Бял списък-за София!

  • 1 105 046
  • 2 395
  •   1
Отговори
# 1 830
  • Мнения: 7 640
Огромна благодарност на д-р Мангъров, страхотен лекар!
След 2 дневни борби със свеки за антибиотик на бебе с температура, дойде на домашно посещение. И точно както личната беше казала, че е вирус с 3-4 дни висока температура и няма нужда от антибиотик.  НО бабата се беше психирала. Точно токава д-р Мангъров дойде, и не само показа, че е страхотен лекар, а и психолог. Обясни всичко най-подробно, от което бабата бе очарована, а накрая каза, ако възрастните не са спокойни да пият един лексотан. На детето трябва да се предава само спокойствие и сигурност.

 Peace

моля те, сподели на ЛС тарифата за посещение, че легенди съм чела във Форума

# 1 831
  • Мнения: 6 274
моля те, сподели на ЛС тарифата за посещение, че легенди съм чела във Форума

Не са легенди, 100 лева са си 100 лева, както и да ги гледаш.  Tired
А и защо на лични?
След като го е сложила в белия списък, нека се знае какво ще струва "екстрата" на желаещите да го посетят.
  Tired

# 1 832
  • Мнения: 5 790
Аз не съм почитателка никак на Мангъров.
Според мен някой го е набедил, че е добър лекар.
Ама си има черен списък за тази работа.

# 1 833
  • Мнения: 9 814
Да сложа тук д-р Емилия Йорданова УНГ в МЦ Младост.
Както и офталмолога д-р София Якимова пак от МЦ Младост.
И от двете останах с много добри впечатления от адекватното и бързо лечение на малкото ми дете.

# 1 834
  • Мнения: 27
Д-р Валери Иванов - Шейново - страхотен специалист

# 1 835
  • Мнения: 65
Здравейте,бихте ли ме насочили към някой лекар за ЖК, който работи със здравната каса  newsm78 някъде в Люлин,може и Надежда. Четох доста страници назад,но попаднах само на д-р Димитров от Люлинмед,поне още някой да имам в резерва. Трябва да си записвам час за преглед,но от много четене не мога да реша. Моля, помогнете !

# 1 836
  • Мнения: 4 569
Здравейте,бихте ли ме насочили към някой лекар за ЖК, който работи със здравната каса  newsm78 някъде в Люлин,може и Надежда. Четох доста страници назад,но попаднах само на д-р Димитров от Люлинмед,поне още някой да имам в резерва. Трябва да си записвам час за преглед,но от много четене не мога да реша. Моля, помогнете !
моето питане е подобно-за същите квартали,но гинеколог

# 1 837
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Здравейте,бихте ли ме насочили към някой лекар за ЖК, който работи със здравната каса  newsm78 някъде в Люлин,може и Надежда. Четох доста страници назад,но попаднах само на д-р Димитров от Люлинмед,поне още някой да имам в резерва. Трябва да си записвам час за преглед,но от много четене не мога да реша. Моля, помогнете !
Преди няколко дни напосоки направих рутинен преглед в ЛюлинМед при д-р Иванова. Останах очарована от държанието и излъчването й.
Колко добър специалист е обаче не се наемам да преценявам.

# 1 838
  • Мнения: 1
Здравейте,бихте ли ме насочили към някой лекар за ЖК, който работи със здравната каса  newsm78 някъде в Люлин,може и Надежда. Четох доста страници назад,но попаднах само на д-р Димитров от Люлинмед,поне още някой да имам в резерва. Трябва да си записвам час за преглед,но от много четене не мога да реша. Моля, помогнете !
моето питане е подобно-за същите квартали,но гинеколог

ако не е късно препоръчвам с две ръце д-р Димитър Казаков /АГ,ЖК/който работи със ЗК в Люлин медицински център Медива/до кооперативния пазар/....
телефони: 0896672218  0897275789

# 1 839
  • Мнения: 172
Здравейте момичета, аз искам да добавя тук д-р Димитър Божилов от Майчин дом - София! Страхотен професионалист! От коло 3-4 години съм при него, първо излекува стерилитета ми, после води бременността ми и накрая изроди бебка. Благодаря му безкрайно и го препоръчвам особенно на момичетата с гинекологични проблеми!  Hug
Да не пропусна да кажа, че е малко дръпнат, но все пак аз не ходя на лекар, за да си раздувам лафове...

# 1 840
  • София
  • Мнения: 803
моля те, сподели на ЛС тарифата за посещение, че легенди съм чела във Форума

Не са легенди, 100 лева са си 100 лева, както и да ги гледаш.  Tired
А и защо на лични?
След като го е сложила в белия списък, нека се знае какво ще струва "екстрата" на желаещите да го посетят.
  Tired
Леле, Вие ме разбихте баси тарифата.
Нямам впечатления за лечение на частно как е, но престояхме в неговото отделение в инфекциозна и толкова несигурна и неинформирана през живота си не съм била. Искрено се надявам да не се налага никога през живота ни отново да посещаваме такъв тип здравно заведение и да сърбам последици от престоя после  Praynig

# 1 841
  • Мнения: 7 640
не е задължително да викаш някого вкъщи. Като всяка услуга по желание, преценяваш дали желаеш Sunglasses
Като има пациенти докторът, може и такава такса да подържа.

# 1 842
  • Мнения: 1
Така и така имаме вече добре запълнен черен списък, та си помислих, че сигурно един бял би се отразил добре на оптимизма на хората:) Не може само некадърници и корумпирани идиоти да работят в здравеопазването?!! Мисля си, че тук всеки би могъл да изкаже благодарност към някой лекар, а и да информира света, че той съществува! За съжаление аз все още не мога нищо да напиша тук, надявам се поне вие да успеете!
Благодарности на д-р Белла Фръндева, акушер- гинекоког в Майчин дом. Изключителен специалист и човек. Раждах при нея и съм очарована от професионалзма и отношенито и към всеки пациент.

# 1 843
  • Мнения: 229
И аз казвам - Д-р Божилов от Майчин дом, лекуваше свекърва ми и всичко вървеше добре, но за съжаление в един момент тя повярва на друг лекар и почина преди 2 м., ако го беше слушала него още дълги години щеше да е жива.....

Добавям Д-р Дяволов, два пъти ми е правил секцио и благодарение на него и аз и двете ми дечица сме живи. Без да преувеличавам. Прекрасен доктор!

Д-р Сенкин, 18 ДКЦ, личен лекар на цялото ми семейство. Изключителен диагностик и много отзивчив!

Д-р Алексиев, ортопед от Горна баня, лекува моето бебенце, невероятно способен доктор!

# 1 844
  • Мнения: 366
Здравейте. Можете ли да ме насочите към гинеколог в квартал Стрелбище или Гоце Делчев. Ако работи и с ЖК ще е супер.

Последна редакция: пн, 21 юни 2010, 15:08 от mama_sancho

Общи условия

Активация на акаунт