Раждане в Майчин Дом - София (2 тема)

  • 275 731
  • 1 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 135
Здравейте, момичета. Благодаря за страхотната тема.
Някой раждал при д-р Налбански има ли? Имате ли впечатлния от него?
Опитвам се да се свържа с него ,за да мина на контролен преглед,но не отговаря Sad
Благодаря.

# 46
  • Мнения: 324
Запис! Момичета интересуват ме впечатления от д-р Хранов,някой раждал наскоро при него?; Това ,което пише в нета е много старо baby_neutral

# 47
  • Мнения: 4
Да, ... определено се забравя като поотмине времето - аз също се бях запасила с парацетамол, защото бях чувала от приятелки, че не дават сестрите ако им поискаш. Смраддликата също е много полезна - всеки ден мъжът ми носеше прясно сварена.

За Цикатридина спрей разбрах в следродилно - изписа ми го една от сестрите. И момичета искам да кажа, че от този спрей имам останал доста голяма част от флакона - ПОДАРЯВАМ ГО, ако някой има нужда, нека да ми пише!

# 48
  • софия
  • Мнения: 125
panteryx 86 Дано съм ти полезна -  аз не съм раждала при Хранов но лежах за задържане и той ми беше лекуващ лекар и останах много доволна от него, страхотен човек ..

# 49
  • Мнения: 324
panteryx 86 Дано съм ти полезна -  аз не съм раждала при Хранов но лежах за задържане и той ми беше лекуващ лекар и останах много доволна от него, страхотен човек ..
Благодаря ти  crispello и аз много го харесвам,като човек но в процес на раждане как е

# 50
  • Мнения: 326
Здравейте, никъде не намерих информация къде д-р Асен Николов приема. Искам да се прехвърля при него до края на бременността си и ме интересува има ли частен кабинет, където трябва да ходя или директно в Майчин дом, тъй като смятам и него да избера с избор на екип...? Благодаря ви  bouquet

# 51
# 52
# 53
  • София
  • Мнения: 577
Опитах да следя темата в последният месец на бременността, но моя мъник реши, че трябва да излиза. И така миналата седмица родих при най-прекрасният, за мен, човек - д-р Галя Велева. Много държах на естествено раждане, въпреки че почти всички ми казваха, че няма да стане. Но тя повярва в мен и раждането мина възможно най-добре при дадените обстоятелства. По принцип си бях избрала д-р Нашар, но по стечение на обстоятелствата тя излезе отпуска точно, когато ми изтекоха водите.
Случката започна в 12 часа през нощта и отидох в майчин дом. Около 2 часа звъннах на д-р Велева, при която ме беше оставила д-р Нашар за времето на отпуската й. Събудих жената, но тя реагира страхотно, назначи терапия и в 6 часа звънна да провери как съм, а в седем вече беше при мен. Въпреки, че имаше доста време до същинското раждане, постъпих с разкритие един см, тази жена стоя неотлъчно до мен и ми даваше кураж и вяра чак до 9 часа вечерта, когато най-на края родих.
Сега се радвам на едно прекрасно бебче, нямах нужда от никакъв възстановителен период - един час след раждането бях на крак и се радвам, че така се случиха нещата и попаднах при нея. Горещо я препоръчвам и нямам думи да изкажа благодарността си към нея!

# 54
  • Мнения: 130
Здравейте Simple Smile Решила съм да раждам в МД, но нямах възможност да отида на Отворените врати. Можете ли да ми кажете дали бащата може да присъства на раждането?

# 55
  • Мнения: 727
Не разрешават рисъствие на бащата.

# 56
  • Мнения: 130
Благодаря, emora

# 57
  • Мнения: 8 942
Не разрешават, но имам позната,която е родила с избор на екип и доктора е позволил да присъства бащата. Иначе по правилата на болницата не може.

# 58
  • София
  • Мнения: 126
търся мнения за д-р Гунев и д-р Дяволов, има ли някой с впечатления от тях, колко време по-рано е нужно да потърся контакт с тях  Simple Smile

# 59
  • София
  • Мнения: 471
Дяволов е страхотен специалист, но е много претоварен. На приятелка лекарка и отказа да и води бременността поради заетост. Предполагам, че ако те поеме от първите месеци....

Общи условия

Активация на акаунт