, съпричастна съм към тъгата ви. Пожелавам ви красотата, любовта и звънък детски смях да изпълнят живота ви отново.

# 1 803
  • Мнения: 1
Прочетох доста страници /не всички  Confused/ и реших , че тук е мястото на д-р Райна Ковачева от АГ Св. София. Моят проблем беше плацента превия, предна, която прокърви още в 10 седмица. Имаше лекари, които доста ме наплашиха,  друга лекарка /от същата болница/ ми водеше бременността, и от нея съм доволна, защото ме следеше изкъсо без обаче да ме стресира, само дето в 34 седмица ми каза, че няма тя да ми прави секциото и ме прати при д-р Ковачева. Операцията отначало се знаеше, че ще е по-сложна, но изненадата дойде не само от проблемната плацента, а се оказа че имам и миома 4.5 см която разрезаха и стана една "кървава баня", страшна работа и секциото продължи 1.30 час и отгоре. Благодарение на бързата и професионална реакция и умения д-р Ковачева аз съм добре, без усложнения, сраствания и миома, със здраво бебче вече на три месеца. Освен това, е и с доста човешко и мило отношение, което също не е за пренебрегване, но винаги е на второ място след професионализма. Препоръчвам горещо.

# 1 804
  • Мнения: 22 935
Евалон,аз раждах при др.Ковачева и също съм много доволна.

# 1 805
  • Мнения: 0
Кажете телефон на д-р Калчев от бившата Тина Киркова.

Последна редакция: сб, 17 апр 2010, 17:16 от bebi05

# 1 806
  • Мнения: 38
Беби05, получи ли съобщението ми, пратих ти телефона на д-р Калчев?

# 1 807
  • Мнения: 0
Искам да споделя и аз,че съм впечатлена от внимателното отношение на д-р Кожухарова-дерматолог е,кабинетът е на ул.Родопски извор 45 в Борово,тел.029582376  и 0887550322

# 1 808
  • София
  • Мнения: 292
Огромна благодарност на д-р Мангъров, страхотен лекар!
След 2 дневни борби със свеки за антибиотик на бебе с температура, дойде на домашно посещение. И точно както личната беше казала, че е вирус с 3-4 дни висока температура и няма нужда от антибиотик.  НО бабата се беше психирала. Точно токава д-р Мангъров дойде, и не само показа, че е страхотен лекар, а и психолог. Обясни всичко най-подробно, от което бабата бе очарована, а накрая каза, ако възрастните не са спокойни да пият един лексотан. На детето трябва да се предава само спокойствие и сигурност.

# 1 809
  • Мнения: X
Как съм забравила да се отчета в тази тема.....

II САГБАЛ  "Шейново"

Огромни благодарности на д-р Антонина Ковачева.
Признателна съм на д-р Петър Петров (реаниматор), д-р Мандажиева и всички лекари, акушерки и сестри, част от екипа на отделението "Анестезиология и интензивно лечение". Благодаря Ви, че спасихте живота ми!


Клиниката по неонатология на Университетска специализирана болница за активно лечение по педиатрия

Хиляди благодарности на д-р Дянкова, доц. д-р Ралица Георгиева и всички лекари и сестри на клиниката. Спасихте детето ми. Благодаря!

УНСБАЛ Св. Екатерина

Благодаря на д-р Стоянов и д-р Чилингирова, че диагностицираха рядкото следродилно сърдечно усложнение. Благодарение на тях съм напълно здрав човек!

# 1 810
  • Мнения: 414
Много се радвам за теб синьо цвете. И същевременно ми е страшно мъчно защото преди две години и аз постъпих там в 33 г.с. точно със същата диагноза.  На никого не му пукаше какво става. Държанието беше ужасно. Никаква намеса навреме. А за „Фетален риск” думи нямам. Имена няма да споменавам. Има си черен списък. Скоро след това бебето ми почина. Ти май си имала късмет. Да ти е жив и здрав синът и много да те радва.
Мила много съжалявам,за това,което ти се е случило.Гледай напред и бъди силна доколкото можеш!

# 1 811
  • Мнения: 414
Жана, Ира, съпричастна съм към тъгата ви. Пожелавам ви красотата, любовта и звънък детски смях да изпълнят живота ви отново.
И аз също.Не мога да си представя каква мъка изпитвате....Аз пиша и плача.

# 1 812
  • Мнения: 1
Здравейте всички!Аз съм бременна в четвъртия месец и от Ботевград моята гинеколожка ме прати в МЦ„Полимед„на 3д ехограф.Бях си взела час за доц.Карагьозова,но тя ми отложи часа и така попаднах на др.Барбова.Да ви кажа почти нищо съществено не ми каза.Мен най-много ме интересуваше дали е в норма вратната гънка за Даун,както и дали се е затворил гръбначният стълб за спина бифида.Отговорите и не ми се сториха компетентни и задоволителни.И друго искам да споделя,този ехограф за който ми каза,че е 3д изобщо не ми вдъхна доверие.През цялото време повтаряше,че не ноже да превключи на цветно,а образа беше като на обикновен ехограф.Не знам какво да мисля,май само си загубих времето,а си бях взела час 1месец предварително!

# 1 813
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Здравейте всички!Аз съм бременна в четвъртия месец и от Ботевград моята гинеколожка ме прати в МЦ„Полимед„на 3д ехограф.Бях си взела час за доц.Карагьозова,но тя ми отложи часа и така попаднах на др.Барбова.Да ви кажа почти нищо съществено не ми каза.Мен най-много ме интересуваше дали е в норма вратната гънка за Даун,както и дали се е затворил гръбначният стълб за спина бифида.Отговорите и не ми се сториха компетентни и задоволителни.И друго искам да споделя,този ехограф за който ми каза,че е 3д изобщо не ми вдъхна доверие.През цялото време повтаряше,че не ноже да превключи на цветно,а образа беше като на обикновен ехограф.Не знам какво да мисля,май само си загубих времето,а си бях взела час 1месец предварително!
Здравей, миличка, благодаря ти, че споделяш впечатлението си, но тези неща са за черния списък. Може би вече си писала и там, аз не съм проверила, ако не си, ще направиш услуга на хората, ако копираш съобщението си там!  Peace

# 1 814
  • Мнения: 9 533
д-р сигридов, клиника "малинов"  Hug

Общи условия

Активация на акаунт