СМГ "Паисий Хилендарски" - тема 4

  • 183 047
  • 915
  •   1
Отговори
# 870
  • Вече на светло в София
  • Мнения: 1 302
Освен избор на съвет трябвало да минават и преподавателите по класовете.
Това преподавател ли ви го каза? Защото си мисля, че всички ще ги съберат в залата иначе не виждам как ще се направи избора на съвет. Или всеки клас излъчва представител? newsm78 Не знам и се чудя newsm78

# 871
  • Мнения: 432
Освен избор на съвет трябвало да минават и преподавателите по класовете.
Това преподавател ли ви го каза? Защото си мисля, че всички ще ги съберат в залата иначе не виждам как ще се направи избора на съвет. Или всеки клас излъчва представител? newsm78 Не знам и се чудя newsm78

Това е информация от класния.

# 872
  • Вече на светло в София
  • Мнения: 1 302
Мерси, mimsun Hug

# 873
  • София
  • Мнения: 757
Може ли инфо от тези, които са ходили на родителската среща вчера - минават ли преподавателите или само за избора е срещата?

# 874
  • Мнения: 4 204
Минават.

# 875
  • Мнения: 15 748
Няколко бързи въпроси от мен Simple Smile

Има ли метростанция близо до училището?
Кои автобуси/трамваи/тролеи спират наблизо?
Кои маршрутки минават от там?

Благодаря Simple Smile

# 876
  • Мнения: 409
Няколко бързи въпроси от мен Simple Smile

Има ли метростанция близо до училището?
Кои автобуси/трамваи/тролеи спират наблизо?
Кои маршрутки минават от там?

Благодаря Simple Smile

Mетро: Софийски Университет или Сердика

# 877
  • Мнения: 4 204
Вяра,  метрото не е съвсем близо.
Има тролеи много близо.  Не знам номерата обаче.
А номер 9 спира на Раковска и от там 7-8 мин.
Ще се включат и други родители.
В общи линии ние до там нямаме удобен транспорт,  но това не е било фактор за нас.

# 878
  • София
  • Мнения: 307
Тролей 11 спира точно до СМГ. Тролей 4 доста близо до СМГ - спирка улица "Бяло море" мисля че се води.

# 879
  • София
  • Мнения: 757

Благодаря много bouquet

# 880
  • София
  • Мнения: 9 129
В момента тролей 9 в посока центъра спира пред СМГ. Иначе долу по бул. Сливница се движат тролеи 6,7, автобуси 309 и 310 и спират на спирка Сточна гара, от която по вътрешната уличка се стига за 5-7 минути до СМГ. Горе по Дондуков се движат трамваи 20 и 22.

# 881
  • Мнения: 15 748
Благодаря много момичета  Hug

# 882
  • Мнения: 263
Здравейте! Търся конкурсни теми, които са се падали за прием след 7-ми клас в НПМГ (профил математика) и СМГ за периода 1987-1997 г. Някой да може да помогне?

ПП: Линковете по-долу вече са ми известни:


https://www.matematika.bg/izpiti/zadachi-davani-na-priemnite-izp … mg-npmg/npmg.html
https://www.matematika.bg/izpiti/zadachi-davani-na-priemnite-izp … ski-gimnazii.html

Последна редакция: пн, 12 дек 2016, 07:38 от Кевана

# 883
  • Мнения: 1 499
Здравейте. Нова съм тук с въпрос. Има ли случаи за прим след 5-ти клас и при какви условия? Говоря за регламентирани,  официален прием. Благодаря!

# 884
  • Мнения: 432
Официален регламентиран няма, но всяка година има нови деца с обяснението, че имало напуснали (а, че има свръхприем още от 5 клас не се отчита).

Общи условия

Активация на акаунт