Бял списък-за София!

  • 1 105 558
  • 2 395
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 599
Д-р Коев
Частен кабинет в кв. Левки В, бл.9А. Има и лаборатория там.
946 51 33, 0899 63 65 36
Акушер-гинеколог е и може да води раждания в Майчин дом
Страхотен специалист е и го препоръчвам на всички, минали през разни некадърни и непрофесионални лекари и на всички, които искат да са в сигурни ръце Simple Smile аз лично съм много доволна

# 181
  • София
  • Мнения: 2 217
Огромно БЛАГОДАРЯ  newsm20 НА Д-Р ТОМИ ПОПМАРКОВ от Св. София!!!!
Този лекар, който е едва на 30 години, направи раждането ми незабравимо прекрасно изживяване без грам медикаменти. Може да не звучи много удачно, но това е човек със златни сърце и ръце!
Желая му цялото щастие на света! smile3501 newsm51

# 182
  • Мнения: 429
Д-р Весела Кукуряшкова - акушер-гинеколог в 25 поликлиника в Младост 3 и МЦ"Лаиф" бл.58, Студентски град. Изключително добър човек и специалист.
Д-р Румен Димитров - акушер-гинеколог от Майчин дом със златни ръце.
Препоръчвам  и двамата специалисти.

# 183
  • Мнения: 8
Men me lekuvashe dr Garnizov ot MD, izpravqshe kosite na vsichki v 9tiq mesec, da vi kaja milite momicheta bqha ludnali ot nego. Mislq, che e dobur patolog, zashtoto uspeshno mi zapazi bremennostta, kakto i na drugi momicheta, no ne mi se shte da sum v 9ti mesec, da nqmam pari i da se padna pri nego.

# 184
  • Мнения: 1 393
Много съм доволна от д-р Ковачева в Шейново.Родих нормално при нея и нямах никакви проблеми.Жената като поеме ангажимент го изпълнява докрай Simple Smile

# 185
  • Мнения: 2 950
Аз съм при д-р Ослеков (частен и Тина Киркова) и засега съм си доволна ... само че не съм раждала още,де;)
Някой бил ли е при него?

Аз раждах през февруари в Тина Киркова. Лежах два дни в предродилна и видях почти всички лекари от болницата, та... Ако Ослеков е един мноооого едър и също толкова усмихнат човек, с брада беше тогава, е супер готин. Беше много внимателен, а момичетата, които раждаха при него казваха че е супер. И постоянно пуска майтапи. Но не съм сигурна, че говорим за един и същ човек.

# 186
  • Мнения: 7 640
Maris, д-р Коев, когото препоръчваш, Атанас ли се казва?

# 187
  • Мнения: 1 599
Maris, д-р Коев, когото препоръчваш, Атанас ли се казва?
Да, точно така. Аз зъм много доволна Simple Smile

# 188
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Д-р Йончев - "Шейново", изключителен професионалист, мил, внимателен. Раждах при него и съм изключително доволна.
i az sam mnogo dovolna ot nego.rodix za 55min.da e jiv i zdrav  bouquet

# 189
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Д-р Весела Кукуряшкова - акушер-гинеколог в 25 поликлиника в Младост 3 и МЦ"Лаиф" бл.58, Студентски град. Изключително добър човек и специалист.

Нищо вярно с истината.

 Да не се е излъгала някоя бъдеща или настояща мама  Naughty

# 190
  • Мнения: 243
Д-р Весела Кукуряшкова - акушер-гинеколог в 25 поликлиника в Младост 3 и МЦ"Лаиф" бл.58, Студентски град. Изключително добър човек и специалист.

Нищо вярно с истината.

 Да не се е излъгала някоя бъдеща или настояща мама Naughty
За д-р Кукуряшкова мога само да кажа, че е прекрасен специалист и човек!!!!И Благодарение на нея родих едно живо и здраво и голямо бебе!!
А който не е обеден в думите ми нека да отиде в 25дкц и сам да се обеди,като на смяна са по два такива кабинета и само пред нейният има опашка от бъдещи мами и такива който са само за преглед и да попита жените какво им е мненито за нея, и ще види че нито една жена няма да каже една лоша дума за нея!

# 191
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Д-р Весела Кукуряшкова - акушер-гинеколог в 25 поликлиника в Младост 3 и МЦ"Лаиф" бл.58, Студентски град. Изключително добър човек и специалист.

Нищо вярно с истината.

 Да не се е излъгала някоя бъдеща или настояща мама Naughty
За д-р Кукуряшкова мога само да кажа, че е прекрасен специалист и човек!!!!И Благодарение на нея родих едно живо и здраво и голямо бебе!!
А който не е обеден в думите ми нека да отиде в 25дкц и сам да се обеди,като на смяна са по два такива кабинета и само пред нейният има опашка от бъдещи мами и такива който са само за преглед и да попита жените какво им е мненито за нея, и ще види че нито една жена няма да каже една лоша дума за нея!

Е - не можа да ме Обедиш!
Дано НЕ пострада някоя мама, от въпросната "докторка"  Peace

# 192
  • Мнения: 1 336
Д-р Джунова медицински център Биочек , много внимателна и мила, прекрасен специалист и човек

# 193
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Присъединявам се изцяло към положителните отзиви за д-р Даниел Георгиев,работи в мед.ц-ър МедРал в студентски град!

# 194
  • Мнения: 1 214
д-р Дорина Герганова от Медика 2000-страхотен професионалист!

Общи условия

Активация на акаунт