Раждане в Майчин Дом - София (2 тема)

  • 275 758
  • 1 737
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 10
И аз се записвам.
Мисля да раждам там, но без екип и искам с упойка. Има ли някой такива?

# 301
  • София
  • Мнения: 293
И аз се записвам.
Мисля да раждам там, но без екип и искам с упойка. Има ли някой такива?

И аз мисля така да раждам ,без избор на екип, като ме сложат на мониторите да им заявя,че когато настъпи момента искам упойка ( но като чета повечето коментари,едва ли ще ме огрее) и после на 12 етаж в двойна стая. От начало много се бях хвърлила на избор на екип (не ми е до парите ) ,но екипа е с теб по време на раждането, после е еднакво, а явно повечето доктори там си знаят работа.

# 302
  • Мнения: 2 289
И аз се записвам.
Мисля да раждам там, но без екип и искам с упойка. Има ли някой такива?

И аз мисля така да раждам ,без избор на екип, като ме сложат на мониторите да им заявя,че когато настъпи момента искам упойка ( но като чета повечето коментари,едва ли ще ме огрее) и после на 12 етаж в двойна стая. От начало много се бях хвърлила на избор на екип (не ми е до парите ) ,но екипа е с теб по време на раждането, после е еднакво, а явно повечето доктори там си знаят работа.

И аз така смятам да направя. Без избор, но ще си поискам упойка предполагам. После на 12-ти искам в единична, двойните нещо не ме радват.

# 303
  • Мнения: 10
А ходили ли сте на ден на отворените врати?

# 304
  • Мнения: 10
А какъв е случая със стаите? Явно не съм разбрала... ☺

# 305
  • Мнения: 2 289
Ходих сега на 26-ти. Какво точно те интересува за стаите?

# 306
  • Мнения: 8 944
Аз раждах тази година Без екип и с упойка.  Кое ви притеснява?

# 307
  • София
  • Мнения: 293
Ходих сега на 26-ти. Какво точно те интересува за стаите?

Аз съм на 9.12 . Извинявай за въпроса но къде беше сборния пунк,че забравих,запомних само "под спешното приемно има бариера в ляво" ?!?

# 308
  • Мнения: 2 289
Сборния пункт в Спешното в чакалята.

Аз раждах тази година Без екип и с упойка.  Кое ви притеснява?

Мен нищо конкретно. Кога си поиска упойката?

За стаитре--има два етажа, плюс допълнително ВИП стаи в Инвитро клиниката, два или три апартамента, които могат да се ползват. На 12-ти има един семеен апартамент, и не знам колко единични, останалите са двойни. Аз се замислям за единичен.

На 7-ми са тройките с общите бани на етажа.

# 309
  • Мнения: 8 944
Когато влязох в родилна зала им казах че искам, те казаха че може на 6 см разкритие, на един от прегледите ми йеше толкова, аз попитах може ли вече упойка, те казаха да и след две минути дойдоха антесезиолозите.

# 310
  • Мнения: 10
До колкото разбирам стаята винаги се плаща- тип хотел, плащаме и упойката. А в ценоразписа видях, че има и пакет грижи за новороденото..155лв. И това ли плащаме?
Извинявайте, обърках се, но това не е ли държавна болница?😯

# 311
  • Мнения: 2 289
До колкото разбирам стаята винаги се плаща- тип хотел, плащаме и упойката. А в ценоразписа видях, че има и пакет грижи за новороденото..155лв. И това ли плащаме?
Извинявайте, обърках се, но това не е ли държавна болница?😯

Може да родиш без да дадеш една стотинка. Аз лично не бих си причинила безплатните стаи на 7-ми етаж, защото има доста цветнокожи....на по 15 примерно.
Екип няма да избирам, може би само акушерка, но още не съм решила. Стаите на 12-ти етаж са съответно 45 лева на вечер двойна и 70 лева единична на вечер. Има и апартамент, той е 140 лева на вечер и е много хубав. Аз съм се спряла на единична, дано има свободна като отида.
Пакета грижа го видях на сайта, аз лично ще го заявя, за да се направят всички първоначални изследвания на бебето, така или иначе после ще трябва да се направят. Иначе не се заплаща.
Упойката обаче си е 200 лева и тя се плаща. Поне на мен така ми казаха. Щом няма избор на екип, упойката си се плаща.

# 312
  • Мнения: 10
До колкото разбирам стаята винаги се плаща- тип хотел, плащаме и упойката. А в ценоразписа видях, че има и пакет грижи за новороденото..155лв. И това ли плащаме?
Извинявайте, обърках се, но това не е ли държавна болница?😯

Може да родиш без да дадеш една стотинка. Аз лично не бих си причинила безплатните стаи на 7-ми етаж, защото има доста цветнокожи....на по 15 примерно.
Екип няма да избирам, може би само акушерка, но още не съм решила. Стаите на 12-ти етаж са съответно 45 лева на вечер двойна и 70 лева единична на вечер. Има и апартамент, той е 140 лева на вечер и е много хубав. Аз съм се спряла на единична, дано има свободна като отида.
Пакета грижа го видях на сайта, аз лично ще го заявя, за да се направят всички първоначални изследвания на бебето, така или иначе после ще трябва да се направят. Иначе не се заплаща.
Упойката обаче си е 200 лева и тя се плаща. Поне на мен така ми казаха. Щом няма избор на екип, упойката си се плаща.
Пакета да грижа ме обърква...аз мислих, че тези изследвания са задължителни и не би трявало да се заплащат допълнително. Иначе за стаите съм съгласна..и аз не бих отишла при това положение. Просто тези неща не ми бяха ясни! Благодаря за помощта! Simple Smile

# 313
  • Мнения: 1 090
Имайте предвид, че на 7 етаж акушерките са по-добри. Дават ти детето на всеки три часа,  ако имаш въпрос ти отговарят,  показват ти и как да кърмиш. На 12 етаж бебето е непрекъснато при теб, а доколкото знам акушерките не са от най-милите.
Лично аз преди две седмици бях на 7 етаж и не съжелявам. Да, условията не бяха прекрасни, леглото беше с пружини, а матрака ми на бабуни, но каквото съм поискала като помощ не ми беше отказано. На въпросите ми беше отговаряно. Случва се да има една-две дръпнати акушерки, но в крайна сметка и те ми отговаряха. Освен това и на 7 етаж има ВИП стая.
И да добавя, че не съм раждала с избор на екип. Наложи се спешно секцио, за което и една стотинка не съм платила. Взех си епикризата и толкова Simple Smile

# 314
  • Мнения: 2 289
Аз ще си спестя 7-ми етаж все пак, искам да съм сама. Не ми е до други мами, но това съм аз, всеки си е различен.

Все още чакам заключение как да раждам, планово цезарово или не.

Общи условия

Активация на акаунт