Слушкали ли сте като малки???

  • 1 689
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 405
Аз да! Много послушна съм била. Тиха и срамежлива newsm56

# 16
  • Мнения: 3 861
Не, била съм много дива и щура ама и баба ми не си поплюваше. Тя ме е отгледала. В пубертета пак бях такава, но тогава се наеси майка ми, която също не си поплюваше, но сега съм и благодарна.м Сега обаче съм много добричка, но Калоян ми го изкарва моето щуреене през носа

# 17
  • Мнения: 641
Слушах, слушах... ама музика Laughing. Такава беля съм била, мъчно ми е за нашите като се сетя.
 Хич не се чудя на кого се е метнала малката.
 

# 18
  • Мнения: 1 704
Не въобще и нищо чудно, че сега ми се връща тъпкано Rolling Eyes
Майка все разправя как ни лъжела с брат ми, че познава кога я лъжем по очите ни. Той гОргия и се връзвал чаааак до към 1ви клас  hahaha, а аз още първия път (някъде към 2 и половина-3 годишна) съм отишла на огледото да проверя какво пък толкова вижда и съм заявила важно `нищо не се вижда` Mr. Green. Оттам нататък сещайте се колко бой е изял брато заради мен, щото съм лъжела като дърта циганка Twisted Evil
Но пък аз съм била много кротко и спокойно бебе (до към първата годинка), а той точно обратното - ужасно ревлив, като мойта щерка  Crazy

# 19
  • Мнения: 1 181
Като  четох темата се сетих нещо - защо бабите и дядовците толкова обичат внучетата си?  Защото си го връщата на децата им.

Иначе аз съм била много ревливо бебе. Просто ужасТ! Като съм попораснала нещата малко се пооправили, не съм била много палава, но досадна.... колкото искаш, непрекъснато съм досаждала с разни въпроси от рода на
какво е това? - кран
и какво прави? - строи къщи
къде ги строи? - където няма
и за кого ги строи? - за хората
че те нямат ли си? - имат си
и защо са им други? - за да им е по просторно
и защо?    и  т.н.
това продължава около час и накрая аз се изцепвам
какво беше това?

или друг случай в който съм разпитвала откъде са се появили хората и родителите ми ми обясняват надълго и широко, че прадедите ни са мили маймуни, после едната хванала камък и дрън, дрън - Дарвиновата теория и накрая аз гордо заявявам:
Значи такаааааа, баба и дядо са били маймуни!

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 926
Аз съм била много послушно дете . Играела съм си сама и много съм обичала а ходя на детска градина Laughing
Ама през пубертетааа Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 39 761
1 към 1  Joy Само че на след пубертета, а по време ....
Именно Simple Smile макар и след пубера не бях много кротка Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 370
Била съм адски послушна като малка. Не съм се отделяла от полата на майка ми или баба ми. Такава съм и досега - мирна и тиха

# 23
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
До двегодишна възраст съм била кротичка,миличка,но явно съм "решила",че това ми е достатъчно и с всеки изминал ден инатът и палавостта ми са растяли,за ужас на нашите.Майка все ми казваше дано един ден имам дете като мен да видя какво й е на нея.Е май "пожеланията" й се сбъднаха,синът ми върви по моите стъпки. Ще си мерим инатите май Mr. Green.

# 24
  • Мнения: 154
Аз съм била много послушно детенце, но моето диване сега ме побърква и аз вече започвам да се чудя къде толко збърках та ми се падна такова зверче  Rolling Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 39 761
Да са живи и здрави дечицата ни Simple Smile Дияна ми е палава точно за две момчета, но й се радвам, само от време на време откачам Simple Smile

# 26
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
По-думите на майка ми НЕ не съм слушала. Tired
И сега определенно ми се връща. Simple Smile
Както гласи една стра приказка:"Колелото се върти"

# 27
  • Мнения: 1 202
Била съм от тези които слушкат.

# 28
  • Мнения: 1 059
И аз съм била много палава и сега ми се връща, ама колко ли има още да видя Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2 241
Аз - никак. Тати обаче е бил много послушно дете.

Ха познайте сега на кого се е метнало дребното Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт